Válka v Iráku přátelská k životnímu prostředí?The Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:644
Počet zobrazení:9 011

Dnes nás čeká jedna debata ještě z éry prezidenta Bushe - ten chce, aby byla válka v Iráku šetrnější k životnímu prostředí. A co na to náš panel expertů?

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Tady Robert Braun, zaskakuji za Clifforda Banese, který dnes není ve formě. Prezident Bush v rámci své nové iniciativy za ohleduplnost vůči životnímu prostředí hodlá navýšit počet letadlových lodí na hybridní pohon pro válku v Iráku. Měla by tato válka být přátelštější k životnímu prostředí? Rozhodně. Momentálně každá ze zapojených zemí transportuje své jednotky do války zvlášť. Nechápu, proč je nepřepravujeme všichni dohromady.

Ministerstvo vnitra momentálně testuje nový black hawk z balsového dřeva, který po zásahu prostě shoří. Nezbude žádný odpad. A už tak spotřebuje mnohem méně paliva, protože je lehčí. - A je sranda je stavět. - Existují snahy přesvědčit vládu k používání techniky mačkání varlat namísto klasického mučení za pomoci elektrických šoků do nich Při mučení přece nemusíme plýtvat zdroji. Podívejte se, co dokážou Vietnamci s kousky bambusu pod nehty mučeného.

- Úžasné. - Krásně obnovitelný zdroj. S tím nesouhlasím. Pro úspěch válku potřebujete fungující techniky mučení a k tomu potřebujete technologii. Souhlasila bych s popravou elektrickým proudem za použití ekologického spalování uhlí. - Kdyby to bylo možné. - A co takhle větrný pohon, který by byl schopen varlatům uštědřit stejný šok? Můžeme jít i dál, pytle na hlavy vězňů by měly být z organického materiálu.

Mnoho environmentalistů doporučuje, abychom modely pro válku přátelštější k životnímu prostředí hledali u národů třetího světa. - Pravda. - Jak víte, tak Súdánci mají dlouhou a krvavou historii péče o vlastní prostředí. - No jistě. - A jedno súdánské přísloví říká: Zasévej zkázu mezi své bližní, ale miluj a ochraňuj matku zemi. Taky tu máme Severní Koreu, která má jednu z největších armád na světě, ale hodně ušetří, protože vojáky jednoduše nekrmí.

Elegantní ve své jednoduchosti. Při zničení vesnice přece nemusíte do vzduchu vypustit spousty toxinů. Prostě tam dojdete pěšky a mačetou rozsekáte každičkou živou bytost - děti, ženy i muže. Nulové emise a to je krok správným směrem.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na tento humor jsem si ještě nezvykl. Ano, pobaví mě to, humor dobrý, uznávám. Jen mě vždy děsí, že to není zase až tak úplně k smíchu, ba naopak tyto video odrážejí skutečnosti.

240

Odpovědět

since 1896? :D

230

Odpovědět

Škoda, že tam není konec. I tak skvělý díl.

190

Odpovědět

Tenhle pořád musí mít v řadách moralistů spousty odpůrců. Nicméně, u mě dobrý ´:D

183

Odpovědět

"To je krok správným směrem" Co by se dalo k takovému závěru dodat. :-D Jediné z čeho mě opravdu jímá hrůza je to, že někde možná opravdu sedí takováto byrokraticko-intelektuální komise a skutečně "řeší" problémy Světa.

201

Odpovědět

+PepekNechápu co ty lidi proti tomu Bilderbergu pořád mají. Modeláři a zahrádkáři taky mají svoje spolky. Tak proč ne miliardáři? :D

1818

Odpovědět

+PepekTo víš, oni kují spolu tak super tajné plány na vyhlazení 2 miliard lidí že o nich každý patlal z internetu ví :D

186

Odpovědět

+PepekPatlalům z internetu nic neunikne - ať jsou to chemtrails, plán na očipování či zfalšování přistání na Měsíci, oni se dozvědí pravdu. A mají tak dobré srdce, že to zveřejní, místo toho aby vydírali příslušné spiklence...

195

Odpovědět

Jejich humor je můj šálek čaje, takže zprávy od Onion si pokaždé užiju a lámu se u toho :D

205