Olivia Colman o roli královny a jeden z prvních výstupů Nicholase HoultaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:98
Počet zobrazení:6 232

Olivia Colman, hvězda druhé části seriálu The Crown, který sleduje život anglické královny Alžběty II., vysvětluje, proč je pro ni zrovna tato role náročná. Nicholas Hoult, představitel doktora McCoye z X-Menů, nám ukáže jeden ze svých prvních výstupů před kamerou v britském seriálu Casualty, nejdéle běžícím seriálu z prostředí lékařské pohotovosti na světě.

Přepis titulků

Olivie, měli bychom zmínit, že jsi k nám přišla přímo z natáčení. - Hraješ Alžbětu II. v seriálu The Crown. - Ano. - Jak jste na tom? Máte skoro hotovo? - Mám pocit, že jsme skoro na konci, ale to je vždycky ta nejdelší část. Už měsíce točíme... - Jasně, ale skoro to máte. - Jo, skoro. Mně přijde – kvůli tomu způsobu, jak je to natočené – že vlastně napodobuješ dvě osoby. Samozřejmě skutečnou královnu, ale neměla bys také nějak navazovat na Claire Foy?

Jo, prvních pár týdnů jsem jen napodobovala Claire. Říkala jsem si, co by udělala Claire, napojovala jsem se na ni. Ale teď už je tolik práce, že jsem na to zapomněla, tak možná nenapodobuju ani královnu, ani Claire. Ale není problematické, že pohyblivost tvého obličeje - naše úžasná královna tak úplně nesdílí? - To je pravda. - Jak těžké to pro tebe je? - Pověsí mě od stropu... Je to docela těžké.

Když jiné postavy říkají něco smutného, nemůžu si pomoct, propuknu v pláč. - A to královna nedělá. Je naše skála. - Ne často. Ne. A taky ne na kameru. Takže mě v takových chvílích často točí zezadu a taky vymysleli skvělý trik. Dají mi sluchátko a pouští mi předpověď počasí. Tak se snažím soustředit na to, což je nezdvořilé, protože neposlouchám svoje kolegy, ale právě to je cíl.

Budeme na to myslet, až se na to budeme koukat. Třeba to tam zaslechneme. Jako by to šlo z vedlejší místnosti.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář