Nicole Kidman chytila tarantuliThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:7 058

V prvním videu Nicole vypráví, co se všechno musela učit na různé filmové role, třeba vrhat nože pro film Paddington. U druhého videa je na místě varování, vyskytuje se v něm nemalý pavouk, ti, kteří trpí fóbií, by měli být připraveni rychle zavřít oči.

Přepis titulků

- Nicole, ty jsi v tom filmu padouch. - Ano. Já chci toho medvěda vycpat. - Jsem hrozná, já vím. - Je tam scéna, kde odcházíš a je vidět jen sekáček zaseknutý ve stole. - Hraju tam totiž preparátorku. - Ano, Millicent Clyde. Slyšel jsem, že sis říkala, že se to bude líbit tvým dětem. - Ale potom ti to došlo. - Jo, říkala jsem si: "Super! Konečně film, na který se moje děti můžou dívat." Pak mi došlo, že by to možná neměly vidět, protože se snažím toho medvěda rozřezat.

To asi tříleté dítě zmate. "Maminko! Co to sakra dělá?" - Vážně ses naučila házet těmi noži? - Ano. Co já dokážu s nožem... Natočila jsem se, jak s tím nožem točím v ruce, a když jsem si to pustila, samotnou mě to překvapilo. Ale ty jsi z těch, kteří mají to učení rádi. Něco je klasika, naučila ses trochu ruštiny kvůli... - Jednomu filmu, ano.

- Nevěsta přes internet. - Tys to neviděl, viď? - Viděl. Vážně! - Neviděl. - Viděl. Jen jsem fakt starý a opilý. Ale v Austrálii, v tom filmu, ses naučila pár šílených věcí, ne? Ten fanoušek Take That už to nevydržel, uviděl Hugh Jackmana a bylo vymalováno. Takže co ses pro to naučila? - Nenaučila ses kastrovat... - Ne! Nenaučila jsem se kastrovat býky. - To není pravda. - Vážně ne? Ne.

Už se mě na to ptali, nenaučila jsem se kastrovat býky. Přejděme k jinému tématu, než je kastrace. - A učila ses operovat mozek? - Nech toho. Proč mi to děláš? - Slyšel jsem... - To od tebe není hezký. Slyšel jsem, že tě někdo hledal a tys říkala, že jsi u neurochirurgů. - Jo takhle... - Děkuji! "Učila ses operovat mozek?" "Neučila. Učila jsem se operovat mozek." Ne, šla jsem do nemocnice a pracovala jsem tam jako praktikantka. Na pohotovosti.

Úplně jsi mě vyvedl z míry. Ale to bylo kvůli filmu Bouřlivé dny. Byly tam nějaké scény z nemocnice? Ne, ale já na herectví miluju to učení, takže pokud se můžu něco naučit, - naučím se to. - Dobře, to je super. Aspoň tak dobře, jak jen můžu.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nicole je celkem děsivá..Jsme jediný, komu to tak přijde? :D

11

Odpovědět

ona je tak krásna

30

Odpovědět

Pořád okouzlující ta ženská.. Říkejte si co chcete:-)

32

Odpovědět

To jsem si myslel... to druhý video mě dost překvapilo.

41

Odpovědět

+BullOver- Povídám POŘÁD OKOUZLUJÍCÍ ta ženská.. Říkejte si co chcete:-)................

01

Odpovědět

Ach ta Nikolka Děckomužová. Nikdy jsem neviděl gyzd víc stvořen k random fackování.

12

Odpovědět

Už jsem chtěl udělat srandu, jakože haha to není ze stejného rozhovoru jelikož má Graham najednou vousy, ale pak vidím že má Nicol dost podobný svršek :D

00

Odpovědět

v tom druhym videu vypada tak nejak hodne divne

130

Odpovědět

po plastice se z ní stala Meryl Streep :D

10