Rozverní koně a učiteléThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:191
Počet zobrazení:13 207

Greg Davies zavzpomíná na dobu, kdy začínal jako učitel. Herečka Rachel Weisz se podělí o příhody z natáčení historického filmu Má sestřenice Rachel. V roli nevěřícných posluchačů samozřejmě Graham a boxer Anthony Joshua.

Přepis titulků

Greg nám tu pokaždé vypráví vtipné historky z dob, kdy byl učitel. Je to nevyčerpatelná studnice! Třeba školní výlety. Na školních výletech neplatí pravidla. Pro žáky, pro nikoho... Ani pro učitele. Musíte si uvědomit, že jsem začal učit v jednadvaceti. V jednadvaceti mě poslali na školní výlet do Paříže. Byli jsme tam tři čerství dvacátníci s autobusem plným dětí. Upřímně, je to nemorální. - A co jste tam prováděli?

- Už to můžu říct, k učení se nevrátím... Myslím, že je to nepravděpodobné. Já a mí dva kamarádi jsme se hrozně opili v hotelovém pokoji, když děti spaly. Ale hrozně... ve třech jsme stáhli celou láhev tequily. A pak jsem slyšel děti pobíhat... Zní to hrozně, že? Jsem dobrý v předstírání střízlivosti, a tak jsem svému kamarádovi "Tonymu" řekl, že se o to postarám. On totiž pořád učí! Děti běhaly po chodbě v pyžamech a já spustil: "Co se to tu děje?!"

Začaly se omlouvat, tak povídám: "Mazejte na pokoje a styďte se!" Šlo mi to krásně, když tu najednou "Tony" vyšel z mého pokoje jen v trenýrkách... a vysokých botách a dělal: "Měly byste se stydět!" Vyděšeně jsem ho popadl za hlavu, strčil zpátky a zabouchl dveře. A jedno z dětí povídá: "To byl pan Stevens?" "Ano, není mu dobře." Naštěstí mi to spolkly... Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zas uchylarna

00

Odpovědět

Teda po kopacce do rozkroku by jsem stratil nejenom erekci:) Chudak kun si mysli ze neco bude a nakonec neco je, ale asi ne to co cekal.:)

171

Odpovědět

"Tony" říkal dětem, že by měly být v posteli, ne že by se měly stydět

241

Odpovědět

Rachel je taková milfka, že zní sexy i u mluvení o kastraci.

311

Odpovědět

V první chvíli jsem si říkal, co za vola může o třicetileté ženské říct, že je milfka. Pak jsem se podíval a... ehm ... 47 let. Omlouvám se.

80

Odpovědět

+PaesTechnicky vzato je Rachel spíše mature. Milfka je každá prcatelná ženská, která porodila a je matkou. V pornu to jsou vysloužilé herečky kolem třiceti. Pojem milf přinesly mezi širokou veřejnost Prcičky, kde byla za MCBP (milf) označena tehdy 38 let stará herečka, ale s tím výrazem původně přišlo právě p***o, takže pokud bychom se měli řídit podle jeho norem, správná miflka je paradoxně právě ta třicítka, jejichž označení za milf tě původně tak udivilo. I když je mi jasný, že to byl jen rafinovaný způsob jak vyzdvihnout jak je na svůj věk sexy.

120

Odpovědět

+ZeckThank you, captain!

20

Odpovědět

+ZeckJá to beru tak, že MILF je ženská, o které to mohou říkat pubertální spolužáci jejích děti (jako v Prcičkách) a tedy 35 let minimálně. Na českých stránkách je spousta lidí, kteří vlastně netuší, co to znamená a pak to najdeš i u ženských pod 30. Věk pornohereček bych nebral v potaz, protože v teens máš zase spoustu ženskech okolo 25 let. Ale jo, dostals mě.

00

Odpovědět

+Paes47???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§ :-O :-O :-O

Já jsem VĚDĚL, že je určitě starší než vypadá, ostatně od Mumie už skoro dvacet let uplynulo, ale k***a o tolik?!

R E S T E C P

00

Odpovědět

Jako malý smutný sameček jsem rád, že mám další světlý důvod do mého zakomplexovaného života, proč mě těší, že nemám velké péro.

78

Odpovědět

A pak do závěrečných titulků filmu napíšou, že žádnému zvířeti nebylo kvůli natáčení nijak ublíženo. A hlavně, že "profesionální trenérka" kope koně do péra. Nechtěl bych vidět, jak ty koně drezůruje mimo natáčení, aby dělali to, co chce. Mrdka jedna vypičená! A lidi se tomu smějí... a sluníčkovým lidem na videacesky to taky přijde k popukání...haha, děsná sranda a taškařice. Tomu teda říkám úpadek společnosti.

2014

Odpovědět


Odpovědět

+MoggsTo je vážně ubohý ....

20

Odpovědět

Mě z toho dost zamrazilo a doufám, že se Rachel jen nějak blbě vyjádřila. Jinak je to hrozný.

143

Odpovědět

"Nevím, jestli smím říct kastrování" Vážně?
Chudák holka se tam tak snaží vymezit nepohodlným slovům a Greg to pak celý pokazí :D

45

Odpovědět

Aha, já jsem to pochopila tak, že je to nesprávný termín a tak se ptá, jak "vykastrovaný" říct správně, když se jedna o koně. :)

00

Odpovědět

No, kdybych tam byl s Rachel, asi bych potřeboval také silně nakopnout...

223

Odpovědět

Vážně nakonec provalil pravé jméno "Tonyho"? :-D

622

Odpovědět

Dost mi to připomnělo Dobytí severního pólu, když Svěrák "nechtěně" prozradil jméno bývalého kulisáka :D

00