Spider-Man a SupermanThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:129
Počet zobrazení:11 115

V tomto díle se nám sešli dva superhrdinové. Tom Holland neboli Spider-Man povypráví o zážitcích z americké střední a Henry Cavill, představitel Supermana, připomene, jaké velké role v Hollywoodu málem dostal.

Přepis titulků

Tome, tys byl správný Brit, byl jsi na chlapecké škole, že jo? - Ano. - A choval ses slušně? Ne, rozhodně ne. Ale kvůli Spider-Manovi tě kupodivu poslali do školy znovu. No, to byl vtip. Zřejmě nepochopili můj britský sarkasmus. Řekl jsem: "Nebylo by vtipné, kdybych tu šel inkognito na střední a zjistil, jaké to je být tam žákem?" A lidi od Marvelu: "To je super, to nachystáme."

O šest týdnů později jsem vyrazil s taškou, penálem, učebnicema do školy, The Bronx School of Science, to je škola pro geniální děti. Věřte mi, já nejsem génius. Tak jsem se na tři dny zapsal do školy, měl jsem přízvuk, falešné jméno, - falešnou minulost. - Jak ses jmenoval? Ben Perkins, to býval můj učitel herectví. Přidali ke mně kluka jménem Arun, měl jsem být jeho bratr nebo tak. Jenže Arun byl Ind, takže když jsem přišel, všichni se ptali: "To je fakt tvůj brácha?"

A já: "Jo, jsme vzdálení bratři, to víte. Jiné téma, prosím." - Tohle je vědecká škola, těm to dojde. - Jo, "já vím, jak to má fungovat". - Ale nesvěřil ses s tím někomu? - Ano. Seděl jsem ve třídě vedle moc hezké dívky. A na tu školu musíte dělat přijímačky, což já nedělal, a ona se ptala: "Hele, jak to s tebou je? Co tu děláš?" A já: "Řeknu ti své tajemství. Vlastně jsem Spider-Man." Ona povídá: "Kámo, seš magor. To jako vážně?" "Fakt, jsem Spider-Man."

Tou dobou nevyšly žádné filmy se mnou, nikdo o tom nevěděl, bylo to velké tajemství, takže jsem vypadal jako šílenec, který přišel na tři dny a pak zmizel. Jo, teď se směje. "Seděl hnedka vedle mě."

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kto je tá famózna roštenka čo sedí vedľa tej bukvice z prvého videa?

13

Odpovědět

Archalda devanton

00

Odpovědět

Marvel u mně skončil... nad postavami evenžrů jsem ještě přivřel všech osm očí, ale spajdrmena teplouška jsem už nerozdýchal. Každopádně chápu že se tento mutující herec feministkám a buzíčkům líbí.

117

Odpovědět

Slušně by to napsat nešlo ?

40

Odpovědět

Hej když někdo napíše evenžrů tak už je schopen všeho... Spajdrmen !!! Lol😁

00

Odpovědět

Bloncka kuká jak kdyby ho chtěla na místě.... No ! Tak se nám ochladilo.

20

Odpovědět

Já četl "kucká" :D

00

Odpovědět

A mimo jiné, Henry Cavill má hrát v novém seriálu Zaklínač Geralta z Rivie (zatím jediná potvrzená role).

100