Natáčení hudebních klipůThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:7 145

Will.i.amova máma ho jako malého opravdu držela zkrátka. Žádné dobré známky, žádné natáčení hudebních klipů. Zato při natáčení videoklipu ke Galway Girl od Eda Sheerana bylo veselo. Přidalo se celé město a nakonec si Ed nechal udělat tetování s pravopisnou chybou napsané rukopisem Saoirse Ronanové.

Přepis titulků

Kolik ti bylo, když jsi prošvihl tu šanci být v téměř nejznámějším tanečním videu? To se mi stalo dvakrát. Kousek od našeho domu natáčeli Electric Boogaloo z Breakin', teď je tam fitness, ve východním LA. Bušili u nás na dveře: "Willy, u nás v ulici točí film." Špatný akcent, moment. Byli z vedlejší čtvrti. Ale že se tam točí film, ať řeknu mámě. "Mami, můžu jít natáčet film?"

"Jakej film?" "Točí tam film." "Ty žádnej film točit nebudeš." A já říkám: "Ale mami, je to break dance." "Ne, ani break, ani dance," takže jsem nemohl jít. "Mami, proč tam nemůžu?" "Budeš sedět na zadku na tomhle gauči." Byly prázdniny. Možná jsem měl špatný známky na vysvědčení. A možná o rok později. - Nebo o rok dřív. - Prostě někdy jindy. Někdy jindy. Zabušili na dveře, ti samí: "Michael Jackson točí Thriller v uličce."

Ale ne. Bydleli jsme v bytovce a u těch jsou vždycky fabriky. A v uličkách u těch továren točil Michael Jackson Thriller. Tak jsem mámu prosil: "Můžu jít? Prosím!" "Ty do žádnejch uliček s žádnym Michaelem Jacksonem nepůjdeš." - Tvoje máma je skvělá. - A tys jí stejně koupil dům?

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

grill není misspel. bezne se to uziva v gamingu

03

Odpovědět

Některé mámy jsou všechny stejné.

111

Odpovědět

Až díky tomuhle videu jsem si našel, kdo je Saoirse Ronan. Nikdy by mě nenapadlo, že blondýnka z toho videoklipu, zrzka z Lady Bird a slečna z Grandhotelu Budapešť je ta samá osoba. Navíc má ve 24 letech už tři nominace na Oscara? Mazetof!

120

Odpovědět

Will.i.am pobavil, ale teda Saoirse Ronan vůbec, v podstatě se jen vychloubala, že zná osobě Eda Sheerana.

116

Odpovědět

Já myslím, že prostě jen odpověděla na otázku, ale je pravda, že bez ostatních hostů by to bylo poněkud suché.

71

Odpovědět

*osobně

12

Odpovědět

Miluju kdyz n*****i nosi bilou

518

Odpovědět

keď v tom vyzerajú cool, bodaj by nenosili :)

64