Timothée Chalamet o natáčení s Armiem Hammerem a o svém jméněThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:5 063
Timothée Chalamet, který za film Dej mi své jméno získal řadu ocenění, a dokonce nominaci na Oscara za hlavního herce, povypráví, jak začínalo natáčení tohoto filmu s Armiem Hammerem. Ve druhém videu se spolu se Saoirse Ronan rozmluví o přízvucích, cizích jazycích i o výslovnosti svého nezvyklého jména.

Přepis titulků

Je zajímavé, že jsi tak úspěšný a populární z filmů, do kterých by člověk neřekl, že osloví tolik lidí. Třeba Dej mi své jméno. Jak moc tě překvapilo, - že si ten film našel tolik diváků? - Naprosto. Přesně kvůli tomu je to taková čest, že tady můžu sedět třeba s tebou, Lauro. Miluju filmy, herectví, moc rád na filmy koukám, trochu jsem se dřív bál, že třeba budou filmy jako opera, že vyjdou z módy nebo tak.

Ale pak se podíváte na filmy Saoirse, Laury, Stephena, jsou prostě úžasné. Doufám, že se budou líbit a půjde to tak dál. Ale tys byl v Dej mi své jméno s Armiem Hammerem, tady jste, a dostal jsi tu úžasnou příležitost cestovat do Itálie a točit tam, ale vypadá to, že tě režisér prostě hodil do vody, abys plaval. - Ano, je to tak. - Takže první den už jste něco natočili? Ne, ještě jsme s Armiem zkoušeli... Museli jsme prostě prolomit ledy a Armie to umí vyprávět líp, ale měli jsme zkoušku venku.

Luke se tvářil, že je to spontánní, prostě zkouška nějaké scény, ale když jsme vyšli, měl už přichystanou stránku, což byla náhodou scéna s prvním polibkem. Tak jsme se na to s Armiem trochu připravili, Luke dal pokyn, ať jdeme na to, tak jsme se začali líbat. Ale nikdo neřekl stop nebo střih, tak jsme se líbali asi minutu nebo dvě, než jsme toho nechali, a ukázalo se, že Luke zmizel.

Moc hezké.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to tvrdý, ale Saoirse Ronan je stejně nezajímavá jako její filmy..Celkově slabší pasáž, příště snad štastnější ruka..

05

Odpovědět

Nezajimavej typek. Prelozte radsi neco s Tomem Hardym treba. Toho tu jeste nemate,

28