Ross Noble vylepšil betlém v Dublinu a Emilia Clarke potkala BeyoncéThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:6 232
V tomto dílu si trochu zavzpomínáme na čas adventu, anglický komik Ross Noble vám popíše, jak se mu podařilo obohatit jeden betlém v dublinském obchoďáku, a Emilia Clarke s Reginou King povypráví o večírku, který zorganizovali Beyoncé a Jay-Z.

Přepis titulků

Když jsme u Vánoc za hranicemi, tys objevil v Dublinu jednu tradici. Ano, v jednom obchodním centru postaví betlém a potom postupně přidávají další postavičky, - asi to je nějaký adventní zvyk. - Jo, oni je posunují. Tři králové se tam posouvají, o to tam jde. Různé dny v roce… Protože ti tři králové jdou do… Prostě se to tak dělá. Takže začnou u pekárny, dneska jsou v dalším obchodě, pak jdou kolem papírnictví…

- Takže u vás je taky posouváte? - Jo. Teď se červenám… Ale sedí tu moje máma, ona to taky zná. Ale na její betlém tady není místo, určitě tam má všechny postavy ze Star Wars ságy. Nicméně jsem byl v tom obchoďáku, byl jsem na turné a nudil jsem se, tak jsem tam zabíjel čas. Pak jsem zahlídnul ten skoro prázdný betlém a plexisklo před ním bylo celkem nízko. Tak jsem došel do obchodu, takového, co prodává různý cetky pro babičky, malý figurky a tak.

Tak tam jsem koupil surikatu, asi takhle velkou, která stojí a kouká. Tu jsem potom nenápadně postavil do toho betléma. Takže tam byly ty ostatní postavičky a na ně takhle koukala surikata. Tys to vyfotil, tu fotku tady máme. Ta surikata vypadá mnohem zaujatější než Josef a Marie. „Nepřinesla jsem dárek, ale…“ A já tam seděl asi dvě hodiny a sledoval, jak lidi chodí kolem a pokaždé je překvapí ta surikata.

A v jednu chvíli, protože tam nestála moc pevně, se začala naklánět k Ježíškovi. Já vážně věřil, že je to vánoční zázrak. Ta surikata se nakláněla a potom se svalila. Tak jsem tam došel, abych ji narovnal. Jak jsem tam strčil ruku, uviděla mě ochranka a křičeli: „Vraťte tam tu výzdobu!“ Vyhnali mě z toho obchoďáku a tu surikatu už mi nevrátili.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

čo ja viem.. keby som stretol Beyonce naživo, tak mám asi v ryži. Robiť polobohov z nich je dosť divné.

61

Odpovědět

Pěkně hubená, akorát, že se jí tím zvětšila pusa teď by mohla kouřit i koně.

68

Odpovědět

ako koho teraz myslíš? xD

00

Odpovědět

+ale PetřeToho kudrnáče

00

Odpovědět

Očividně jsi hloupý jak necky, když si myslíš, že se lidem při hubnutí zvětšuje pusa. Tady se někomu nepodařila vychodit ani Zvláštní škola, že?

20

Odpovědět

Je to tady ještě horší než jsem myslel. :o

10