Druhá šance 2/4The Online Gamer (S01E19)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:212
Počet zobrazení:3 622

Aaron opět pracuje, snaží se být milý na své zákazníky v Next-Gen prodejně videoher, ale na ty, kteří do krámu dnes dorazí, rozhodně připraven není. Poradí si s nenadálou situací? Podaří se mu dodržet slib, který dal Rickovi? To vše se dozvíte v dnešní epizodě Online Gamera!

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Co ku*va děláš v tomhle krámě? Pracuju, krávo! Co tu děláš ty? Prohryzala ses ven z klece? Takhle s mou lvicí nemluv... Jak velkýho ho Rick má? Musels mu ho vykouřit aspoň 50x, abys dostal tuhle práci zpátky, bu*no!

- Zapomněl jsem si peněženku... - Ricku? - Ahoj. - Čau. - Ahoj. Problém, Aarone? Vůbec ne. Vysvětloval jsem zákazníkům, že hry pro děti nehraju. Ted jim poradí lépe. - To bylo moudré. - Tady je Barbie ostrovní princezna. - To si zamilujete. - Moje řeč, kámo. Dobrá práce, Tede.

- Za hodinu jsem zpět. - Paráda, Ricku. - To lechtá. - Zmlkni, padavko, a nech se olíznout. Co se mezi váma stalo? Skvěle jste se k sobě hodili. Dostala hysterickej záchvat a stala se z ní kráva, protože jsem najal klaunskou striptérku. Gucci? Klaunici Gucci? To ti závidím, vole... Gucci je roštěnka.

Nenechala na sebe sáhnout, kráva. Stejně jsem ji chyt za zadek. Klauni jsou sexy. Koukni na to. Co se s ní stalo? Beccy bejvala pařanka. Teď si hraje na doktora s tímhle tragédem. Už to nesnesu. Jdu ho vyhodit, nebo tak něco. Zalez si dozadu a počkej, než odejdou.

Vole, to je moje hra. Nenechám se vykopnout. Klídek, pojď dozadu a počkej, než vypadnou. Fajn. - To se mi líbí. - To se máš, můžeme jít? Myslel jsem, že kupujem hru. Jseš retard? Na Kinect ti se*e pes, padáme. Tak kdo si dnes vedl skvěle? - Já.

- Ano, dobrá práce, to bylo skvělé. - Tede, zavřeš krám? - Jo, jasně. Jedu za manželkou a dětmi. Dobrou noc. Vyřiď ženě, že mi chyběj její cecky. - Cože? - Říkal jsem dobrou. - Aha, dobrou! - Měj se, Ricku. - Ahoj, Tede. Blbeček. Kde teď vůbec bydlíš? - V autě.

- Vážně? Včera jsem tě viděl online, jak je to možný? Mám to vymakaný. Jezdím kolem s přenosnou telkou a Xboxem a hledám wi-finu. Paráda. Ty bydlíš v autě a pořád paříš? Jak bych si jinak udržel skóre v tabulce? Tak jo. Můžeš dočasně zůstat u mě. Na auto zapoměň, to je k smíchu.

Paráda! Jen se mnou nedělej nic teplýho, až budu spát. Ty se mnou ve spánku nedělej nic teplýho. Ty se mnou nedělej nic teplýho. - Ty jsi teplejší než já! - Zmlkni, bu*no. Ty jsi bu*na. O 2 DNY POZDĚJI... Ne, no tak! Myslím to vážně.

Začni uklízet, jinak u mě nebudeš bydlet. Dobře, mami. Ježíši. Nachcal jsi do hrnku a nechal jsi ho na stole. Můžeš na vteřinu přestat fňukat, vole? Chtělo se mi, ale byl jsem zrovna ve formě, tak co čekáš? Myslíš, že nechám hru v nejlepším a půjdu na hajzl? Zapomeň. Aarone, díky tobě už vím, jak chutná moč... a je nechutná.

Fakt hnusná. A ty jsi nechutnej. Začni se chovat jinak, koukej uklízet, nebo povalíš zpátky do auta. Jasně, vole. Jasně. Vem si konečně prášek! Co to s tebou je, vole?

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky za překlad.. V poslední větě máte "Co so s tebou je, vole?" místo "Co to s tebou je, vole?" Nechci rejpat, jen mě to praštilo do očí.. :-)

181

Odpovědět

prosím chci se zeptat je nějak možné (určitě ano, ale jak?) spouštět videa odtud na OS android jaký kodek si případně třeba opatřit....předem děkuji za odpovědi....

182

Odpovědět

Já už asi pul roku sleduju na tabletu a bez problému stačí mít flash a dobrej prohližeč, doporučuju UC browser.

180

Odpovědět

+samerakdík ;) už to šlape...

180

Odpovědět

Nachcat do hrníčku a nechat to hnít na stole :D

181

Odpovědět

No po pár dnech bys to rád uklidil :D

180

Odpovědět

Dostává mě, jak mluví o hře na Kinect, ale prohlíží si hru na 3DS

182

Odpovědět

Tak to je trapas :D

180

Odpovědět

stejně nešli kupovat hry. :D

180

Odpovědět

histerickej záchvat?

187

Odpovědět

Nic moc, ale pořád lepší než poslední řady HIMYM

1815