Dva policajti a klaunThe Joker Blogs (S01E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:311
Počet zobrazení:6 156

Před zhlédnutím dnešní epizody doporučujeme, abyste si pustili také 2 bonusová videa (Najděte pacienta 4479 a Tísňové volání), která najdete na této stránce, neboť doplňují aktuální děj seriálu.

Po dramatickém konci minulého dílu se trochu posuneme v čase. Joker je vyslýchán policisty Bullockem a Corriganem, kteří se snaží zjistit, jak se mu podařilo uprchnout z léčebny a co přesně dělal předtím, než byl zatčen.

Přepis titulků

MAJETEK POLICEJNÍHO ODDĚLENÍ MĚSTA GOTHAM DŮKAZ: VIDEO Č. 008 DVA POLICAJTI, KLAUN A POLICEJNÍ ODDĚLENÍ Neříkej mi, co mám dělat, chlapečku. Bullocku... prostě se uklidni. Neříkej mi, co mám dělat! Dobře? Protože tenhle magor mi zabil parťáka. Doufám, že sis to užil, ty magore, protože tě zamknu a pak spolknu klíč.

To byste se napolykal. Zaměstnali vás kvůli tomu? Dohadování nám vůbec nepomůže! Ani bychom tu s ním neměli být. Já mu to přišel pořádně vytmavit, - proč jsi tu ty, Corrigane? - Jo, proč jsi tady, Corrigane? Odcházíme.

A kdo mi bude dělat společnost? Tak řekneš nám, co se stalo, nebo ne? Nesmím nic říct, dokud nepřijde můj právník. Tobě právník nepřijde. Cos jim stáhl kolegu z kůže, nikdo se k tobě ani nepřiblíží. Aha, ta předložka ke krbu... Tak povídej, magore. Co za to?

Koblihu? Poslední. Co veřejně prospěšné práce? Kde to žiješ? Uvažujete správně, asi bych neměl stát u silnice a nabodávat odpad nebo věci, které za odpad považuju... Víme, cos udělal tomu dozorci. Popiš nám, jak přesně došlo k tvému útěku z Arkhamu, a začni hned!

Chcete vědět, co jsem udělal? Máte teď přece všechny nahrávky. Patří gothamské policii, jsou z nich důkazy. Prozatím, ale kdyby to jeden z vás dal na YouTube... Nikdy neuvidí denní světlo. Možná proto je tady Corrigan. Chceš si trochu přivydělat? Nic z něj nedostaneme, pojďme. Negativní uvažování. Co od nás chceš?

Vida, tak to má vypadat. Na světě jsou tři druhy lidí, optimisté, kteří vidí sklenici zpola plnou a pesimisté, kteří ji vidí zpola prázdnou. A pak paranoici, co si myslí, že jim z ní někdo upíjí. A co jseš ty? Já tu sklenici převrhnu. Jestli chcete vědět, co se stalo...

budete si muset pustit ty videa. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tento diel trochu slabší, ale inak paráda. Pôvodne som si pozrel prvý diel iba z nudy, ale dnes keď vidím že je nový, tak slintám jak pes. :) Ďakujem veľmi za preklad! :)

PS: Som jediný, čo očakával v pohári kyselinu/jed alebo niečo podobné? :D

193

Odpovědět

Já toho Jokera prostě miluju :D

192

Odpovědět

trošku slabší diel.. dúfala som v ten jeho šialený smiech, keď prevrhol ten pohár :D

ale fakt som nečakala, že ma tento seriál tak chytí :) je vynikajúci.. a Scott McClure ako Joker je úžasný ;)

193

Odpovědět

Nic moc díl

1826

Odpovědět

Zajímalo by mě, jaký má tenhle díl význam... je mi jasný, že je to určitě důležitý pro další děj... takže... doufám, že se tu brzo objeví pokračování, protože... je to tak tak užasný :-D Fakt skvělý...

182

Odpovědět

Tenhle seriál snad ani nejde nemít rád, dostane se pod kůži. Děkuji za další překlad, zhlédla jsem to už celé na youtube a vás nutně potřebuju na doplnění mezer, ve kterých moje chabé anglické znalosti nestačily. :)

192

Odpovědět

Proč je Joker oblečený jako Han Solo? :D

192

Odpovědět

Já tu sklenici převrhnu :D

193

Odpovědět

Trošku slabší, ale myslím, že pro příběh důležité :D

184