Sandra Oh o svých prvních rolích a o seriálu Na mušceThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:2 457

Sandra Oh je neodmyslitelnou součástí týmu Chirurgů, její kariéra ale začínala jinde a k roli lékařky se musela nejprve propracovat. Jeden z prvních filmů, ve kterých se objevila, byl Mr. Bean: Největší filmová katastrofa a o něco později se pro ni našla role i v Deníku princezny. V posledním videu se rozpovídá o seriálu Na mušce, ve kterém hraje hlavní roli po boku Jodie Comer.

Přepis titulků

Bavili jsme se o rolích ve slavných seriálech a filmech, hraješ v seriálu Chirurgové nebo Na mušce, ale ještě na jednu roli se tě lidé často ptají, že? Kterou? Jo aha! To už je vlastně daleká historie. Myslím, že to byl můj první americký film, ve kterém jsem hrála… Ne, to je něco jiného. Ale víš, že mě napadl Mr. Bean? Mr.

Bean je pro vás samozřejmě velmi známá postava, tak jeho film, první filmový Mr. Bean, to byla moje první práce v americkém filmu. - Ty hraješ ve filmu Mr. Bean? - Přála bych si, abys to mohl ukázat, ale ano, jsem v tom filmu, byla to moje první práce na filmu v LA. Natáčeli jsme to nejspíš na podzim 1995. Potkala jsem tam Rowana a také Harrise Yulina, bylo tam vynikající obsazení, a Petera MacNicola, který je prostě geniální.

Byla jsem velmi mladá, bylo mi asi 23, 24 a zrovna jsem se do LA přestěhovala. Nedávno to dávali v televizi a naprosto mě dostaly moje vlasy. Ale byla to skvělá zkušenost, v jedné scéně jsme všichni v konferenční místnosti, Rowan tam předváděl ty svoje scénky a nedařilo se nám ten záběr dodělat, vždycky se někdo neudržel. Byla to pro mě úžasná, bohatá zkušenost.

Byl to můj první velký film. Aha. Máme tady obrázek, našli jsme tě v tom filmu. To je expres. Ty něco řekneš, my to najdeme. Máme tu tvou fotku. Tady tě máme. To je opravdu složitý účes. Ale není to super? Do LA se mohl přistěhovat někdo jiný, být ve filmu Mr. Beana a potom v ničem jiném.

To by se potom takhle neohlížel s tou radostí jako ty. Je to zajímavé. Jde o to prostě vydržet. Prostě se chytit a nevzdávat to. Je úžasné, co všechno se naučíš, odneseš si z toho a potom na to po letech můžeš vzpomínat.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ja si proste nemuzu pomoct. Ten jeji nos je tak vyraznej, ze me pripomina https://sites.psu.edu/sundarpassion/files/2018/09/proboscis-monkey-1X1-278447l.jpg

01