Tipy na líbací scény a nevychovaná Margot RobbieThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:163
Počet zobrazení:14 876

V dnešním Grahamovi se všichni hosté (Daniel Kaluuya, Allison Janney, Margot Robbie a Alicia Vikander) podělí o své historky z natáčení polibků, jaké jsou kde zvyklosti, jak se vyhnout faux pas a podobně. Jak vidíte, Graham dokonce jeden polibek dostane. Potom povypráví Margot Robbie o tom, co vyléčilo její nevychovanost, když byla teenager.

Přepis titulků

Tvoje kolegyně Allison Williams ti prý způsobila tak trochu komplexy. - Ne, ona ne. To ta paní od makeupu. - Aha. Je v pohodě, ale... Mluvíš o tom líbání, viď? - Ano. - Takže, dělal jsem líbací scénu. Nevím, jestli to znáte, ale v Anglii to nikdo nedělá. Měli jsme tam polibek a těsně před tím mi dali mentolku. Překvapilo mě to. Ja to taky neznala.

Jeden můj kolega ke mně přišel těsně před takovou scénou a dal mi mentolku. Nevěděla jsem, jestli to mám brát jako milou pozornost, nebo že si myslí, že mám příšerný dech, že ho potřebuju trochu osvěžit. Tak jsem si to vzal, všechno v pohodě, ale na další záběr jsem dostal další mentolku. Vždyť to už jsem si odbyl. Když dostanu jednu, osvěžím si dech. Pokud mi ji dáváš podruhé, asi mám chronický problém.

Dostal jsem jednu na každý záběr. Potom jsme si o tom promluvili, protože jsem to fakt nechápal. - Takže v Anglii se to nedělá? - Ne. U nás děláme metodické herectví. - Nějak se s tím smíříme. - Mají mentolky v Austrálii? Ne, poznala jsem to až v Americe. Říkala jsem si, že jsou všichni velice pozorní. Ale je něco horšího než mentolky. Nechci nikoho jmenovat, ale někdo, koho jsem líbala, trval na tom, že pokaždé on nebo já - musíme použít Neosporin.

- Co to je? - Fakt? - Jsme v Anglii. Je to jako antibakteriální mastička na hojení... Lidi si to dávaj na nos, když někam letí, aby nebyli nemocní. Není to vazelína, je to antibakteriální. - Je to jako desinfekce na ruce? - Ne! Vygooglete si to. Podívejte se na to, jmenuje se to Neosporin. - A musíš si to dát... - Na rty, jo, abys toho druhého nenakazil.

- V Americe se těch bakterií fakt bojí. - Jo, asi jo. - Takže rozhodně žádný jazyk. - Ne. To jsem dřív nevěděl, že jazyk ne. Někdo mi to řekl... Já jsem šel naplno, aby to bylo realistické. Ale někdo mi řekl, že jazyk jenom, když se vám ten druhý líbí. To mi řekli a dost mě to vzalo. Mně to naštěstí řekli včas.

Ať to moc neřeším, ale že žádný jazyk. Tak říkám: "Jasný." A vysvětluju to teď i ostatním. - Ale proč by ti to nikdo neřekl? - Proč? Někdo ti to přece měl říct, než jsi ten jazyk použil. Ale tohle bylo roky po tom. Jen tak během hovoru někdo zmínil, že jazyk ne, a já jenom: "Co?" Celý život mi lhali. Ale skvělá rada pro herce... Allison, tobě radila jedna z nejlepších. Ano, jedna z nejlepších.

Líbala jsem Meryl Streepovou ve filmu Hodiny. A jí se nelíbilo osvětlení v jedné scéně, měly jsme se políbit a ona říká: "Něco pro tebe udělám, potom mi za to poděkuješ." - Mohu to na tobě ukázat? - Na mně? Ale samozřejmě, prosím. Ale žádný jazyk. - A máš mentolku? - Vidíš. Třeba bude stačit ananas. - Která kamera bude nejlepší? - Je jich tu spousta. - Asi tahle.

- To je ona? Dobře. Jak vidíš, mám nasolabiální rýhy a vypadá to lépe, když je napneš. Takže se naklonila k tomu polibku a udělala tohle. Vypadám skvěle. Vypadám na 15. Děkuji mnohokrát. Tohle pro mě udělala, napnula mi obličej a políbila mě a je to v tom filmu, vypadá to vtipně.

Podívám se na něj znovu. Teď fakt chci, abys vyhrála Oscara, protože jsem tě políbil.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mohli by jste sem dát i část, kde Daniel Kaluuya mluví o Oprah?

10

Odpovědět

Je v pořadí. Odhaduji, že přijde asi za 14 dní :)

10

Odpovědět

Dvě moje nejoblíbenější herečky na jedné pohovce! To si musim pustit celé!
Margot zabila..:D

02

Odpovědět

Ten buzik graham pri tej storry o hadovi{dost nudna} dost jasne naznacoval za co si v mysli zamienal toho hada

147

Odpovědět

Ako sa dá ešte aj také jednoduché a všade používané slovo ako STORY napísať nesprávne? Povedz, aký jebnutý musí pre to byť človek? Viazanie šnúrok alebo ešte horšie?

282

Odpovědět

+Bokto bolo naschval, ty negramot, som cakal, kto na to skoci, aky chudak, a ajhla. btw, tvoj slovosled,, aky jebnuty musi preto byt clovek,, je dost bizarny, urcite si z okresu komarno madar, este ti tam aj chyba ciarka, hlupak

132

Odpovědět

+v m vargaty musiš dobre fetovať

131

Odpovědět

+.....ale pan Bok, tak som ta strapnil, ze si mi musel napisat z anonymneho uctu, coward

017

Odpovědět

+v m varganie, to som ja, len sa mi nechcelo prihlasovať

00

Odpovědět

+ale pan bok, uz ste sa strapnil hadam dost

015

Odpovědět

+v m vargaJedinej kdo se tu strapnil na plny cary jsi ty ty kinder vejce.

11

Odpovědět

Musim souhlasit, Margot je naprosto nadherna. Krasny usmev, rysy, nevidim jedinou chybu.

156

Odpovědět

fuj, vyzera jak muzatka

09

Odpovědět

Margot jako fakt krásná :D Ale začal jsem si toho všímat až ve Vlk z Wallstreet a Sucide Squad kde byla TOP :D

226

Odpovědět

A pripadá mi úplne prirodzená, fakt vydarená holčina

148