Tim Minchin – Přiznání

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:130
Počet zobrazení:4 873
Populární písnička Přiznání od Tima Minchina možná nezačíná tak, jak jste u něj zvyklí, ale nenechte se zmást, s refrénem se určitě mnozí budou moci ztotožnit.

Přepis titulků

Tato písnička se jmenuje Přiznání ve třech větách. První věta se jmenuje Feminismus. Věřím, že ženy mají právo chodit v noci po ulici, aniž by se musely bát o život. Věřím, že žena má právo zvolit si, co se bude dít s jejím tělem, aniž by ji soudila konzervativní pravice.

A věřím, že žena má právo nosit oblečení, které se jí líbí, aniž by se k ní chovali sprostě. A myslím si, že my muži jsme ubozí, když soudíme hodnotu ženy podle jejího vzhledu. Stydím se za své pohlaví, které z žen dělá předměty. Ale kurva miluju kozy. Prostě je miluju. Ale kurva miluju kozy. Chtěl bych je hladit.

Jsou prostě ňom ňom, cumlám je jak bonbon. Radši bych koukal na kozy než na film. Prostě fakt miluju kozy. Druhá věta se jmenuje Chudoba, závorka altruismus. Konec závorky. Věřím, že všichni mají nárok na základní lidská práva, ať jsou bohatí, nebo chudí, a věřím že za svět, ve kterém nehladoví žádné dítě, stojí za to bojovat.

A i když mám starosti, snažím si připomínat, jak obrovské mám štěstí. Nemyslím si, že by přepych, po kterém toužím, měl být na úkor mých bližních. Určitě bych se mohl více snažit zmírnit utrpení chudých.

Ale kurva miluju kozy. Prostě je miluju. Je mi vlastně jedno, jestli jsem za, pod nebo nad nimi. Jsou prostě žůžo, vzrůšo, labůžo. Radši bych vlastnil kozy než hospodu. Prostě fakt miluju kozy. Poslední přiznání se jmenuje Životní prostředí. Věřím, že planeta, na které žijeme, je žijícím organismem a musíme se k ní chovat ohleduplně.

Podle mě nemůžeme předpokládat, že bychom mohli do nekonečna spotřebovávat její zdroje. Země není bezedná studna a všichni můžeme trochu přispět. Díky. Ale kurva miluju kozy. Prostě je mám rád.

Jsou stejně skvělé, ať je jim dvacet jedna, nebo osmdesát. Jsou prostě bájo, mé srdce pro ně vzplálo. Radši bych jedl kozy než vdolky. Prostě fakt miluju kozy. Podle teorie evoluce jsou ňadra výstupky podobné hýždím určené ke svádění mužů v situacích, kdy nevidí na zadek. Takové hypotézy mi přijdou pitomé, třeba ta teorie, podle které má rtěnka připodobnit vaše rty pyskům spokojené vagíny.

Od chvíle, kdy jsem to slyšel, se nemůžu podívat pratetě do očí. Proč jen to museli říkat. Od prvního doušku mleziva po osahávání sestřiček v domově důchodců jsme všichni jen zasraný opice v botách. A já… …budu vždy milovat kozy. Vždy budu…

…milovat kozy. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vyborne video a skvely preklad, diky za nej, prekladat tyhle "hracicky" neni rozhodne zadna sranda a o to vice potesi povedeny vysledek...

152

Odpovědět

Nebudu komentovat tenhle song, jenom chci říct, že se mi tenhle zpěvák/herec líbil v seriály "Californication" s Davidom Hasse...ehm Duchovnym :)

11

Odpovědět

ta teoria s rtenkou ma fakt pobavila :D

31

Odpovědět

Na tom mělo být něco vtipného? "Prostě mám rád kozy...blablabla"
Ne, to fakt nestačí. Asi by mi muselo být náct a mít několikerou samovolnou erekci během dne, abych takový těžce sofistikovaný humor pochopil. NUDA.

431

Odpovědět

Chápu, že asi nedokážeš ocenit perfektní hru s anglickým jazykem, ale pokud se ti to nelíbilo, tak jdi dál :-) Nechápu, že má každý potřebu se vyjadřovat xD xD A pro příště si pamatuj, když kritizovat - tak konstruktivně :-D

141

Odpovědět

Děkuji za video, hned mám lepší den. Prostě paráda.

122