Návštěva střelniceThe Jim Jefferies Show

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 3
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:3 659

Nový díl Last Week Tonight se tento týden nevysílal, tudíž tu dnes máme pro změnu video ze show Jima Jefferiese, který se rozhodl, že se pokusí pochopit, co Američané tak vidí na zbraních, a zašel si zastřílet se samotným katem Usámy bin Ládina.

Vysvětlivky::
Navy SEALs je vojenský útvar amerického námořnictva
Druhý dodatek americké Ústavy umožňuje občanům držení zbraní.

Přepis titulků

Na počest mého hosta, vysloužilého člena Navy SEALs a kata bin Ládina, Roba O'Neilla, jsem objednal švédské stoly plné velkých a nebezpečných zbraní. Rob je samozřejmě přesný se všemi, já jsem si je ale potřeboval vyzkoušet. Jen tak najdu tu největší, nejlepší a nejvražednější zbraň, která mě ochrání před tyranií naší vlády. Dnes to tu bude naostro. Bude se střílet ostrými náboji. Nejdůležitější je pro nás bezpečnost. Doufejme, že odsud odejdete nepostřelení.

- Kolik lidí na téhle střelnici zemřelo? - No, měli jsme tu dva... Dva lidé tu byli postřeleni, ale to je vše. Nikdo nezemřel. - A střelnici navštívili více než dva lidé, že jo? - Ano. Dobrý. Dobrá statistika. - Těším se. - Jo! Myslím, že to bude lehký. Je to jako videohra, kde je jen jedno tlačítko. Tohle je MPX, což je technicky vzato pistole, protože má ráži 9 mm. Je to jen můj názor, ale pokud řeknete, že je to technicky vzato pistole, není to doopravdy pistole.

Možná si myslíte, že zbraně pro vojenské účely se dají těžko sehnat. Možná si to myslíte, ale... SAMOPAL! Poloautomatická verze nyní i pro veřejnost. Online nebo v obchodě. Má krátkotažný plynový systém, díky kterému fakt pohodlně vystřelíte spoustu střel. Skvěle se hodí pro... ochranu vlastního domova.

Jo, k tomu je určená. No dobře, dobře. Mějte ji skloněnou k zemi. Dejte druhou ruku zespodu. - Miřte nad. - Zasranej... Nehýbej se, padouchu! - Co dělám špatně? - Míjíte cíl. Můj domov je v bezpečí, ale asi jsem zastřelil souseda. A jeho kočku. - Jednoduché. - Brnkačka! Každou minutou se cítím víc jako Američan. Dejte mi něco většího. - Pumpovací brokovnice dvanáctka.

- PUMPOVACÍ! Udělá z vás drsňáka v každým filmu, kterej kdy spatřil světlo světa. - Vy střílíte na zombie Ládina. - Ano. A já na druhej dodatek Ústavy. Super! Proboha! - Jak to? - Tahle kope trochu víc. Tohle je HK416. Jde o útočnou pušku podobnou AR-15, která je oblíbená mezi masovými střelci.

Podle výrobce je uživatelsky přívětivá. Kupujte ji online nebo v obchodech, jestli chcete... lovit! Jo, řekněme, že tahle je určená pro lov. Zbraň, kterou měli všichni při zátahu na bin Ládina. Jo, jo. Jsem v lese. Jen já a jelen. Tohle je sport.

Kdy to skončí? Kolik tam je nábojů? Až dojdou. Takhle to vypadne. Fajn. Dobře já! SEAL tým sedm! V posledním testu proti sobě jdeme s Robem jeden na jednoho. Použijeme k tomu největší zbraň, co jsem našel. Pořádný dělo ve stylu Americkýho snipera. - Ráže .50. - Slušná kulka. Jde o odstřelovací pušku kalibru .50.

Dostřel má asi přes 2 000 metrů. - Dva kilometry? - Dobrá dálka. Zkusíme trefit ty melouny, měly by hezky vybuchnout. Teď zasuneme zásobník stejně jako ty předchozí. A nebo taky ne. Co to sakra? Já bych bin Ládina dostal o dost dřív. Můžeme začít. Dobře.

Dobře. Tohle zacvakneme nahoru a můžeme střílet. A vystřelíme za tři... Moment, moment! Musím zaměřit svůj meloun. - Připraven? - Asi. Tak jo. Výstřel za tři, dva, jedna... Jo! Nedokázal jste to!

Netrefil jste svůj meloun! Za to může ta zbraň. Bin Ládin je mrtvej, zatímco tamhleten, asi al-Bagdádí, na straně... - Minul jste! - Úplně. Můžu jít do gangsterskýho důchodu. Možná by bin Ládin přežil, kdyby se převlíkl za meloun! Celou dobu se skrýval převlečenej za meloun.

abyste se k němu nedostali. Do prdele. Co z toho plyne? Tak především to, že jsem lepší střelec než chlápek, co zabil bin Ládina. Můžeme směle konstatovat, že kdybych byl v Navy SEALs, k 11. září by nikdy nedošlo. Tohle si z toho ale odnesu já. Sakra. Zbraně jsou zábavný. Už to chápu. Střílení s Robem jsem si užil a nejspíš si to zopakuju. Ale na střelnici, kde je to bezpečné.

Vozy Formule 1 jsou sranda, ale nemusím s nima jezdit do sámošky. Na medvědy rád mrknu v zoo, ale soused by je hromadit nemusel, i kdyby mi tím chtěl prokázat medvědí službu. Podívejte se na to. Jediným kliknutím si je můžete koupit online a mít je doma. Vážně potřebujete odstřelovací pušku kalibru .50, která má dostřel dva kilometry, abyste ochránili svoji rodinu? Proč ale být tak skromnej?

Položte si na zahradu miny, vykopejte příkop, roztavte v mikrovlnce asfalt a lijte ho na lidi, co na vás zazvoní. Kde máte ku*va katapult? Ale... Pokud... Pokud tohle všechno máte, omlouvám se vám. Svoji rodinu chráníte opravdu vzorně. Pokud ale ne, přiznejte si to. Zbraň máte jen proto, že je to cool.

Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

žeby strielali obaja na ten istý ? :-DDD

01

Odpovědět

Jak je možné, že se z vtipného, originálního a svěžího stand-upového komika stane potom co dostane vlastní pravidelnou show nudný, křečovitý, moralistický pičus? U Trevora Noaha to platí dvojnásob.

82

Odpovědět

tak doted sem ho kvuli jeho videim o nabozenstvi doslova zboznoval, ale sorry todle je fakt pres caru. aano budeme blazni co si objednaji samopal pres internet na ochranu domova, nebo skoncime jako v UK s 10letama basy za peprak v kabelce. To ze tam maji asi 8nasobek kriminality se zbrani na 100000 obyvatel, do to raperate a jenom nekolik set kyselinovych utoku rocne jen v Londyne proste pominu. Vsichni pojdme prikladem UK nebo FR kde i sefredaktor Charlie Hebdo, vysoko na killlistu Al-Kaidy a sporotvni strelec nemohl mit zbran, protoze nemel dostatecny duvod. Hlavne ze sme vsichni Charlie :-p

157

Odpovědět

Na oficiálnom kanáli Johna Olivera sú ešte 2 nepreložené videá a to:

Online Harrasment
Online Harassment: Last Week Tonight with John Oliver (HBO)

a ešte KOMPLETNÁ epizóda po zvolení Trumpa President-Elect Trump: Last Week Tonight with John Oliver (HBO)

Takže ak by nebolo čo prekladať tak by ste mohli čeknúť tieto 2 staršie videjka

15

Odpovědět

Tak to hodnoceni teda vazne nechapu, Jim Jefferies je totalni buh! :D

86