Saoirse Ronan dělá Perníčka ze Shreka a Timothée Chalamet rapujeThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:7 779

Saoirse Ronan vyhrála v dětství se svou imitací Perníčka dovolenou na Floridě. Timothée Chalamet neměl se svým kreativním projektem na statistiku takové štěstí a dostal za něj čtyřku. Graham nám samozřejmě obě nahrávky milerád ukáže.

Přepis titulků

- Saoirse, tys vyhrála skvělou cenu! - Jo. - Co to bylo? - Jako dítě jsem vyhrála výlet na Floridu. - Dámy a pánové! - Díky. - Řekni nám, jak jsi to vyhrála. - Byla jsem dítě a nikdy jsem se takové soutěže neúčastnila. Byl první den letních prázdnin, bylo mi asi 9 nebo 10. A Gerryho Ryana znáš, to byl slavný irský moderátor v rádiu. Už zemřel, ale byl úžasný. Jeho show byla nejpopulárnější v zemi a zrovna vyšel Shrek 2, už je to fakt dlouho.

A on měl tu soutěž o dovolenou na Floridě. Museli jste zavolat do rádia, napodobovat některou postavu a říct Gerrymu, proč si tu dovolenou zasloužíte. Já jsem tenkrát ještě pořádně nehrála, nic takového, ale táta byl herec, takže jsem znala improvizátory a tak. Máma mi říkala, ať to zkusím, nikdy jsme nebyli na pořádné dovolené. Já jsem nakonec souhlasila. Tak jsme vytáhli bloček, na který jsem si napsala kraťoučkou repliku, fakt krátkou, pak jsem tam zavolala, byla jsem asi mezi prvními a dělala jsem Perníčka.

O pět dní později nám zavolal a řekl mi, že jsem vyhrála. Byla jsi v irské talkshow, kde ten úryvek našli. Takže tohle jsou sestříhané dva úryvky. Tvoje verze Perníčka a potom, to je super, tvoje reakce na tu výhru. - Hodně uječená. Jen ať to věděli. - Jdem na to. Saoirse je 10 let. Kterou postavu sis vybrala? - Budu dělat Perníčka.

- Tak do toho. Ahoj Gerry, potřebuju tu dovolenou, protože jsem... Já jsem... Nikdy předtím jsem neměl dovolenou. - Jsi jediná holčička doma, viď? - Ano. - Tak v tom případě je ta zpráva pro tebe. - Ano? - Pojedeš na Floridu. - Pane bože! Děkuju! Až vyhraješ Oscara, chci, abys reagovala takhle. Taky jsem někdy v tom týdnu dostala nafukovacího oslíka, tak jsem si myslela, že jsem nevyhrála, že to je cena útěchy.

Byl to asi takhle velký oslík, kterého jsem přinesla do školy, všem jsem řekla, že jsem nevyhrála, ale aspoň jsem dostala tohle...

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Za tohle jako dostal D. :D

20

Odpovědět

Je docela legrační, jak musel Graham Timothéeho tlačit do té historky. Obvykle to Graham nakousne a celebrita už to pak poví, ale tady to musel moderátor odříkat skoro celé sám. :D To nic nemění na tom, že se mi video moc líbilo a jako vždy děkuji za překlad.

41

Odpovědět

Statistics, yeah! :-D
Timothée Chalamet Statistics

80

Odpovědět

still better than 'džyjah borci na druhou'

04

Odpovědět

Neznam ani jednoho z tech 2 lidi co mluvili a Shreky si pamatuju dost dobre..

#feelold

70

Odpovědět

Tak si Timothéeo pozri vo filme "Call me by your name" AKA "Broskve v nesnázích" a už naňho nikdy nezabudneš. :-)

01

Odpovědět

sakra... to už je to 15 let co vyšel Shrek 2?? Vždyť všel sotva před nedávnem!!!

182

Odpovědět


Odpovědět

You are getting older ! Hňá chňa chňa chňá !

10

Odpovědět

+OPVšichni stárnou. Od narození.

30

Odpovědět

+ErichNaštěstí nejsou všichni úplní suchaři a dovedou pochopit vtipnou frázi pojednávající o "rychlejším" stárnutí, poté co již nejsme dětmi. Ach.. proč se namáhat, na každý vtípek se najde přeci rádoby chytrolín..

00