Tom Cruise se zranil a Colin Farrell byl u operace srdceThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:7 555

Tom Cruise se vrací s dalším bizarním zraněním z natáčení a Colin Farrell povypráví o tom, jak se kvůli filmu Zabití posvátného jelena zúčastnil opravdové operace srdce.

Poznámka:
Za Den Toma Cruise označili Japonci 10. října s odůvodněním, že Tom Cruise přicestoval do Japonska častěji než kterákoli jiná hollywoodská celebrita (zdroj Wikipedie).
Bušidó je morální kodex samuraje.

Přepis titulků

Moc vás všechny vítám na naší pohovce, hlavně teda Toma. Ne, všechny vás tu rád vidím. Zmiňoval jsem Den Toma Cruise, to fakt existuje? - Ano. - A jak se to slaví? Já vlastně nevím. - Sám jsi tam ještě nešel? - Ne, zatím jsem to nestihl. Ani nevím, jak se to stalo, ale pojmenovali po mně svátek.

Je to velká čest. Bylo to po filmu Poslední samuraj. - Samozřejmě. - Ano. Zdá se, že jsme bušidó vrátili zpět do jejich kultury. Vlastně o tom mnoho nevěděli, my jsme si to nastudovali a oni se o to zase začali zajímat. - A teď mají Den Toma Cruise. - Je to pro mě velká čest. Na ten den musíš mít aspoň někde slevu nebo tak. Jack Reacher je plný akce, bojů, kaskadérských kousků a sice se málokdy zraníš, ale v prvním Jacku Reacherovi - sis prý zranil nohu.

- Ano, je to tak. - Za tím je nějaký příběh, ne? - Samozřejmě. - Už jsem měl začít? Aha. - Jojo, historku, prosím. Víte, když někoho kopete do koulí… Ve filmu jim dají takový kožený pásek, začíná v jedné botě, vede kolem rozkroku až do druhé boty. Uprostřed je kožený pás, který rozkrok chrání, aby mohl být ten kop pořádný.

- To jsem netušil. - Ano, okoukali to od kovbojů a používají to pro natáčení. Třeba Newman to použil v Butch Cassidy a Sundance Kid. Takže tenhle pás připravili a já ho musel kopnout nakonec skoro 50krát. Měl jsem nateklou nohu celý týden jen z toho kopání do rozkroku. Ze všech mých kaskadérských kousků… Představte si, že jste ten, z jehož koulí Tomovi otekla noha.

On tam tak stál s tím pásem, nejdřív jsme se museli rozehřát, musel jsem odhadnout úhel a potom jsem ho pořád kopal. Už jsem si říkal, že by to mohlo stačit, ta noha fakt bolela.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Colina jsem dřív dost nemusel po filmech jako Daredevil, SWAT, Test apod. průjmech. Ale potom co jsem viděl "V Bruggách" tak jsem si ho o 360° mega oblíbil. No až teď jsem si uvědomil, že jsem ho nikdy takto v civilu neviděl... vtipný a sympatický týpek.

51

Odpovědět

Za mě je jeho nejlepší výkon ve filmu Tábor tygrů ... doporucuju.

50

Odpovědět

+Peca pecaNeviděl jsem, díky za tip. 👍

10

Odpovědět

Ve filmu "Oči války" taky dobrý.

00

Odpovědět

Já doporučuju právě Zabití posvátného jelena a Humra. Filmy to opravdu nejsou pro každého, ale takhle jste Farrella asi ještě neviděli.

00

Odpovědět

Teda tá Cruisova historka stojí teda pekne za hovno. Och, áno, kopal som chlapa do gulí až ma z toho rozbolela noha. Mimoriadne zábavné a zaujímavé.

122

Odpovědět

Kolko ludí môže povedať,alebo zažije,takú historku?Zaujímavé by bolo si vypočuť tú historku aj od toho druhého chlapíka."T.Cruise mak kopal do gulí,až mu z toho opuchla noha."

00

Odpovědět

Jj, Cruise není ani vtipný člověk, ani vtipný vypravěč, ani normální osoba, tohle neni žádná novinka..

Ale řek bych, že se z toho 100% u lidí vykoupil. Jako opravdovej dříč a naprostej obětavec pro akční filmy.

Já ho v každym případě beru a jen mu přeju at se někde nezabije:-D

100

Odpovědět

Graham robí česť všetkým bukvám ... Najlepšia talkshow v históri

141

Odpovědět

Znas jeho skvely herecky vykony ve Father Ted? :D
Father Noel Furlong Best Bits - Father Ted Compilation

51

Odpovědět

+James Wingved tam nehra, je tam sam sebou

30