Tom Cruise a hlášky z filmůThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:61
Počet zobrazení:5 342
V klipu z roku 2012 přišli Tom Cruise a Rosamund Pike propagovat film Jack Reacher: Poslední výstřel, hlavní pozornost měl ale samozřejmě Tom, který publiku ochotně opakoval hlášky ze svých nejpopulárnějších filmů.
 

Přepis titulků

- Je skutečný! - Je to zvláštní, říkám si: „To bude asi sen, je tu hostem Tom Cruise.“ Moc vás tu oba vítám. Je to divnější, než jsem čekal. - Srovnala ses s tím, že je to on? - Vlastně celý film mám výraz: „Vždyť to je Tom Cruise!“ - A vážně jo. - Je to Tom Cruise. Je známý z těch filmů a v realitě pak vypadá úplně stejně.

A neskutečné je, že to jsou tři desetiletí, co děláš naplno filmy. Tohle sice nic neříká, ale jako dítě jsem jel do Ameriky a první film, co jsem tam viděl, bylo testovací promítání filmu Riskantní podnik. - Vážně? - Vyplňoval jsem dotazník. Mohl jsem ti zničit kariéru. - Děkuji ti.

- Ano, dnes bys tu nebyl. Ale tím to celé začalo, že? Pamatuješ si tu chvíli, kdy tě ta sláva dohnala, už ses nemohl sejít se známými na veřejnosti? Prostě se ti změnil život, pamatuješ si to? Jo, pamatuju si to. Změnil se hned po Riskantním podniku. To změnilo hodně. A pak Top Gun. To taky… Páni, řekl Top Gun.

Ani se na nic nemusíme ptát. Prostě tu budeme sedět a prohlížet si ho. Tome, také je legendární, kolik času trávíš se svými fanoušky na autogramiádách a podobně. Když se s fanoušky potkáš, znají tě z celé řady filmů. Chtějí, abys něco citoval, říkal nějaké hlášky a tak? Je nějaká oblíbená hláška? Z různých filmů je to různé. Občas o něco poprosí nebo to na mě křičí.

A která je to nejčastěji? Asi žádná konkrétní. - Jinými slovy, řekni nějakou hlášku. - Jo tak, pardon. 30 let v téhle branži. Pobav nás nějakými hláškami. Dobře, už jsem to pochopil. Jsem trochu pomalejší, ale už jsem se chytil. Má vybírat publikum?

Co že mám říct? Tak povídejte. „Doplňuješ mě“ a „Dostalo mě už to ahoj“? „Pomoz mi, já pomůžu tobě.“ - „Chci pravdu.“ - To je dobré. „Cítím, že potřebuju rychlost.“ A někdy člověk musí říct: „Co to…“ - No jasně.

- Riskantní podnik. No jo, Riskantní podnik… Deset z deseti. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Trošku mě tenkrát naštvalo, že Jacka který je téměř dva metry vysoký, světlovlasý a má před čtyřicítkou, hraje padesátiletý tmavovlasý metr šedesát vysoký scientolog.

00

Odpovědět

Tom je hrozně vtipný, souhlasíte?:-)

25

Odpovědět

Nesouhlasíte:-( jak je to možné:-( ..

01

Odpovědět

Když promítali Riskantní podnik, tak bylo Grahamovi 20 let. Docela staré dítě. :D

01

Odpovědět

Jo a Tom je o rok starší.

00

Odpovědět

+kilobytea vypada aspon o 30 mladsi ne Graham.

40