Velmi speciální GrahamThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:384
Počet zobrazení:16 916

Dnes se nepodíváme na červený gauč, ale na předávání National Television Awards, kde Graham získal cenu za celoživotní přínos. Rodina a přátelé z řad celebrit mu natočili dojemné video, ze kterého jindy upovídáný moderátor ztratil řeč.

Poznámky:
Heaven je známý londýnský gay bar.
Celá znělka Fresh Prince s českými titulky.
Já jsem malá konvička (i s tanečkem).
Father Ted byl seriál vysílaný na Kanálu 4. Otec Noel Furlong je extrémně hyperaktivní kněz, který prudí všechny kolem.
Eurovizi pro britské diváky Graham komentuje od roku 2009. Jeho předchůdcem byl Sir Michael "Terry" Terence Wogan, britská televizní legenda.
Milkshake je píseň od raperky Kelis.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Je principálem národního cirkusu, který vystupuje každý páteční večer, a hvězdy z celého světa vědí, že na jeho gauči bude vždycky legrace. Díky němu si užíváme odlehčenou formu evropské hudby, je vždy první volbou k uvádění velkých událostí na BBC. Baví nás už téměř 20 let a televize jasně září díky jeho vtipu, vřelosti a talentu. Podíváme se, jak dělá to, co umí nejlépe...

- Rychlý. - Hodný. - Vtipný. - Blázen. - Úžasný. - Darebák a darebák. Vzpomněli si... A show začíná! Ahoj, tady Nicole Kidman... Ahoj, tady Ben Affleck... Ahoj, já jsem Tom Hanks... Ahoj, tady Tom Cruise, vítejte v Graham Norton Show. Být v jeho show je jako odměna. Pomalu odpočítáváte čas, ještě tři hodiny a budu tam! To bylo dobrý!

Klidně tomu můžou tleskat celých 45 minut. Všichni ti seriózně se tvářící lidé, hlavně ti z Hollywoodu, si užívají ten pocit pohody a svobody. Proč jsi měl v Top Gearu rtěnku?! V jeho přítomnosti se uvolníte, i když jste vyčerpaní. Je to jako ponořit se do sklenice šampaňského. Vznášíte se na bublinkách. - Žádnou talk show jsem si nikdy tak neužil. - To je od tebe milé. Nepřipadáte si jako při rozhovoru, ale spíš jako na párty.

Judi, pořád to v klubech rozjíždíš na parketu? V životě jsem v žádném klubu nebyla. Opravdu jsem si myslela, že jsem v žádném klubu nebyla. Ale byla! Potkal jsem tě v Heaven! Vlastně ano! Takže mě naprášil... - Vzali nás dovnitř zadním vchodem! - Jak jinak. A tak si naše Judi žije...

Talk show je jako tenisové utkání. Všichni ví, že tu znělku jsi rapoval ty... Nejsou to jen otázky a odpovědi. A on je úžasný v tom, že přesně ví, koho má před sebou, a podá vám míček tak, abyste vyhráli. Tohle je příběh o tom, jak se mi celý život obrátil vzhůru nohama. V klidu se posaďte a povím vám, jak jsem se stal princem města Bel Air. Zkrátka ví, jak si podmanit celou místnost, všechno zvládá kontrolovat.

Ale vy nepoznáte jak. Umí to dělat chytře. Je to sympatický chlapík. Musíte ho mít rádi na obrazovce i mimo ni. Je moc příjemný, to se nevídá často. Tohle je loutka... Pro videoklip k písni Sing jsem si nechal vyrobit loutku, a on ji vytáhl během show. - Vypadá jako ty.

- Tohle teď bude tvůj talent? Si piš, Amando. Nikdy nevíte, co se stane, a celou dobu čekáte na to hrozné červené křeslo. Bylo by jim líto, kdybych je nevyklopil. Co se s nimi pak stane, Grahame? Není to fér a stejně se musím smát. Občas je trošičku krutý a škodolibý. - Byla jsem v džípu na safari... - Odtamtud máte ten kabát? Ale zároveň je ten segment tak vřelý a lidský, že se nakonec nikdo necítí špatně.

Ale mně se Shevon líbí! Necháme ji odejít? Šoubyznys naší rodině nekoluje v krvi. Ale on se vždycky snažil lidi rozesmát. A hned první rok ve škole se zapojil do vánoční besídky. Nevím, jestli znáte "Já jsem malá konvička". A on to celé předváděl včetně toho tanečku. Sklidil obrovský potlesk. Graham má trénink a hereckou školu, na to nezapomínejte.

Ebenová a slonovinová žijí společně v dokonalé harmonii... Otec Noel byl dokonalou postavou. Tak si zatančíme! Tony, pusť tam Riverdance! Otec Ted byl jeho velký průlom a moc mu to pomohlo. Kolik bys řekl, že mi je? No hádej! Nenapovídat! On to určitě ví! No tak, kolik bys řekl? Čtyřicet? Grahamovy začátky byly velmi rozmanité.

Začal na soukromých párty, ve stand-up klubech... - Co jste nikdy neudělala? - Nikdy jsem nepolíbila Keanu Reevse. Dobrý pokus, ale to se opravdu nikdy nestane. Proto mu nedělá problém stát před tolika lidmi. To si dám do hudebního pokoje, mám na tyhle dárky speciální místo... O Grahamovi bych toho navyprávěla spoustu. Nejvíc legrace jsme si užili, když přijel do Dollywoodu. S Grahamem toho mám ze všech lidí, se kterými jsem pracovala, nejvíc společného.

Lidé nás berou jako roztomilý páreček a já to prostě miluju. Popluj se mnou do jiného světa a budeme na sebe spoléhat. Graham Norton je unikát a pro BBC One je nesmírně důležitý. Když začínáte s novým formátem pořadu jako Let It Shine, je skvělé mít Grahama jako moderátorskou oporu, která to drží pohromadě. Pracovat s Grahamem je kopa legrace. V podstatě to ani není práce a divím se, že nám to pořád prochází. Bylo to snadné rozhodnutí, aby Graham komentoval Eurovizi.

Sir Terry byl nadšený z toho, jak se Graham té role ujal. Je jeho přirozený následovník. On má v sobě tu jiskru, bez ní to nejde. Vypadá to jako kousek vlnitého plechu ze střechy zahradního domku. Je to pro něj jako zápis do deníčku, užívá si to od začátku do konce. Jestli vás tohle nerozesmálo, tak jste uvnitř mrtví. Komentátorský box se třásl. Myslím, že ho ta cena potěší a bude z toho v šoku.

Je na něm skvělé, že se vůbec nezměnil. Pořád je stejný jako před lety. Graham je moderátor talk show, bavič ze sobotních relací, DJ v rádiu, píše novely... Je vůbec něco, co by nedokázal? Pro večer strávený s Grahamem bych udělala cokoliv. Ale zrovna na ten dnešní večer prostě nemůžu. Jsem na něj moc pyšná. Ale nejsem ten typ, co by to každému říkal.

Takže to nikomu neřeknu. Dámy a pánové, miláček národa, pan Graham Norton!

Komentáře (114)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moc hezký, zaslouží si to. To dojetí bylo moc milý.

10

Odpovědět

Co je to za tmavovlasého herce, co sedí za ním?

00

Odpovědět

Neví někdo z jakého ústavu je ta Klára Klátilová? Donesl bych ji robertka, zjevně to nějak potřebuje :)

80

Odpovědět

Koukám, že si tu pár lidi zapomnělo vzít prášky. Nevím zda-li se tomu mám smát nebo brečet..:D

70

Odpovědět

Raději breč nad tím že nemáš žádný život a veškerý čas trávíš tím že tu píšeš takové nesmysly ! chudáčku :D nojo žádná holka tě nechce si tak sám :D copak budeš brečet ? :-* do toho taková ufnukaná slečinka stejně nic jiného nezmůže :D

114

Odpovědět

+Klára KlátilováPán dal k tomuto videu prvý príspevok, vy 51. (ak som správne počítal). Ak by ste písala bez rozmyslu, čo asi robíte, tak ste tu len na tomto videu strávila aspoň 51 minút. To je viac ako normálny ľudia strávia na nete za celý deň. Ako čerešnička na torte mu napíšete že nemá žiadny život :D Niekto si tu vskutku zabudol zobrať prášky :D :D :D

40

Odpovědět

Odpovědět

+JojoJojo, to neni ona ale on a to co tu napsal o tom nolife a tak, to je prakticky popis jeho sameho.. nema zivot a zadna ho nechce a nema zadne sebevedomi. A o nekolik komentu nize to vypada, ze navic trpi schizou.. no nechtel bych :D ale tak aspon si nasel neco, co ho naplnuje

00

Odpovědět

To bylo krásný :-) Bylo úplně vidět, jak zadržoval slzy dojetí :-)

163

Odpovědět

jestli ti tohle přišlo krásné tak ti stačí ke štěstí fakt málo :D loool další přihlouplá blbka :D snažíš se působit inteligentně ale akorát se tu ztrapnuješ :D :-*

041

Odpovědět

Perfektné, Graham je veľmi borec s veľmi sympatickým vystupovaním :D

261

Odpovědět

další nula co odmítá vidět realitu :D se prober zkus hodinu mlátit hlavou o stěnu :D třeba to pomůžeš ale pochybuju :D

116

Odpovědět

+Klára KlátilováJa sa stavím že tak zasvätený človek s takou mimoriadnou schopnosťou odhadnúť ľudí mi určite tú realitu vysvetlí. Budem sa tešiť ;)

00

Odpovědět

+Klára KlátilováA doma ma učili že mlátiť hlavou o stenu sa nemá, Vás nie ? :(

20

Odpovědět

+Jojotvoje máma

01

Odpovědět

Klára Klátilová ...to bude taková česká Roberta Paulson :)
https://youtu.be/JgLkdth62eI?t=1m55s

01

Odpovědět

narozdíl od tebe jsem štíhlá

04

Odpovědět

+Klára KlátilováKarel Klátil Kláru Klátil :)

00

Odpovědět

+Šimon Šouštal:-P ty jsi ale tááák moc vtipný :) *zabij se*

01

Odpovědět

Odpovědět

+Martin Mrdaltrapný !

01

Odpovědět

Velmi pekne video diky za preklad

51

Odpovědět

Seriozne by sa tu mala spustit povinna registracia, lebo to tu vyzera ako ustav schizofrenikov

301

Odpovědět

to se nikdy nestane :-*

11

Odpovědět

5/5 !!! Díky za překlad!

64

Odpovědět

souhlasím s tebou !

31

Odpovědět

;-)

13

Odpovědět

+Klára KlátilováTebe uz j*be na hlavu totalne ?

20

Odpovědět

Ta je tak otravná, že bych ji klátil.

00

Odpovědět

+KlopI když si myslím, že o to se stará Morče.

00

Odpovědět

+Klopto by sis mohl zkusit !!

01

Odpovědět

Otec Doug McGuire v ukázce neříká "prdíš" ale "čtyřicet" v odpovědi na otázku "kolik myslíš, že mi je?" Jinak seriál Otec Ted všem vřele doporučuji. Scénář dělal stejný člověk (Graham Linehan), který psal scénáře k seriálům Black Books a IT Crowd. Jo,.. a video skvělý, díky za něj.

110

Odpovědět

Děkuju za opravu, v titulcích přepsáno. :) Na seriál určitě kouknu. Doteď jsem nevěděla, že existuje. Mám co dohánět. :)

00

Odpovědět

Nejsem zadnej puritan a slusnak a kdyz je troll inteligentni, zasmeju se, nebo se k nemu i sama pridam. Ale kdyz se clovek tri hodiny sere s prekladem videa, pak se chce za odmenu podivat, co si o jeho praci lidi mysli, a musi tu cist takove sracky... Tak je mi z toho uprimne smutno a mam chut celou tu praci zabalit. Zlopáne, kde jsi? :(

1002

Odpovědět

nic si z toho nedělej podle mně si odvedl/a skvělou práci a zasloužíš si obdiv děláš to dobrovolně a obětuješ tomu tolik času pro nás :) si fakt nej a těch trollů bez trošky inteligence si vůbec nevšímej vůbec nemá smysl na to reagovat ono je to po čase přejde :)

400

Odpovědět

Přesně jak říká Eliz, dobrá práce a díky.

310

Odpovědět

+Klára Klátilováže to říkáš zrovna ty, která tu pomlouvala admina a urážela ostatní ty bys měla raději mlčet nikdo tu není zvědaví na tebe ;-)

70

Odpovědět

Spousta lidí je vděčná za to, co tady děláte, jen vám to nenapíšou. Soudný člověk prostě nemá potřebu se zapojovat do internetových diskuzí. No a obsah těch diskuzí vypadá podle toho, kdo se do nich zapojil. Takže jště jednou, dík za překlad ;-)

211

Odpovědět

+JMKubiklépe bych to ani neřekla :) a věčinou v těch diskuzích ani neprobírají co bylo ve videu ale jen spamují diskuzi hloupostmi o ničem

60

Odpovědět

+JMKubikZa mně hAnko velký obdiv a Graham Norton je borec vždycky dokáže pobavit je fajn že tomu zdejší překladatelé věnují tolik úsilí :)

50

Odpovědět

Asi bych zakázal anonymní komentáře... stejně jsou k ničemu

130

Odpovědět

+TsunAmiSouhlasím

40

Odpovědět

Super video. Díky za překlad. :)

20

Odpovědět

Většinou má člověk potřebu zbavit se frustrace přenášením zla na druhé, namísto projevováním, přinejmenším, vděku.. přinejmenším mlčením.. za něco, co navíc dostane zadarmo a přitom to ani nemá povinnost přijmout. Osobně poprvé, a pravděpodobně i naposledy, vyměním ono mlčení za velké DÍKY za práci jak Vaši, tak i vaši.
Hezký den.

50

Odpovědět

+Daniel99Tak víš co dělají to zadarmo a slouží tak ostatním co na to koukají,někdo hold dělá skutečnou práci a někdo si pro zábavu ve svém pokojíčku překládá videa pro zábavu každý ten čas musí promrhat jinak ;) beztak tu všichni používáme adblock a admin s tím nic neudělá kdo v dnešní době stojí o reklamy že :-*

05

Odpovědět

chtěla bys mi dát pěstí co ? :-* zapomen číčo :D :-*

06

Odpovědět

hlavně se nám tu nerozbreč :D

00

Odpovědět

:D ahoooooooooooj

15

Odpovědět

je super že si lidi myslí že tu píšou dva lidi a přitom jsem to jen já a projde mi to :-*

113

Odpovědět

pockej !!!! zaregistruju se a pak už žádný blbosti za mně psát nebudeš !!

07

Odpovědět

+Klára KlátilováPřesně jak říkáš...

07

Odpovědět

Napíšu tu jen jeden názor na to že se mi nelíbí Graham Norton a hned tu někdo musí psát za mně ?! dost trapné

011

Odpovědět

Ty jsi trapny anonym a p**a k tomu

010

Odpovědět


Odpovědět

+Klára Klátilovási ubohý...

05

Odpovědět

+Klára Klátilovádost trapný ... jdu se zaregistrovat abys nemohl psát za mně a psát tu takové kraviny.... ...

06

Odpovědět

smaž ten odkaz omg !!! to není ona ty si vážně blbeček ! :-O

05

Odpovědět

Příště si musím rozmyslet co kam napíšu...

05
Další