Steve Carell o filmu Božský Bruce a o show Space ForceThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:4 936

Steve Carell vzpomíná na své začátky u filmu, protože některé scény z prvního filmu, ve kterém hrál (Božský Bruce), se v dnešní době zase zdají překvapivě relevantní. Ve druhém videu povypráví něco o své nové komediální show Space Force, kterou spolu s Gregem Danielsem vytvořil pro Netflix.

Přepis titulků

Kupodivu jsi se teď v karanténě objevil ve spoustě memů, určitě jsi je viděl. Třeba tohle se tu hodně šířilo, když vláda oznámila, že se chystá otevřít školy. Když se mě lidi zeptají, jestli budu děti i po karanténě učit doma. Ne! Proboha! Ne! Proboha vás prosím, ne! A tohle přišlo poté, co se náš premiér snažil vysvětlit nová pravidla při uvolňování opatření.

Nebylo to úplně jasné a někdo si všiml, že se podobá tomuto: Ale Božského Bruce sis hodně užil, ne? No, v podstatě to bylo poprvé, co jsem hrál ve filmu. A vystřihli tam jednu scénu, kdy mi Jim Carrey spustí krev z nosu. Přišlo jim, že to by jeho postava neudělala. A potom mi vzplanula hlava. Zavedli mi tam hadičku s plynem. Ani to nebyl nějaký efekt přidaný digitálně, byly to skutečné reálné efekty.

Podél zad mi dali trubičku s plynem a na hlavu mi dali cívku. Potom mi namazali hlavu gelem, aby mě to nespálilo, a zapálili tu obrovskou… Ty plameny měly určitě přes metr. Určitě je to někde na nějakém bonusu. Ano, našli jsme to, tady je snímek obrazovky. Vážně ti hoří hlava. To muselo být děsivé! Ano, samozřejmě. Bylo to to nejděsivější, protože jsem slyšel, jak ten plyn pustili chvíli před tím, než to začalo.

Věděl jsem, že to přijde, bude ze mě přímo pochodeň. A navíc jsem viděl na členy štábu přede mnou a všichni byli těmi plameny jasně osvícení. - Děsivé. - Je fakt těžké improvizovat, když tam syčí plyn. Ale byl to můj první film, co jsem měl říct?

Že to neudělám? Ale ne, jen do toho, zapalte mě! Zní to skvěle!

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Absence grahamovy show mi na Covidu vadi skoro nejvic z digi obsahu. :) Tohle proste nema ty koule a jeho sarm. :)

00

Odpovědět

Vau, nikde ani zmíňka, jak špatné Space Force doopravdy je... Nebo to byla jen naprd pilotní epizoda???

18

Odpovědět

Nevím o čem to mluvíš. První díl byl skvělý a ty další jsou některé i lepší. Ale to víš, některý humor je jen pro některé a některým, třeba tobě, stačí Troška :-)

75

Odpovědět

+Odborník na seriályNení to úplně hrozné, ale nadruhou stranu to rozhodně není nic skvělého. Myslím, že lidi kterým se to blíží mají blíže k Troškovi než naopak.

41

Odpovědět

+Odborník na seriályAsi máš částečně pravdu. Ten humor my přijde až příliš provoplánový, chybí ty tak trapné momenty (ale uvěřitelné) až jsou vtipné (kancl)... Působí to na mě z většiny, jako když si někdo uprdne a pak se tomu zasměje...

20

Odpovědět

+Odborník na seriálytebe staci nep[odarena napodobnenina The office, smutne

02

Odpovědět

To je přece subjektivní. Já si to k večeři rád pustím, je to nenáročný, nesnaží se to přerůst vlastní stín, vnuknout mi nějakou myšlenku nebo něco moralizovat. To oceňuju. Taky se mi líbí, že každý díl nese trochu jinou emoční rovinu, tím je to pro mě pestrý. A taky mám rád Carella i Malkoviche.

A panu "Odborníkovi": není snad potřeba hned urážet ne?? Co si tim jako zkoušíš kompenzovat?

10