Ricky Gervais je objektem serenády a na svých show zakazuje ledThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:104
Počet zobrazení:9 657
Když byla Elizabeth Banks u Grahama naposledy, hrála se její desková hra Unveiled. Graham se rozhodl z toho udělat tradici a dnes se role jejich spoluhráčů zhostili Kylie Minogue a Ricky Gervais. Jedno kolo vyústí dokonce ve zpěv serenády na počest Rickyho. Ve druhém videu z jedné starší show se Ricky svěří, co všechno na svých vystoupeních nesnese a proč by nemohl hrát v divadle.

Přepis titulků

Dámy a pánové, Elizabeth Banks je stále, co já vím, jediným naším hostem, který vydal vlastní deskovou hru. Minule jsme to hráli taky, rád bych z toho udělal tradici. Zahrajeme si jedno kolo. Tak tady máme deskovou hru Elizabeth Banks - zvanou Unveiled. Ano, je skutečná. - Jenom bych ráda vyjasnila, - že to vzniklo, než se stal internet. - Toto je Unveiled, párty hra - vhodná na rozlučky se svobodou.

- Co myslíš tím, než se stal internet? No prostě to bylo v době, kdy jsem chodila na hodně rozluček a přišlo mi, že by bylo fajn, kdyby byly trochu organizované. - A z toho vznikla tahle hra. - Vybrali jsme několik otázek… - Už teď jsem nervózní. - Ty to můžeš vést. Dobře. Je to taková kombinace… Má se to hrát s přáteli někde v baru, - když máte rozlučku. - Pak tam sedíte v baru s kartama… - Tak jdeme na to. - Jen prosím nedávej tu otázku jestli polykat, nebo plivat, to jsme měli minule.

Cože? Tak to nehraju. - Nepřeháněj to s tou pruderií. - S ní v týmu nebudu. Někdy musíte udělat něco s nějakou jinou osobou, někdy musíte udělat něco sami. Je to trochu jako pravda, nebo úkol. - Dobře. - Takže tak ta hra funguje. Například. Dobře… Tohle dáme Kylie. - Tohle bude přesně pro tebe. - Dobře. Protože ty jsi zamilovaná, máš partnera.

Ta otázka zní… Je to úkol Řekni, takže nám musí povědět, co by řekla. - Otázka je… - Právě jsem přestala dýchat. Ale není to zákonná povinnost, ve skutečnosti nic říkat nemusíš. - Takovou moc nemá. - Dobře. - Východy jsou na obou stranách… - Přesně tak. Tohle je vlastně hezká a jednoduchá otázka. Jak signalizuješ svému partnerovi, že bys ráda měla sex? Proboha.

Jako nějaký hmyz. Jak jako signalizovat? - Prostě si pořiď nějaký bzučák. - Stačil by nějaký zvoneček. - Prostě to přeskoč. - Ale to je ta hezká, jednoduchá otázka. Kurva, to jako fakt? - Tak zadej něco Rickymu a potom… - Dobře, Ricky… Neodpovím. Ale na tamtu jsi odpověděl skvěle.

Zmáčkneš bzučák, chápu. To mi přišlo skvělý. Tohle se jmenuje Hra se jmény. Jak jsi nazval své přirození? Pamela. Pamela a kluci. - Božínku. Dobře. - Vlastně to je Pamela a synové. Ano. Tahle je skvělá pro tebe, Grahame. Připraven? - Ano.

- Jaká písnička - tě vždycky naladí? - Reach od S Club 7. - Pohotová reakce. - Bum! - Poslední. - Dobře, tak poslední. - Tohle je přesně něco pro tebe, Kylie. - Dobře. - Připravená? - Ano. - Jmenuje se to Sexy zpěvák. - Ideální. Najdi neatraktivního muže a zazpívej mu serenádu. To je naprosto subjektivní.

Kamera právě zabrala Rickyho Gervaise. - Proboha. - Prostě zazpívej kousek písničky. - Ale nevím, musí to být někomu. - Prostě koukni někam tam nahoru a my si budeme představovat, komu zpíváš. - Tak zpíváš serenády ty? - Zahrál bys pro mě tu roli? Dobře, zkusím se nějak zošklivit. - Nepřibližuj se. Mohla jsi tam zůstat. - Ale já ti musím zazpívat serenádu. Tak jo.

Ale co mám zpívat? Byla bych tak šťastná. Počkej, už vím. Můžeš mi dělat křoví. To zná každý, tak mi s tím pomůžeš. Ty si na mě nepamatuješ, ale já si pamatuju na tebe. Není to tak dávno, zlomil jsi mi srdce v půli. Nádhera!

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Počkej počkej :D :D "Šukat teď, slyšíš?" Co to je k***a za překlad?
Kylie: "That´s the good one" -> Ricky: "Fuckin hell, really?"
Takže žádný šukat, ale spíš něco jako: "To mě poser, vážně?"

00

Odpovědět

Díky, nějak jsme to tam za boha neslyšeli. Opraveno.

00

Odpovědět

Graham už víc Gay song ani nemohl vybrat :D
S Club 7 - Reach

00

Odpovědět

Tedy co já vím, tak když Krysaři nezaplatí, pak nepřivede krysy, ale odvede děti... Nebo to je nějaká nová politicky korektní verze?

18

Odpovědět

Variant Krysaře je celkem dost. Nevím, proč by v tom musela hrát roli rovnou politická korektnost. Nebo snad patříte do té skupiny lidí, na které politická korektnost vybafne i na záchodě, pokud je jejich stolice řádně černá? :D

131

Odpovědět

+AnonyMařkalol :D

00

Odpovědět

+AnonyMařkaNo právě. Jeden aby se bál chodit i na záchod, aby ho černoši neobviňovali, že jeho lejna nejsou dostatečně tmavá... A to nemluvím o hispáncích, kteří si stěžují, že jsou diskriminováni protože nejsou ani tmaví ani světlí, a dle kterých musí být správné lejno takové napůl, ani světlé ani tmavé. Do toho Asie se žlutou a člověk aby při cestě po světe žral tuby akrylových barev, aby lejno bylo duhové, to pro případ, že by si mohli taky stěžovat LGBT(I)(Q)...

02

Odpovědět

+AnonyMařkaJo a zapomněl jsem se zeptat, ve které verzi krysař přivede krysy místo aby odvedl děti, když mu nezaplatí? Docela rád bych se dovzdělal...

00

Odpovědět

+randomofamberKoukám, že vás tady AnonyMařka vystihla zcela přesně. Tak šťastné a pokud možno nestresující sraní :D

31

Odpovědět

První video je super, musel jsem si ho ale pustit dvakrát, jelikož napoprvé jsem jen pořád čuměl na Kylie Minogue, jestli je to ona nebo ne. Skončilo mi to remízou.

110

Odpovědět

Nazdar, je niekde mozne nastavit aby sa mi videa zobrazovali hned po otvoreni v sd kvalite kvoli datam ? Alebo to treba prekliknut manualne ? Dik

02

Odpovědět

Ten nápis HD a následná ""možnost"" nastavit kvalitu je tady jenom proto aby to vyplnilo spodní lištu přehrávače, ani jedna možnost nefunguje . . . :)

20