Nicole Kidman a Kylie Minogue vzpomínají na Moulin RougeThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:42
Počet zobrazení:4 078

Nicole Kidman a Kylie Minogue se před několika lety setkaly na natáčení filmu Moulin Rouge. Jak na to vzpomínají? A na jakou další roli Nicole Kidman se můžeme těšit? Ve druhém videu vám ještě Kylie Minogue prozradí svůj trik pro bezchybný britský přízvuk.

Přepis titulků

V seriálu The Undoing zpíváš znělku, Nicole. To je pravda, no. Ale jen proto, že mi to nakázal režisér - a já jsem velice poslušná herečka. - Ale zpívat jsme tě slyšeli už dřív, třeba v Moulin Rouge. A tam byla také Kylie Minogue. - Ano, Kylie! - Já jsem se tam chvilinku třepotala, ano. - Byla jsi absintovou vílou. - Ano, byla jsem cestou ke zkáze. Ale byla jsem hlavně nadšená, že můžu být ve filmu Nicole Kidmanové, - i na tu mikrosekundu.

- To nebyl můj film, byl Bazův - a bylo skvělé, žes tam byla. - Baz je v tom odvětví australskou šlechtou a kolem toho filmu bylo velké haló, tak jsem ráda, že jsem u toho mohla být. Před pár týdny tu byl Ewan McGregor a říkal nám o tom filmu. Prý jste se učili náročné choreografie, - které jsme nakonec neviděli. - Rozhodně. Učila jsem se tango! To je fakt těžké, to pořadí kroků, ale najednou jsem to tam tančit neměla, změnili to, byla jsem někde nahoře a tak. Velká část filmu vznikala postupně, pořád se něco měnilo, přepisovalo se to.

Je to součást Bazova procesu, zkrátka se to utváří postupně a měli jsme dlouhatánské soustředění, než jsme vůbec začali točit. S Ewanem jsme neustále tancovali, trénovali společně a tak. - A přišlo to vniveč. - Ale patří to k mým oblíbeným vzpomínkám, - jak jsem s ním tančila. - A zase tě uvidíme tančit i zpívat ve filmu The Prom, 11. 12. vychází na Netflixu. Viděl jsem muzikál na Broadwayi a je to naprosto skvělá show. Navíc je to úžasně obsazené, že?

Já s Meryl jsme natáčely Sedmilhářky 2 a poprosili nás, abychom hrály i v The Prom. Byl to obrat úplně o 180 stupňů, Sedmilhářky jsou velmi dramatické a najednou jsme dělaly radostný, vtipný muzikál, který má ale silný příběh. Je to podle pravdivého příběhu o dívce, která chce jít na školní ples se svou přítelkyní, a oni jí to nedovolí. Vlastně to zruší, ale je to vtipné a bezstarostné. Má to skvělé sdělení a je to plné radosti.

- Já tam mám vedlejší roli… - Blbost, patříš k hlavním postavám. - Ale ne. - Rozhodně! Přiznej si to. Je to totiž film Nicole Kidmanové. - To není pravda. - Jistěže je. Je to film Meryl Streepové. Děkuji, Nicole, žes vstala tak brzo, aby ses k nám připojila. Vypadáš úchvatně. Bylo mi potěšením. V sobotu se na tebe přijdu podívat, Kylie.

- Páni, děkuji! - Nemůžu se dočkat. - Úplně mi buší srdce. - Určitě se budu dívat. - Mám tě ráda. - Já tebe taky. Mějte se krásně, všechny jsem vás moc ráda viděla. Nicole Kidman, dámy a pánové!

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chcete mi říct, že Nicole mohla v Moulin Rouge tančit z Ewanem to tango?!?! No tak teď mám zkažených přinejmenším pár dnů...

00

Odpovědět

1:22 kdo je to ?

00

Odpovědět

Emma Corrin (https://en.wikipedia.org/wiki/Emma_Corrin), hraje princeznu Dianu v seriálu The Crown.

00

Odpovědět

Přijde mi, že jediný kdo může mít radost z celebrit co neumí stárnout je tvůrce voskových figurín v muzeu. Nemusí se téměř snažit.

20