Nick Jonas o přítelkyni a záměně telefonního číslaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:33
Počet zobrazení:3 214
Když zkombinujete jména dvou lidí, kteří spolu chodí, vznikne tzv. ship name. V případě zpěváka Nicka Jonase (z Jonas Brothers) a jeho přítelkyně Priyanky to ale moc lichotivé není… Ve druhém videu se ukáže, že přenos telefonního čísla z jednoho majitele na druhého neproběhne vždycky úplně hladce.

Přepis titulků

Zdravím, moc rád vás všechny vidím. Máme ve studiu Nicka Jonase, skutečnou americkou hvězdu. - Skutečnou. - Ano. Ale teď žiješ tady, že? Ano, tak trochu. Museli jsme se se ženou přestěhovat, protože ona tu natáčí. Jsme tu už od října. Párkrát jsem byl zpátky v USA, ale celkově je tu moc pěkně. Skvělá doba na poznávání naší země. - Moc pěkně?

Vážně? - Kvůli globální pandemii je to přinejmenším zajímavé. Ale vážně je to fajn. Moc mě těší, žes mě pozval. Vypadá to tu trochu jinak než loni. Vlastně tvá show byla naše poslední zastávka před cestou domů a pak se celý svět zavřel. - A byl konec. - Takže za to můžeš ty. Ty a tvá žena se nebojíte prezentovat svůj vztah veřejnosti. Uchytila se ta přezdívka, kterou pro vás jako pár - Priyanka vymyslela?

- Nevím, jestli to můžu říkat v televizi. - Jasně, je to přezdívka pro pár. - O co jde? Mně by se líbilo něco jako Nickyanka. Tomu se říká ship name. Ale jí se víc líbila ta nadávka Prick. Ale mám dojem, že to nebude fungovat. Ne, v Londýně se člověk nemůže jmenovat Prick. Ale kdyby ti lidi takhle nahlas nadávali, měl bys z toho lepší pocit. Můžeš si říkat: „Jé, to myslí tu přezdívku.“ Jasně, Prick.

Už to slyším, na červeném koberci volají fotografové: „Prick!“ Z toho nekouká nominace na Oscara. „Kdo vyhrál?“ „Ále, Prick.“ Trefné.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ten druhej jak se snazi byt vtipnej, ale vubec mu to nejde

02