Setkání s Oprah a natáčení Lary CroftThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:9 061

Dnes se od Daniela Kaluuyi dozvíme, jaké to je být vycházející hvězdou, a že když potkáte Oprah, je důležité zhluboka se nadechnout. Alicia Vikander, nová Lara Croft, potom přidá několik švédských frází, které zní v doslovném překladu přinejmenším zvláštně.

Přepis titulků

Danieli, ty jsi měl tak úžasný rok. Loni touhle dobou bys to nečekal. Jo, to jsem byl hezky v klídku. Potom vyšel ten film, takovej indie horor, a změnilo mi to život. Stalo se toho hodně. Takže teď to byla nominace na Oskara za nejlepšího herce, ale taky BAFTA. Něco vyhrát musíš. Nominace na nejlepšího herce i vycházející hvězdu, - bylo by kruté, nic ti nedat. - Ale tak to měl Craig David na BRITs. Byl nominován v šesti kategoriích a nedostal nic. A to jich měl šest, já mám nominace dvě.

To je dobrý přístup. - Ale David se vrátil. - Vrátil se. Trvalo mu to asi 20 let, ale vrátil se. Takže to je plán. Za 20 let přijdu a řeknu: "Hele, něco mi dát musíte." Ale už se mezi celebritami orientuješ, byl jsi na Zlatých glóbech. - Koho jsi tam potkal? - Kolik máš času? Bylo jich tolik. - Potkal jsi tam je?

- Ne. Ale ji jsem potkal na Governers Awards, byla super, pokecali jsme, bylo to fajn. - Ale potkal jsem Oprah. - Skvělá historka. - Ne, bylo to hezké, je fajn člověk. - Jo, bylo to fajn. Nevěřila jsem, že je z Anglie. Jeho přízvuk v Uteč byl bezchybný. Překvapilo mě to. A kdykoli někoho z Anglie potkám, hned jim říkám, jak miluju Londýn, že mi to chybí. Je to tak. Tak jsme si povídali o Londýně. Ale stalo se tohle, potkal jsem Denzela...

- A potom Oprah? - Potkal jsem je najednou. Plynule jsem přešel od jednoho úžasného Afroameričana k druhému. Denzel ke mně přišel a s anglickým přízvukem mě zdravil. A já jenom: "Co se to děje? Jak to, že mě znáte?" A on ke své ženě: "Myslí si, že nevím, kdo je." A potom: "Pojď se seznámit s Oprah." Jasně, jdeme poznat O. A potom jsem ji pevně objal. Byl to krásný pocit. A to si nedělám srandu, bylo to super.

- Podle všeho krásně voní. - Voní úžasně, Grahame, fakt že jo. Oprah je prostě neuvěřitelná. Vy jste ji všechny určitě taky potkaly. Voní skvěle? - Já ji nepotkala. - Já taky ne, ale až ji potkám, rozhodně ji obejmu. Já ji potkala na Zlatých glóbech, ale byla moc daleko. - Musíš se zhluboka nadechnout. - Teď ji bude každý očichávat. Teď chápu, proč to tam najednou tak hezky vonělo.

Ne, bylo to vážně parádní.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Margot zabila!

20

Odpovědět

Furt všade majú tú Oprah ako bohyňu. Až sa mi nechce priznať, že som si musel vygoogliť, kto to vlastne je.

111

Odpovědět

Poslední, kdo se jí postavil byl Al Bunda
Evil Oprah - Prophetic warning from Al Bundy

10

Odpovědět

Ja teda zhruba viem, kto je Oprah, ale nemohol by niekto, kto má prehľad, v skratke vysvetliť, prečo je tak zbožňovaná?? -_-

30

Odpovědět

Europoid, Mongoloid, Negroid

227

Odpovědět

je fakt hnusny, plus herecke drevo, uz v black mirror jeden vyraz v xichte celu cast

022

Odpovědět

toto je nová Lara?... eh

117

Odpovědět

2:32 nebere skleničku Alicii ?

20

Odpovědět

Ty vole tvoje starosti bych měl mít a to jsem se probral po dvou hodinový siestě.

32

Odpovědět

+NoSavingno jo, ale potom to chúďa musí piť po n*****i... kedysi si nemohli sadnúť ani na rovnaký záchod a teraz pijú z našej vody... hanba

316

Odpovědět

+fujtajblajeeee zase další slovák chce být vtipný,víc píčácky to napsat nešlo?

72

Odpovědět

+virozasnažil som sa, ale nie

01

Odpovědět

nebere, je tam o jednu víc, takže pozdeji dorazí ještě jeden host

00