Tim Minchin: Nedokonalý

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:146
Počet zobrazení:6 067

Dnes si užijete píseň Not Perfect od Tima Minchina, se kterou takto naživo vystoupil v pořadu The Sideshow. 

Přepis titulků

Tohle je písnička o tom pocitu, který cítí občas každý, kdy si připadáte jako ta nejmenší panenka v matrjošce. Tohle je moje Země a já na ní žiju. Je to z jedné třetiny hlína a ze dvou třetin voda. A otáčí se a obíhá vesmírem celkem působivou rychlostí, a ani mi nerozcuchá vlasy. A tohle je vážně zvláštní: Síla tvořená jejím otáčením je síla, která brání tomu, aby nastal chaos.

Tohle je moje Země a je fajn. Tady trávím velkou většinu svého času. Není dokonalá, ale je moje. Není dokonalá. Tohle je můj stát a já v něm žiju. Je docela velký a dobře se po něm chodí. A ten týpek, co vede mou zemi vytvořil demagogii a naučil nás být bojácní a nudní. A to nejdivnější je, že je v politice konzervativní, ale jeho obočí je spíše radikální. Tohle je můj stát a je fajn. Tady trávím velkou většinu svého času.

Není dokonalý, ale je můj. není dokonalý. Tohle je můj dům a já v něm žiju, je tvořený prasklinami a fotkami, pronajali jsme si ho od chlápka, který ho koupil od chlápka, který ho koupil od chlápka, kterému ho odkázal jeho dědeček. A to nejdivnější je, že ten dům má zámky, aby udržely ty zlé venku, ale většinou je používáme, abychom se zamkli vevnitř. Tohle je můj dům a je fajn, tady trávím velkou většinu svého času. Není dokonalý, ale je můj.

Není dokonalý, ale je můj. Tohle je moje tělo a já v něm žiju, Je mu 31 let a 6 měsíců, hodně se změnilo od doby, kdy bylo nové. Dělalo věci, na které nebylo stavěné. Často se ho pokouším naplnit vínem. A to nejdivnější na něm je, že trávím tolik času tím, že ho nenávidím, ale ono o mně nikdy neřekne nic špatného. Tohle je moje tělo a je fajn, tady trávím velkou většinu svého času. Není dokonalé, ale je moje Není dokonalé. Tohle je můj mozek a já v něm žiju, Je tvořený láskou a špatnými texty písní, Je uklizený za mýma očima, můžou se v něm schovat všechny moje zvrácené myšlenky, protože Bože chraň, abych někoho zranil.

A to nejdivnější na mysli je, že každá odpověď, kterou najdete, je základem úplně nového klišé. Tohle je můj mozek a je fajn, Tady trávím velkou většinu svého času. Není dokonalý, ale je můj. Není dokonalý, ale je můj. Není dokonalý, nejsem si úplně jistý, jestli jsem přišel na to, jak s ním zacházet. Není dokonalý, ale je můj. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

heh včera mi bylo 31 a 6 měsíců

00

Odpovědět

Hezky, Atticus Fetch! :)

20

Odpovědět

Od chvíle, co jsem viděla Třímetrové péro a několik set panen, zamilovala jsem si ho, takže jsem moc vděčná za další překlad, ačkoliv musím uznat, že tohle video je zrovna slabší, má mnohem lepší :) Ale i tak děkuji a prosím o nějakého dalšího!

73

Odpovědět

Má i lepší fláky. Tenhle je takový nedokonalý.

102

Odpovědět

Ale je fajn.... :-)

21

Odpovědět

JAJ víc Minchina!!

212

Odpovědět

Bude. :-) Jesterka je naše nová překladatelka, která se na něj chce víc zaměřit...

140