Rami Malek vypomohl svému bráchovi při zkouškáchThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:158
Počet zobrazení:11 050

Rami Malek, hvězda filmu Bohemian Rhapsody, má jednovaječné dvojče, Samiho, a svou podobnost umějí skvěle využít. Ve druhém videu dojde řeč na Ramiho proměnu ve Freddieho Mercuryho a možná také vznikne nová titulní fotka k albu Queenů.

Přepis titulků

- Chodil jsi do školy s bráchou. - Je to tak. - A on je tvoje dvojče. - Ano, je. - Jste identická dvojčata? - No, narodili jsme se stejní, ale někdy kolem 18 let jsme se začali trochu odlišovat. A kolik vám je tady? - No teda! - Jsme si podobní jako Young Bucks. - Myslím, že mi bylo možná 22. - Vypadáte tam dost identicky. - Ne, nevypadáme úplně stejně.

- No, pro tebe ne. - To je pravda. - Zato pro nezkušené oko... Zní to, že vy dva... Spoustě lidí to vadí a tak, - ale ty a tvůj bratr, jak se jmenuje? - Sami. - Ty a tvůj bratr jste toho vážně využili. - Ano, to je pravda. - Co to znamená? - No, hrozně moc jsme zlobili. - Slyšel jsem v publiku svoji mámu. - Tuhle historku jsem nemyslel. Prostě jsme si v určitých situacích pomáhali. Jednou...

- Povídej, povídej. - To je špatně. Dobře... Měl problémy ve škole, byl na UCLA... - Takže jsi za něj napsal zkoušku? - Tak nějak. Poslouchejte, byl na UCLA, jeden jeho obor byla řečtina a měl problém projít, málem to nedodělal. A ty jsi to nestudoval a stejně jsi za něj tu zkoušku udělal? - Přesně tak.

Odcházím, krásný večer. - Moment. Ale vždyť šlo o herectví. Já jsem přijel ze školy herectví a on mi povídá: "Hele, moje učitelka mi nabídla body, které potřebuju, abych to udělal, jenom musím předvést řecký monolog z nějaké řecké tragédie. Nemáš náhodou nějakou nazkoušenou?" A já: "Vlastně jsem teď jednu dělal. Tak já to zkusím." A on: "Dobře, přijď zítra ve 12, černou košili, džíny, černé boty..." Namaloval mi jednoduchý plánek, kam mám jít.

"Projdeš kolem finančního poradce, potkáš Eduarda, jeho děti se jmenují Luise a Melinda." Prostě to všechno. A potom: "Vejdeš do učebny 401, někam si sedni, je to malá místnost, najdi si nějaké místo." Tak jdu do toho, následuju plánek, pozdravím Eduarda, pozdravím děti, dojdu k místnosti 401, otevřu dveře s očekáváním malé učebny a tam posluchárna takovýchto rozměrů. Tak si prostě najdu místo k sezení, čekám a potom mě ta učitelka vyvolá: "Sami Malek."

Obvykle se podívám doleva, tentokrát jsem vstal, sešel jsem dolů a pustil se do toho monologu. Začal jsem pomalu, dost mi tlouklo srdce, ale řekl jsem si, že mám konečně publikum, že si tu chvíli aspoň užiju. Carpe diem a tak. Pomalu jsem si to začal fakt užívat a fungovalo to. Na konci mi všichni nadšeně tleskali. Ale pak jsem si říkal, jestli jsem nepřestřelil. A očividně ano, ta profesorka se na mě koukla a říká: "Pojďte sem."

Měla v obličeji dost pochybovačný výraz. Otevřela dveře, vzala mě na chodbu a povídá: "Kdypak jste se tohle naučil?" A já: "Víte, to je jen koníček." A ona: "Jenom koníček, aha. Nemohl byste zůstat a udělat to i před mou druhou třídou?" A já: "Dostal jsem ty body?" A ona: "Ano, to rozhodně ano." A já: "Víte, parkuju nešikovně, budu muset jít teď hned."

- A on pak dostudoval? - Jo. Pak jsme to oslavili. Klikař jeden! - Teď mi něco dluží. - Teď mu odeberou titul.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

precenovany herec

1027

Odpovědět

To jsem ani nevedel ze je teplej

420

Odpovědět

Mno nefandi si, i tak u něj nejspíš nemáš šanci

273

Odpovědět

Je to dojem o filme, ale poznal som ho pred tým zo seriálu Mr. Robot, odporúčam, seriál o hackovaní založenom na skutočných spôsoboch a princípoch. Do kina som na Bohemian Rhapsody išiel s priateľkou s tým že som vedel o čom je film ale nemal som absolútne tušenie kto tam hrá a aký je film. Bol som udivený, ešte sa mi nestalo aby som v kine si pripadal ako na koncerte Queen. Jeho herecký výkon bol šialene dobrý ! Tento herec nám prinesie veľa úžasných filmov, snáď :)

347

Odpovědět

si na drogach?

728

Odpovědět

+v m vargaNapiš tedy svých pár vět k tématu, otrapo.

22

Odpovědět

+aaaaaaaaaaaaaaaaotrasny vykon, neveril som mu ani sekundu, ze je freddie

319

Odpovědět

+v m vargadrtivá väčšina recenzentov a kritikov tvrdí opak.

63

Odpovědět

+Richmond153,,drviva,, nie vsetci, a ja som pisal moj nazor

210

Odpovědět

+v m vargatvoj názor je že som na drogách ? Fajn, názor môžeš mať, ale vypovedá i o tvojej inteligencií.

61

Odpovědět

+Richmond153o tvojej svedci to hodnotenie maleka

010

Odpovědět

+v m vargaaj ďalších 17 ľudí čo zjavne súhlasí sú na drogách ? ... Hej hoši. Ak si myslíte o ňom to čo ja, dajte mu palec dole, nech vie ako ho vidí svet ;-)

22

Odpovědět

+Richmond153hm, hm, nic moc

18

Odpovědět

Není to Casper van Dien?

01

Odpovědět

nene Chris Pine na Caspera už se pomalu zapomělo

01

Odpovědět

Ta ženská je strašně otravná, nesnáším, když někdo skáče do historek.
Zvlášť takhle, když v podstatě prozradí pointu (i když je všem jasná, stejně to je dost nevhodný).

951

Odpovědět

Nech Sally Field napokoji, sama to má težké, od Forrestovi mámy, nenatočila dobrej film.

271

Odpovědět

Děkuji. Je mi líto, že tam zrovna nepozvali k Malekum jineho hosta. Ona je neskutečná ženská.. chtělo by to roubík ...

51

Odpovědět

Přesně mé myšlenky při sledování videa. Ještě jsem si přitom vzpomněl na Will Smithe, který je taky otravný jak opar na p****i, když mluví někdo jiný, a musí být středem pozornosti za každou cenu.

113

Odpovědět

+Kafka TamuraSouhlas, stejně tak Russell Brand... taky takový nesympaťa.

03