Strange FrenemiesThe Guild (S06E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:178
Počet zobrazení:5 890

V páté epizodě šesté řady webseriálu The Guild se opět dočkáte bonusu ve formě dokumentu z natáčení. Tentokrát se dozvíte více o herních celebritách, které se zatím objevily.
V samotné epizodě se Codex snaží krýt Zabooa a vyřešit problém s Floydem. Bladezz nabídne Claře pomoc s Bambulou.

V epizodě se objeví jako vedlejší postava Chris Avellone, který momentálně pracuje v herní společnosti Obsidian Entertainment a má prsty třeba v sérii Fallout, Baldur's Gate či v připravovaných hrách Wasteland 2 a Project Eternity.

Epizoda:

Dokument z natáčení:

Přepis titulků

Existuje přísloví: "Přátele si drž blízko a nepřátele ještě blíž." Můžu to změnit na: "Čím bližší jsou ti kamarádi, tím víc vypadají jako nepřátelé?" No tak! Nejprve Tink ukradne klíč k serveru a pak se mi Zaboo nastěhuje do práce? Bylo hloupé si myslet, že dokážu Hru a guildu udržet oddělené aspoň na den. A když se smíchají... Je to jako olej a voda.

Oheň a benzín. Nukleární drak a domov Křemílka a Vochomůrky. Ty analogie se zvrtly rychle. Nakonec zbývá jen odstranit infikovanou oblast. U Zabooa to znamená, že ho amputuji. To je můj zlý obličej. S tou databází něco není v pořádku, ale na serveru v patře je záloha, takže to hned opravím. Ahoj, Floyde.

Co se děje? Je super tady mít nadšeného ajťáka. Mě. Jo, najala jsem ho. Theodora to schválila. Nemluv s ní o tom. Super, pravačko. Snažíme se opravit tenhle soubor. Moje tabulka nenávisti je poškozená. Jak ironické. Tabulka nenávisti? Jo, Sula hledá všechny negativní věci, které o mě kdy kdo řekl.

O víkendech. Kdybych se někdy náhodou cítil šťastně. Podívej, Jebač29. Říká, že Floyd Petrowski zničil hraní. Dej to do řádku 49 212. Hotovo. Jakožto kolega sběrač informací opravdu obdivuju vaši důkladnost. Mohu ti pomoct s čímkoliv dalším, abys mohl pracovat na tom datadisku?

Žádné štěkání. Pokud máš čas, potřeboval bych spálit všechny mé ponožky. Nosím je jen jednou. Můžeš je darovat. Ne. Nesnesu pomyšlení, že něčí nohy jsou tam, kde byly moje. Za hlavní budovou je barel na pálení s nápisem: "Floydův barel na ponožky."

To je ten barel. Nepoužij žádný jiný. Dobrá, musím jít. Chris Avellone má úchylku na malé sendviče a čaj. - Vše je hotovo. - Děkuji. Ahoj, kdyby něco, tak se ozvi na bzučák. Co to děláš? Předstíráš, že tady pracuješ? Náhodou pracuju jako mezek.

Komunitní manažerka Sula chtěla zformátovat disk a Roy... Netykej si s lidma, kteří mě nenávidí. Ty tu jen tak chodíš, opravuješ věci a nikomu to nepřijde divné? Ind v kóji. - Co je na tom divného? - Nemůžu tomu uvěřit. Nejprve mi guilda vpadne do práce a pak mi Tink ukradne klíč k serveru. - Vy snad chcete, aby mě vyhodili. - Snažíme se ti pomoct. Tak proč mi nepomůžeš donutit Floyda k vydání nového datadisku?

Protože je to nějak moje zodpovědnost. Dobře, prostě stáhnu tyhle soubory z personálního a můžeš tyto fakta využít a motivovat ho. Instantní pomoc. Nečekala jsem, že budeš mít řešení. Díky. Kde je moje dáma? Ahoj.

Kdyby jsi byl normální a já s tebou flirtovala a nechytl by ses, to znamená, že máš Aspergerův syndrom nebo tak něco, že? Co se ti stalo? Madeline pomluvila Hru. Prý je to fantasy svět, který nic neznamená. Jak můžeme mít tak obrovské duševní spojení a přesto si být tak vzdálení? To máš za to, že chodíš s civilistkou.

Já se řídím pravidly Ferengiho. Vztahy jsou pouze krátké transakce. Kdyby tak mohla pochopit, jak moc mi záleží na... věcech. Stojím si za tím, že stojím za vším. Tak se odlep od země a udělej s tím něco. Můžu ještě pár minut předstírat podporu nebo jít pryč. Asi už půjdu, v pohodě? V pohodě.

Udělat něco? Co můžu udělat? Pamatuj si Floyde. Kůrka chrání chléb. Neodstraňuj kůrku. To je metafora. Má pravdu. Chtěla jsem ti trochu rozveselit kancelář. Můžeš se podívat na datadisk novým pohledem.

Najít v něm znovu zábavu. Je to hloupé, že? Ne, je to skvělé. Miluju tu písničku "99 balónků". Je jich tady jenom 39, ale to je v pohodě. A jak jsi věděla, že mám rád dortíky? Decentní a neděsivý výzkum. Myslíš, že to pomůže? Jo, myslím, že jo.

Víš ty co? Tady. Jsem připraven pustit se do práce. Dobře, pustím se do pálení. No. Nevím. Čteš všechny komentáře pod mým videem? - Čteš, čteš?

- Ano, je to roztomilé. Počkat, není v tom panelu fotka mého obličeje? Ignoruj to. Jen 50 shlédnutí. Lidi tě nemusí. Tady Clara je jackpot. Chtějí ode mě rady. Budu další Dear Abby, jen nebudu černo-běloška s rozčepýřenými vlasy. Udělala jsi jedno video. To není stejné, jako opravdové rodičovství. Ještě jsi nezačala s večeří a děti jsou z nějakého důvodu pokryté pěnou na holení a ovesnou kaší.

Takže se už nenech více rozptylovat. Už žádná videa, prosím. Děti, upečeme závin! Bladezzi, nechce, abych točila další videa. A já byla tak inspirující, že jsem inspirovala sama sebe. Musíš točit dál. Dostávám tolik... Pomáháš tolika lidem.

Vezmi si mou kameru. Já rozptýlím Bambulu a ty dál natáčej to mamčovské zlato. Vždy jsem si myslela, že jsi takový zmetek. Zaboo, nesnáším horory! Je pryč! Moje koláž je pryč! Mé plány k věčnému štěstí jsou pryč! To mě mrzí.

Aspoň pro tebe mám ten klíč k testovacímu serveru. Theodora mi ho dala, když jsem vyplnil přijímací formuláře. - Nikdy nedokončuje... - Já vím. To je super. Díky. Dobře. - Asi prostě půjdu. - Počkej, kam jdeš? Nevím, chtěl jsem znovu začít se svou koláží nebo žít sám.

Možná zůstanu v tomhle barelu. - Pořád lepší než u Vorka. - Dobře, vezmi si to. Pokud nebudeš dělat problémy, budu tě sledovat při hraní. Ty mi dáváš klíč k testovacímu serveru? Víš, už měl jsem v plánu pro tebe jednoho dne zemřít, ale teď je to stoprocentní. Bude fajn tu mít někoho, s kým se můžu uvolnit. A pokud Floyda udržím u práce na datadisku, mohlo by to tady vyjít.

- Pojďme spálit nějaké ponožky! - Jo! Nejprve ale vylez. - Fuj. - Dobře. Tento podvodní svět má své kouzlo. Možná není tak špatný. Pane Petrowski, nadešla chvíle zúčtování! Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

This is a great thing, I think everyone feels this information is very valuable, thank you https://8balls.io

00

Odpovědět

Jedna drobnost: V case 3:20 je zminen "Ferengi". Spravny cesky preklad je "Ferengové", respektive "pravidla Ferengů". Ferengove jsou rasa ze serialu Star Trek, ktera zije a cely svuj zivot uzpusobuje zisku (no, neco jako lidi, i kdyz my to nedavame tolik znat).

Jinak jsou titulky fakt super! Diky!

200

Odpovědět

Stojím si za tím že stojím za vším:D:D

190

Odpovědět

Zlej obličej je opravdu drsnej....ani nevím proč mi připomíná výraz mé přítelkyně když se vracím lehce kulturně unaven z důležitých nočních rozhovorů které probíhaly v některé z blízkých restauračních podniků 8)

191

Odpovědět

ten musi mit velke vydaje za ponozky :D :D

190

Odpovědět

Když sem viděl že vyšel nový díl Guildy, jenom sem ho rozklikl a pět minut se usmíval na obrazovku jak idiot =)

190

Odpovědět

presne tak :-D Felicia Day JE celebrita. Ona je tou kdo by mela hrat cameo v ruznych serialech a filmech a ona by mela bejt ta, ktere vsichni dekuji ;-D

190

Odpovědět

+rodier2jenom jestli by to ona sama chtěla :D

190