Pekařka perlí u GrahamaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:151
Počet zobrazení:12 124

Nadiya Hussain vyhrála pekařskou soutěž, setkala se s královnou a získala status celebrity, kterou lidé poznávají všude. Což není vždy tak příjemné, jak by se mohlo zdát. Své o tom ví i ostatní Grahamovi hosté - herečka Carrie Fisher, nepřehlédnutelný transvestitní hrnčíř Grayson Perry a komička Sandi Toksvig.

Poznámky:
The Great British Bake Off je pořad vysílaný na Kanálu 4 (Grahamově domovské stanici), kde mezi sebou soutěží amatérští pekaři. Paul Hollywood je jedním z porotců, Sandi Toksvig show moderuje.

Přepis titulků

Bake Off pro vás otevřela spoustu příležitostí, ale největší poctou určitě bylo upéct narozeninový dort pro královnu. - To ano. - Tady vás máme. S královnou jste ale moc dlouho nemluvily, že? - Ne. - Pardon, smějete se tomu stejnému, co já? Směju se tady paní starostové, která si na dort brousí zuby. Až se na ni královna otočí, udělá: "Ach, pardon, nevím, co mě to popadlo." Dort zmizel opravdu hodně rychle, takže se to klidně mohlo stát.

Paní starostová, pokud se díváte, vím, že jste to celé nesnědla. Ale chtěla jste... Nevěděla jsem, že tam bude i princ Philip, takže jsem byla nejvíc nervózní - ze setkání s královnou... - Pochopitelně. Táta mě od té doby představuje: "Tohle je dcera, co pekla dort královně." Přišla jsem o jméno, tak moc je na mě pyšný. Ale nevěděla jsem, že je tam i princ Philip a obchází kolem. Snažím se mluvit, hrozně huhňám, a najednou se zjeví a královna mě představí, což je pecka!

Jste někdo, pokud vás královna představuje jako první! Povídá mu: "Tohle je ta mladá dáma, která vyhrála pekařskou soutěž." Byla jsem v sedmém nebi, než odpověděl: "Já vím, drahá, ale jakou má ten dort příchuť?" Totální nezájem. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

povedal niekto tej moslimskej špine, že nieje v afrike a ten jej osratý turban je jej tak k hovnu? Integracia na plný výkon...

040

Odpovědět

Drz hubu ty spino cobolska jedina mega spina je tvoje strupata matka ze se nechala naprcat bratrem a porodila m***u jako jsi ty.

00

Odpovědět

usmival jsem se celou dobu jen protoze znam Grahama, znam jeho kvalitu a porad jsem cekal kdy to prijde, a ono nic neprislo.. :-((

59

Odpovědět

ten konec to rozsekal :D

61

Odpovědět

Vyhrálu tu soutěž kvůli svému pekařskému umění nebo kvůli tomu ručníku na hlavě? A co to tam uprostřed sedí za zjev?

1878

Odpovědět

Byla to snad soutěž v pečení koláčů, ne soutěž o nejlepší pokrývku hlavy. A identita ostatních hostů je odhalena v popisku.

596

Odpovědět

+XardassNjn slunicko se ozvalo. Ono je to pravidlem, ze pokud je na jakekoliv soutezi bubak tak musi nejmene jeden postoupit do uzsiho vyberu a jednou za cas i vyhrat. Tohle si to jeste pojistilo sateckem pres hlavu.

1171

Odpovědět

+XardassV rámci politické korektnosti už nejde o to, čeho se daná soutěž týká a najít člověka v dané oblasti nejlepšího, ale jde o to ukázat, jak moc jsme tolerantní a multikulturní. Tedy schopnosti soutěžících jsou druhořadé, prvořadě je naplnit multkulti normy. Vzpomeňme na miss Helsinky, tu nejošklivější soutěžící, která soutěž vyhrála jen proto, že je černá nebo na Conchitu vust, která ač nemá absolutně žádný pěvecký talent, vyhrála eurovizi protože to je transka s vousy. Jednak si ji lidi pamatovali díky netradičnímu vzezření a jednak dát mu/jí hlas znamenalo projevit se jako uvědomělý multikultista a to je přeci dobrý pocit že? Když se podíváte na ten dort, co upekla pro královnu, tak není nic moc tedy. Jestli je tohle to nejlepší, co zvládne, tak velmi pochybuji o jejích pekařských dovednostech.

2128

Odpovědět

Tímle stylem komentuješ videa, protože jseš xenofobní idiot, nebo jenom blbec ???

5015

Odpovědět

+TyLepší než social justice neomarxista

720

Odpovědět

Opravte mě někdo, pokud se mýlím, ale domnívám se, že se nejedná o muslimskou pokrývku hlavy. Vypadá jako u lidí, kteří vyznávají sikhismus. Ale podle přízvuku má velmi dobré vzdělání a zní velmi integrovaně, xenofobní idiote. :-P

638

Odpovědět

Mimochodem byla i ve WILTY v tom díle, kde Lee upekl pro Davida dort s jeho obličejem a dokázala docela vtipně reagovat.

A když se tak na pět vteřin podíváš na Wikipedii, zjistíš, že toho dělá kapku víc, než jen že "jednou vyhrála pekařskou soutěž".

Ale abych ti udělal radost, podle toho, co tam píší, je to zřejmě muslimka, resp. tady máš článek, kde se bála, že ji tak všichni budou označovat, jako by kromě toho nebyla nic jiného: http://www.bbc.com/news/entertainment-arts-40565226

202

Odpovědět

+ThooDíky za odkaz článek. Opravdu jsem si podle šátku myslel, že je z rodiny sikhů. Když už jsem se dočetl, že je muslimka, tak jsem předpokládal, že je je odněkud z Nigérie*, a nakonec jsem se dočetl, že je z Bangladéše. :-D Indů jsem poznal docela dost a fakt jsem si myslel, že je to černoška. :-)

*viz tento obrázek: http://africanholocaust.net/islamafrica/wp-content/uploads/sites/21/2014/11/hijab-styles-in-Africa.jpg

81

Odpovědět

Fakt by mě zajímalo, co si ideálnětypický, konzervativní Angličan mohl pomyslet, když začala svou historku výkřikem: "... šla jsem na výtěr!"

200

Odpovědět

I když, asi se to ztratilo, když na tom gauči seděla homosexuální stand-up komička v pokročilém věku, oblečená jako teenka, Carrie Fisher, která podle nálezů měla v momentu v smrti v oběhu kokain i heroin zároveň a no, transvestitní hrnčíř.

40

Odpovědět

"transvestitní hrnčíř" ... :D

460

Odpovědět

dalsie pohlavie :-)

82