Největší fanynka Leny Headey mezi zdravotními sestramiThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:178
Počet zobrazení:9 356

Lena Headey se Jamesovi svěřuje se svým poněkud intimním zážitkem z porodnice. Jak fanoušci reagovali na její skandální cestu pokání z páté série seriálu Hra o trůny?

Přepis titulků

Hodně se teď mluvilo o tvé skandální "cestě pokání" z poslední série, kde jsi byla úžasná. Jak na tuto scénu reagovali fanoušci? No, byli poněkud kritičtí, ale... Kritičtí v čem? Někteří mi vytýkali, že jsem na tu nahou scénu měla dvojnici. - Jo. - Nabízelo se hodně možností. Ale nedávno jsem porodila druhé dítě a na noční tam chodila jedna milá sestra.

Asi druhý den jsem si všimla, jak se tváří. Tak říkám: "Co se děje?" Ona na to: "Miluju ten seriál!" A já: "To je super." Ale dcera měla žloutenku, musela být v Bilibedu, to je ta věc se světýlky. A abych ji uklidnila, chtěla jsem ji kojit. A...

omlouvám se za tu spoustu informací. Nejdřív se totiž musíte "rozkojit", a to uděláte pomocí rukou. - Jo. - Můj přítel se o to pokoušel, ale ta sestra říká: "Vystřídám ho." Jinak bych ho praštila. - Jako by dojil kozu. - Nešlo mu to. Tak říkám: "To ne, nejsem kráva." Na jeho obranu, on s tím má hodně zkušeností.

Jo, byl farmář. Tak ta sestra přišla ke mně, stiskla mi bradavku a říká: "Hanba." To jako vážně? Bože. Nemohla jsem nic říct, držela moji bradavku. Byla jsem... A pak to řekla znovu. A pak: "Nevěřím, že jsem to řekla." To je skvělá historka.

Překlad: Manana www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten pan moderátor se chová poněkud přehnaně "excited". Působí to dost tlačeně...

110

Odpovědět

Tak to bych te sestre potom rekl, ze ji zaridim dostavenicko s jednim velkym panem:-))

30

Odpovědět

Druhý rozhovor s Cordenem, a v této pozici mě teda zatím vůbec nepřesvědčil, ale s hostem co mě zajímá to přežiju. Ale Cordenovi jiné výstupy by byly super. Třeba takový Carpool Karaoke s Adele, RHChP atd.

10

Odpovědět

Už se na nich pracuje. ;-)

00

Odpovědět

+BugHer0Nnnnnnnice :)

10

Odpovědět

tady je verze shame walk pro slabší duše: https://www.youtube.com/watch?v=uZ7vkmUNTPA

100

Odpovědět

Co je na tom vtipného jako že řekla hanba? Aspoň nějaké vysvětlení do popisku třeba? Tahle sobeckost fanoušků hry o trůny stylem, já to sleduju tak to sledují všichni..

947

Odpovědět


Odpovědět


Odpovědět

Lena hraje zlou královnu, která je za své hříchy potrestána tím, že musí ostříhaná a nahá projít celým městem a všichni po ní hážou shnilé ovoce, hovna, plivou na ni a tak podobně. Prostě něco jako ulička hanby. A celou dobu za ní jde septa (něco jako jeptiška), zvoní na zvonek a periodicky opakuje "Shame! Shame! Shame!"

Podívat se na to můžeš tu: https://www.youtube.com/watch?v=VTjtXswrKso&feature=youtu.be&t=1m1s

23

Odpovědět

V seriáli za trest musela nahá chodiť po ulici mesta, a mníška ktorá ju sprevádzala za každým kričala shame, shame, shame...

70

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=9FcBXrryc9k
Nie sobeckosť ale lenivosť. A k tomu hanba za nepozeranie seriálu, o ktorom budú rozprávať ešte tvoje deti ich otcom a oni sa budú hanbiť za to, že premeškali také úžasné minúty svojho života keď robili svoje deti = O

134

Odpovědět

aha tak to je trapárna jak jsem si ostatně myslel..

228

Odpovědět

+FEFNic nevis Fefle....

31

Odpovědět

Ty jsi taky sobeckost. To mají u každého rozhovoru v popisu teď všechno polopaticky vysvětlovat, o čem se tam baví? Protože vždycky se najde někdo, kdo něco neviděl. A ten Corden je taky sobec, že to tam všem nezačal vysvětlovat, že? V první řadě to bylo pochybení Leny, která neznalé díváky ve zkratce zasvětit mohla nebo měla.. nebo tak aspoň v jiných případech jiní činí, když říkají nějakou historku související s jejich posledním filmem atd. No neudělala to, tady za to nikdo nemůže, stejně jako tady nikdo nemůže za to, že to tvoje maličkost nezná.

Btw. A když chceš něco vysvětlit, dá se na to zeptat i normálně.

130

Odpovědět

Chudáci herci, co všechno musejí občas kvůli svým rolím zažívat :D :D Ale aspoň pak mají co vyprávět... :D
A teda myslím, že všichni čekali na walk of shame Margaery, to by byl teprve humbuk :D Ale jaksi (jsme) se nedočkali... :D

122

Odpovědět

Vždyť by to byla dějová pitomost, dávat tam to samé podruhé… :)
To ať si lidi pak pustí soft p***o a ne GOT. :)

51

Odpovědět

+DialJa si myslím, že aj GoT už spadá do kategórie soft p***o :-D

82