Will a Grace se vracíThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:101
Počet zobrazení:6 017

Populární seriál Will a Grace se po 10 letech vrátil. V tomto videu zjistíte, jak k tomu došlo, a hlavní představitelé k tomu přidají historku z natáčení původního seriálu, ve kterém se jako host objevila i Madonna.

Přepis titulků

Will a Grace se vrací! Ano, tady vás máme. Každý pátek v 10 hodin na Channel 5. Ale je to ohromně zajímavé. Byli jste pryč, dokonce celých 11 let, ale ten způsob, jak jste se vrátili, je fakt zvláštní. Nikdo neplánoval, že byste se vrátili. No, pokračuj. Já dělala kampaň pro Hillary Clinton a říkali jsme si, jak jí můžeme pomoct. Ukázalo se, že celé naše kulisy byly uložené a bezchybně zachované na univerzitě našeho výkonného producenta.

- Celých 10 let. - Emerson College v Bostonu. Přesně tak. Potom mu zavolali, že to musí celé převézt do skladu, že je potřeba pár věcí opravit. A tak si uvědomil, že má kompletní kulisy seriálu Will a Grace. S tím by se třeba dalo něco udělat. Tehdy nám čtyřem napsal, jestli bychom nechtěli udělat sedmiminutové video na YouTube a pomoct Hillary. Všichni čtyři jsme to během 10 minut odsouhlasili. Vrátili jsme se, natočili jsme to a mysleli si, že to bude jednorázové.

Rozloučili jsme se a říkali si, jaké máme štěstí po 10 letech si spolu zase zahrát. Potom přišlo 7,5 milionu zhlédnutí, to je přivedlo na myšlenku... Max přemístil celé kulisy letadlem napříč zemí na vlastní náklady. Bylo to vážně drahé. Celé jsme to natočili naprosto v tajnosti. - Nikdo to nevěděl, jen pár členů štábu. - Vážně nikdo. Ani pozvaní diváci nevěděli, co uvidí. Když se otevřela opona a objevily se ty kulisy a pak my čtyři v kostýmech, - bylo to úžasné.

- Neuvěřitelné. Ale vzniklo to jako podpora Hillary, když vyhrál Trump, odradilo vás to? Řekli jsme si: "10 minut nestačilo, co takhle celá série?" Bylo to těžké. Ještě pořád je to těžší než kdy předtím, je to až trapné přijet sem z Ameriky, ale osvěžující. Ale kdyby Hillary vyhrála a my na tom třeba i měli zásluhu, vrátili bychom se jako komedie, ale teď máme pocit, že jsme odboj.

Co se týče nového začátku, jak moc jste to řešili? Poslední epizoda skončila úplně jinde, než kde jste teď navázali. To rozhodně, měli jsme děti, bylo to 25 let v budoucnosti... Řešili jsme, jak to uděláme, ale oni: "Necháme to být. Nebudete mít děti, nestalo se to." V té první epizodě v nové sérii, která tu zrovna začala, jsme to prostě odepsali jako sen. Protože ta představa, že mají Will a Grace děti a celý ten seriál by byl o tom...

Lepší bude, když budem zase teplí.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je mi jasné, že tohle video má špatné hodnocení primárně z politických důvodů, ale mě upřímně Will a Grace nikdy nesedly. Viděl jsem to sice s dabingem, což může udělat hodně, ale já jsem se tomu seriálu nikdy moc nezasmál. Většina postav mi přišla nesympatická a nudná, takže se to podle mě svezlo jen na tom, že postavili gaye jako ústřední postavy.

111

Odpovědět

Tak to se pletes. Tohle video ma spatne hodnoceni prave proto, ze je nudne a nesympaticke. Popravde, nevzpominam si, ze by tu mel graham neco horsiho a nudnejsiho nez je tohle.

70

Odpovědět

slabota...asi nejslabsi Graham zde (nejspis jen vyberem slabych hostu)

150

Odpovědět

lululu Ive got some apples lululu

20