Přidat do sledovaných sérií 2
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:591
Počet zobrazení:6 383

Pondělí je opět tady a vás čeká pravidelná dávka emocí. Dnes se podíváme na rodinku Aaronovy nové kamarádky Beccy a zjistíme, jaké rozepře můžou probíhat mezi pařany.

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx www.videacesky.cz Takže... Becca si přivede hocha. Cože? Ona má kluka? Jo. Zlato, tohle je první přítel naší sestry.

Fakticky? No, hraje videohry tak 80 hodin týdně. - Konečně se tedy trochu sebrala a pohnula dál. - Já vím. Jak je, čubky? - Tohle je můj spoluhráč, Aaron. - Zdar. Doufám, že nejste tragédi. - Ahoj, Aarone. - Čau. Ahoj.

Co to s váma je? Vztyk! Projevte trochu respektu. Je to komandér na 12. levelu. To je v pohodě, očividně jste jen banda zatracenejch noobů. Říká vám něco poměr killů a smrtí 47:3? Ne. Mělo by. To znamená, že ti atomovka brzo roztaví ksicht, ty noobe. Dáme se do jídla. U ovladačů musíme být v 19:00 hodin.

Připravila jsem tvé oblíbené jídlo. To se máš, chceš za to snad metál? - Aarone, co vůbec děláš? - Zabíjím nooby. Většinou headshotama z Kalašnikova. Poslední dobou ale drtím Search and Destroy na novejch mapách. Nálet! Jo! Aarone, předpokládám že mluvíš o videohře.

Hrajou s Beccou stejnou hru. Jmenuje se to... - Duty War... - Trapas, je to Call of Duty: Modern Warfare 2. Blbko. Nejlepší hra na světě. Jo, hrajeme to spolu. Ona ale chce, abych pařil na Playstationu 3, což nikdy neudělám. Radši bych sežral flashbang a nechal se znásilnit raketou!

To proto že tvůj Xbox 360 je o tolik lepší? Kolik rudejch kruhů smrti už jsi měl? Tak sklapni nebo znásilním flashbangem a raketou tvýho otce! Jediná věc horší než Playstation 3 je tabulka s rankama. A navíc má malý retardovaný ovladače. Tvoje péro je malý a retardovaný! A PS3 má mnohem lepší grafiku. To teda nemá.

Jseš tak blbá! Hele, hráli jste někdy na Wii? - To je tragéd. - Jsi jak holka. - Co? Já hraju na Wii rád. A nosíš taky rád šaty a makeup? Buzno! Koukejte, mastím Wii tenis a Wii bowling... - Jeffe, když hrajete Wii frisbee, nebolí tě vagína? - To by stačilo. Becco, buď slušná! Jo, Becco! Buď slušná. Přestaň prudit.

Au, naser si! - Helikoptéra útočí! - Přestaň nebo ti zaminuju kaďák! Jen si to zkus. Vobtáhnu tě dvouma saprama najednou v kimbo stylu. Vykuř mi věžičku, zatím co ti rozstřílím palici. Donutím tě použít bazuku jako tampón a budu koukat, jak ti výbuch trhá vnitřnosti. Narvu ti Berrettu do krku a ustřelím ti koule! Headshot, čubko!

Takže to je naše sestra. A její úchvatný přítel. Alespoň to mezi nima jiskří.

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lol ze COD:MW 2 :D:D CoD:MW 3 je lepsia :D

1812

Odpovědět

to video se mi nejako seka :D ...internet explorer...ostatni videa samozrejme ok

180

Odpovědět

Proč překládáte RPG jako Bazooka??

183

Odpovědět

No, ten první díl, co tady kdysi byl, se mi líbil, možná proto, že to bylo nový a originální, ale když se to samý schéma - "ten chlápek je magor do her, herní výrazy používá v běžným životě a každýho uráží, že je noob" - opakuje beze změny v každým díle, tak se ta vtipnost sakra rychle vytratí... U tohohle dílu jsem se už ani nepousmál, ale úplná blbost to není, dávám 3/10.

183

Odpovědět

I když se mi to zdálo přehnané od počátku, tak první díl se mi líbil moc a druhý taky ušel. Bohužel z dalších dílů jsem už tak nadšený nebyl. Asi to není seroš pro všechny. :)

181

Odpovědět

ja meld ojem ze v 1. dile hral MW3..

181

Odpovědět

Hele, hráli jste někdy na Nintendu Wii ? :D

182

Odpovědět

Díl od dílu mi ten seriál přijde slabší a slabší. První dva díly jsem se i smál, teď už mi to přijde takový suchý.

1814

Odpovědět

Nechápu to nízký hodnocení (zvlášť když už by touhle dobou měli odpadnout ti, které to nebaví), tenhle webseriál je naprosto parádní.
Jde přece o to, že se převádí takovéty nejhloupější gamerský hlášky a nejpitomější chování do reality. Což tady fakt funguje a je to i skvěle zahraný a natočený.

184

Odpovědět

Bohužel hodně lidí na to řekne: "To je moc přehnaný, takhle se žádnej gamer nechová." A nazdar. :-) Ale vyčítat tomuhle webseriálu přehnanost je asi jako vyčítat ji Žhavejm výstřelům. :-D

184

Odpovědět

+BugHer0Moment! žhavý výstřely jsou přehnané? Hmm to hodně vysvětluje......
:)

180

Odpovědět

Já jsem se u toho docela nasmál :-)
Sice jsou tam místy nudné chvilky, ale jinak je to celkem dobrý :-)

182

Odpovědět

mohli byste taky prelozit metal gear solid meets modern warfare 2? je to docela narez

180

Odpovědět

tenhle dil byl nadupanej jak kulturista na steroidech, zatim nejlepsi

1814

Odpovědět

já vám nevím, nějak je to místy nudné až na vypnutí, pak se objeví jeden až dva dobré vtipy a pak zas bída. Nějak je to furt to samé dokola všechny díly... asi mi už stačí.

1813

Odpovědět

přesně tohle si pořád říkám poslední čtyři řady hymimu, stejně na to ale furt čučím :/

1811

Odpovědět

+Dendelinhimymu* :D

184

Odpovědět

+Dendelinčtyři řady je možná "silné slovo", ale ta poslední je fakt slabší podstatně. :/ ale též na to hledím jak tele furt :D

184

Odpovědět

Malá chybka (1:18).
Většinou headshotama Z...

184

Odpovědět

Aha, tak ne. Demence na mé straně, blbě jsem to přečetl.

180

Odpovědět

Tohle je skvělý seriál. Naučím se spoustu nových nadávek :D

186

Odpovědět

jn, například PÍÍP...

180
Další