To nejlepší z červeného křesla ve 25. sériiThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:109
Počet zobrazení:6 089
Po dlouhé době se k nám vrací divácké historky z červeného křesla. Který z diváků přesvědčí Grahama a jeho hosty svou nejvtipnější historkou a odejde po svých a kterého Graham nemilosrdně vysype?

Přepis titulků

- Zdravím, kdo jste vy? - Zdravím, já jsem Louise... Na Louise jsem prostě neměl dost emoční síly. Chudák Louise. Ahoj, tady Nick. - Moc veselý? - Nevím, čím to bylo. Prostě nějaká chemická reakce. - Jacku, povídej. - Už je to pár let, ale žil jsem tehdy na Novém Zélandu.

Když jste mladí a single, stáhnete si takovou appku, Tinder. A já pak vyrazil na rande, bylo to první tinderové. Šlo to dobře, v pátek večer mě pozvala na párty ke kamarádovi. Na té párty mi nebylo moc dobře, měl jsem s kolegy k obědu kari, takže jsem si na chvíli odskočil. A zničil jsem si spodky, které jsem si rychle sundal a neměl jsem je kam schovat, jen na takový velký věšák za dveřmi, tak jsem je tam schoval a vrátil se na párty.

Asi o hodinu později máma toho kluka, který to organizoval, kterého jsem vůbec neznal, přinesla bílé spodky a zeptala se: "Čí to je?" Vypnula hudbu, všichni jsme na ni koukali a já říkal: "To snad není možný, kdo by něco takovýho udělal." Ta holka, se kterou jsem přišel, říkala: "To je nechutný." Jedno s druhým, všichni to popřeli, my se vrátili ke mně, je to druhé rande, prošli jsme kolem spolubydly, vlezli do pokoje, začalo se něco dít... Ale pak si rychle uvědomila, když jsem se začal svlékat, že na sobě nemám spodní prádlo.

Podívala se na mě a prohlásila: "To byly tvoje, viď?" A já: "Jo." Ona odkráčela a můj spolubydlící křičel z kuchyně: "Teda, kámo, to byla rychlovka." To bylo dobrý. - Zdravím. - Zdravím. - Jak se jmenujete?

- Já jsem Ed. - Ed? Těší mě, odkud jste? - Ze Stoke-on-Trent. - Aha. A co děláte, Ede? - Jsem softwarový konzultant. - Softwarový konzultant. Kylie? - Software. Žádný hardware. - Ne, hardware moc ne. - Tak se zase uklidníme. - Povídejte. - Na začátku své kariéry jsem šel na první pracovní pohovor a samozřejmě jsem byl dost nervózní. Něco jsem slyšel o té paní, která to měla dělat, a byla docela postrach.

Já přišel o 10 minut dřív na mně vlastně neznámé místo, čekal jsem asi půl hodiny, měla zpoždění, tak jsem jí zatelefonoval. Zavolal jsem jednou a telefonování nemám rád, nejde mi to, tak to dělám nerad, ale zkusil jsem to znova. Pak mi došlo, že fakt potřebuju na záchod, tak jsem dal mobil do kapsy, odskočil si, a když jsem vyšel, podíval jsem se, jestli nevolala zpět. A ten telefon to nahrával do její hlasové schránky.

Bylo tam slyšet úplně všechno. Vrátil jsem se do té místnosti, ona tam už byla, chystala se vzít si telefon... Já jsem ji zarazil, prosil jsem ji, ať to nedělá. Proběhl ten pohovor, bylo to strašný, ale nějak jsem tu práci dostal a dodnes nevím, jestli to slyšela. Pěkný. Může jít? Jo, můžete jít. - Dobrý den. - Zdravím. - Jak se jmenujete, pane?

- Piri. - Piri? - Ano, jako to kuře. Při každém telefonátu: "Tady Piri. Jako to kuře." - Odkud jste, Piri? - Z Nového Zélandu, teď žiju v Londýně. - A co tam děláte? - Pracuji pro mediální společnost. Aha, média. Pěkné. Takže Piri. - Piri, povídejte. - Můj táta je z Nového Zélandu a pracuje u filmu. Na konci každého natáčecího dne se koukají na nesestříhané záběry, které ten den natočili.

Když jsem byl náctiletý, pracoval na jednom velkém filmu a koukal na ty záběry jako obvykle, ale měl nějaké problémy s notebookem, tak poprosil jednoho producenta, aby mu s tím pomohl. Nějak si s tím notebookem pohráli a najednou tam vyskočilo gay porno. Táta to vůbec nechápal, podíval se na toho kolegu, pak na notebook. Říkal si, že mu neuvěří, když se to pokusí zapřít, tak to prostě nějak překousl. Každopádně bylo moje.

Kvůli tomu taky přišel můj coming out, ale jeho kolegové si dodnes myslí, že bylo jeho. No, já to neudělám. Tak asi můžeš jít, Piri. - Zdravím. - Zdravím. - Jak se jmenujete? - Eleanor. - A odkud jste, Eleanor? - Z Macclesfieldu. - A pořád ještě tam žijete? - Ne, teď žiju v Londýně. - Á, velkoměsto.

A co v Londýně děláte? - Jsem zeměměřička. Zeměměřička? Takže měří zemi. - Tak tedy povídejte. - No, je to taková náhoda, zrovna dneska jsem byla v práci a něco jsem volala na kolegu a on si myslel, že jsem řekla: A to byla moje imitace vás, Matte Lucasi, omlouvám se. - Souhlasím. - Krutý. Jsi krutý a bezcitný. Tohle je příležitost říct svou nejvtipnější historku.

Musela o tom přece přemýšlet, určitě se jí stalo i něco vtipnějšího. Asi ji pobavila ta náhoda, že jsi tady. - Zdravím. - Zdravím. Jak se jmenujete? - Aaron. - A odkud jste, Aarone? - Z Wallingtonu. - Krásné. Tak povídejte. Když mi bylo asi 20, s někým jsem chodil. O polední pauze jsem ji vzal k sobě na takovou rychlovku. Ale potom jsem se překulil, protáhnul se, vykloubil si rameno a ona musela zavolat sanitku, počkat na ni, vysvětlit u mě v práci, proč se nevrátím, a taky mě obléct, protože ta bolest byla příšerná.

A potom už jsem ji nikdy neviděl. Bylo to moc dlouhý. Říká se, že televize vás neovlivní, ale ty jsi ve Hře o trůny už moc dlouho. Královna Severu, kamaráde. Někteří lidé přežijí, ne každý musí zemřít.

- Dobrý den, pane. - Dobrý den. - Jak se jmenujete? - Peter. - Peter. Dobrá. Odkud jste? - Z Weymouthu. - A co tam děláte? - Pracuji v opičí rezervaci Monkey World. Toho nevysyp, pracuje v Monkey World, to bude celá historka a ještě půl k tomu. Nedotýkej se toho, Sophie. Pracuje v Monkey World. - Představ si, jak dobrá historka to bude. - Zní to dobře. Pracuje v Monkey World.

Ještě se ujistím. Je ta historka o tom? Ne. Co to mělo být? Zkusíme ještě jednoho. Tady ji máme. Máme z vás dobrý pocit. Jak se jmenujete? - Naomi. - To je pěkné, Naomi. A co děláte? - Pracuji pro charitu. - Pracuje pro charitu. Ani se neopovažuj. Dostala tě. Teď to bude na začátek říkat každý. - A odkud jste?

- Z Austrálie. Austrálie. Je to Australanka, pracuje pro charitu a jmenuje se Naomi. - Historka začíná teď! - Když mi byly asi 4, šli jsme na Štědrý den na mši, bylo to v obrovské katedrále a ten kněz pozval všechny děti dopředu. Byla tam celá moje rodina, známí a ten kněz se zeptal: "Kde se vzal Ježíšek?" Já vím odpověď, přihlásím se, vezmu si mikrofon: "Z máminy vagíny." Představte si, jak se v katedrále rozléhá slovo vagína.

Musím říct, že se za to ještě pořád stydím. To byla paráda! Můžete jít. Dobrá práce. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D :D Fájn, červené křeslo mi tu chybělo!

Ta Sophia je hodně zvláštní herečka. Vždy když jsem jí viděl v GoT tak se tvářila stejně a byla furt kyselá, i v dalších filmech má stejné výrazy na každém záběru. Budí ve mě pocit, dost necharismatické herečky.

23

Odpovědět

Bacha na Sophie Turner...
www.instagram.com/p/Bx-tTs1AV3v/

11

Odpovědět

Ten s tím pornem byl docela nudný, ale přišlo mi, že se ho báli shodit jenom kvůli tomu coming outu.

114

Odpovědět

Na jedný straně páky Stephen na druhý straně Graham, těžko to mohlo dopadnout jinak.

131

Odpovědět

Vzhledem k tomu, kdo tam seděl, to nebyl strach, spíš pochopení :D

80