Setkání Johnnyho Deppa s Iggy PopemThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:143
Počet zobrazení:13 671

Tento týden Johnny Depp prozradí Grahamovi, jak se poprvé setkal se svým idolem Iggy Popem a také nám ukáže svou imitaci Donalda Trumpa, protože to je v dnešní době oblíbené a dělá to každý.

Poznámka: "Iggy flop, piggy slop" doslova znamená něco ve smyslu: "Iggy je trapák a prase."

Přepis titulků

Součást toho, že jsi Johnnym Depp, je, že lidé tě chtějí pozdravit, vyfotit se, a chci se zeptat, soucítíš s nimi? Kolik ti bylo, když jsi potkal Iggy Popa? Tvoje kapela mu dělala předskokana? Jo, bylo mi 17, byli jsme na turné, hodně jsme začínali koncerty a měli jsme s ním dvě show v Gainesville a Iggy byl jeden z mých hrdinů. Takže, bylo mi 17, odehráli jsme to a druhý večer jsem věděl, že se rozcházíme, že už ho nikdy neuvidím a chtěl jsem ho potkat osobně. Ale nechtěl jsem přijít a říct: "Iggy, líbí se mi tvá hudba..."

Potřeboval jsem něco jiného, takže jsem se neuvěřitelně opil, měl jsem litry vodky, jenom abych našel kuráž říct něco blbýho. Což bych neměl. Každopádně tam po koncertě chodil s bíglem, nevím proč. Ani on neví proč. Tak jsem si říkal, že ho dostanu. Prostě jsem začal řvát: "Iggy Pop! Pochcal strop!" A ještě pár dalších, ani nevím, co se na to ještě rýmuje.

Přišel ke mně, s tím bíglem na vodítku, přišel asi takhle blízko k mýmu obličeji a já tak hrozně dlouho koukal do Iggyho modrých očí a potom řekl jenom: "Ty malej sráči!" Až do dnešního dne to je jedna z nejlepších chvil mého života. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pokud bych se někdy dostal do rozhovoru s Johnnym, asi bych v půlce usnul.

290

Odpovědět

Predstavte si žúr s Deppom a Ch. Sheenom :D

50

Odpovědět

Jak se říká "karikatura karikatury" - vypadá jak civilní karikatura na role, které hrál pro Tima Burtona. Zrovna včera jsem pro sebe objevila seriál Stranger Things, kde je neskutečně výborná Winona Ryder, o které jsem myslela, že už snad ani chudák nic pořádného nehraje. A vzpomenula jsem si na ně oba, jak tvořili pár. Naprosto nechápu, že jí položila na lopatky krádež pár cetek. On proplouvá Hollywoodem i v době, kdy v něm už není nic. Po jejím hereckém koncertě (v úspěšném, leč pořád jen seriálu) doufám, že dostane ještě nějakou větší šanci.

24

Odpovědět

Palec nahoru překladateli, že byl schopný to drmolení přeložit :D

540

Odpovědět

Bublina kolem kdysi slavného Deppa praskla. Nyní tu sedí pouze nudná, lehce depresivní, fetem a chlastem poznamenaná, postarší celebrita..

Sorry všem fans, ale Deppa fakt už nyní ne.

6111

Odpovědět

Kdy ano?

85

Odpovědět

+Daniel99pirati z karibiku?

60

Odpovědět

Potvrzuji, nefunguje :-/

32

Odpovědět

Druhý video nefunguje. :(

201

Odpovědět

Ahoj, jedná se o problém v komunikaci YouTube a přehrávače, který používáme. Na řešení pracujeme. Díky za pochopení.
Pro ty, kteří tu chodí spíše kvůli tipům na videa než kvůli titulkům jako takovým, zde je odkaz na druhé video: Johnny Depp Does A Great Donald Trump Impersonation - The Graham Norton Show

50

Odpovědět

+Xardasshlavne, ze tam mate reklamu...

28

Odpovědět

+XardassKdyž už jsme u toho přehrávače, ta spodní lišta, co se ve fullscreenu objeví, když pohnu myší, bude někdy?

80