Tim Minchin: Třímetrové péro a pár set panen

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 290
Počet zobrazení:15 696

Po Jonu Lajoiovi a Stephenu Lynchovi tu máme dalšího hudebního komika, Tima Minchina. Tento pán pochází z Austrálie a je mimochodem autorem písně Canvas Bags, která se objevila ve slavné ódě na čtyřakorďáky. V tomto kousku se Tim začne pozastavovat nad jedním náboženským zákazem...

 

Přepis titulků

Pokud jste nábožensky založení... Možná byste si měli tak na pět minut odskočit. Tohle je písnička o análním sexu a Bohu. Jmenuje se Třímetrové péro a pár set panen. Takže ty budeš bydlet v ráji... S třímetrovým pérem a pár sty panen. Takže ty budeš bydlet v ráji... s třímetrovým pérem a pár sty panen.

Takže ty obětuješ svůj život, aby sis zajezdil na UFO. A když Pán sestoupí ve svém zářivém kočáru spasení, budeš první, kdo se to dozví. A tak pokud... Bůh existoval od začátku, stvořil pak muže i ženy, pak stvořil i onanii, pak řekl, že to je hřích.

Takže když budu nadržený, nemůžu si ho ani vyhonit, ale sex s vlastní rodinou, to je prostě super. Celé je to v Ezekielovi 8. Těsně než otevře velkou perlovou bránu. A řekne, že je to hřích, rozdávat si to do zadku. I když je to skvělé, dokonce i s kamarádem kovbojem. Takže ty budeš bydlet v ráji... s třímetrovým pérem a pár sty panen.

Takže ty obětuješ svůj život... pro naději na zelenější trávu. A až Pán sestoupí se svou lesklou tyčí soudu, nakope mou pohanskou prdel. A tak pokud... zakryješ těla svých žen, každý se usmívá, protože černá zeštíhluje, i když se nehodí na plavání. Ale dostáváš erekci kvůli zvýšenému sexuálnímu napětí spolu s UV ochranou, která je naprosto prvotřídní.

Všechno to najdeš v koránu. Vedle toho, kde ospravedlňují zbraně. A říkají, že je to hřích, rozdávat si to do zadku. I když je to zábava, i když vám to povolila máma. Takže ty budeš bydlet v ráji... s třímetrovým pérem a pár sty panen. Takže ty obětuješ svůj život...

pro naději na věčnost. A až Pán sestoupí potom, co jsem nečinil pokání, tak mě vykuchá. Říkáš, že... když... narazím na hodinky, je tu i hodinář. A muffin prý značí pekaře, takže dřív či později musíme říct, že tohle dokazuje Stvořitele. Takže když šlápnu do hovínka, předpokládám, že ho někdo udělal, z toho každý hlupák vyvodí, že Bůh je zadek.

Což popírá slova Genesis 1. Kde by s ním bylo dost zábavy. Než Adam podlehl pokušení. A pak Jeho jediného syna přibili na kříž. Anebo středovýchodní ekvivalent, který tvrdí, že Bůh ví vše. To vyvrací jeho nerozhodnost. Pokud se neprojeví jako impotent. A pokud nemůže mít erekci, vysvětluje to tu přemíru erekcí na jeho počest, protože víme, že věž je podvědomým vyjádřením velkého tvrdého penisu.

A pořád tvrdí, že je špatné strkat penis do zadku. A to i když jste slavní. I když vám jde tenis. Takže ty budeš žít v ráji... s třímetrovým pérem a pár sty panen. Takže ty obětuješ svůj život, aby sis zajezdil na UFO. A když Pán sestoupí se svou velkou tvrdou kluzkou tyčí soudu...

Budu ten první, kdo půjde. On mě pak pošle tam dolů. Zbičuje mě jako děvku. Vážně si to myslíte? Budu první, kdo půjde. Překlad: ScreaMaker www.videacesky.cz

Komentáře (96)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

2:11 "UV protection that is second to none" ma myslim presne opacny vyznam, nez je zde uvedeno, melo by to znamenat neco jako "je nesrovnatelná" / "nesrovnatelně lepší"

00

Odpovědět

Díky za upozornění, opraveno :)

00

Odpovědět

Tolik let a pořád skvělé...

20

Odpovědět

Uplynuly 3 roky a je to pořád skvělé!

150

Odpovědět

Uplynuly 3 roky a je to pořád skvělé! :D

10

Odpovědět

na facebooku je česká fanouškovská stránka, na které se zatím nic moc neděje, protože tam je dost málo lidí (přesněji 3) =D tak se přidejte.

230

Odpovědět

Proč se tahle písnička nemohla objevit v califonication, díky nich bych měla Atticuse mnohem radši :D

240

Odpovědět

Nepřeložíte prosím i Prejudice? http://youtu.be/KVN_0qvuhhw

190

Odpovědět

Mno nevím, tahle je zrovna dost nepřeložitelná :) Ale časem určitě nějakého Tima přeložím.

180

Odpovědět

I po roce a půl pořád boží!!!

210

Odpovědět

Sakra, tohle je.. božský :) Tak nějak zvrhle a trochu úchylně božský :D A abych nezapomněla: To, jak říká "korán" je neuvěřitelně... dokonalé :)

200

Odpovědět

Prosím více Tima, třeba Canvas Bags nebo Prejudice ;)

180

Odpovědět

I já jsem nábožensky založen, ale tohle se mi prostě líbí...asi za to pudu do pekla :/ :D...prosím více Tima :)

205

Odpovědět

@Lynx: Ale on nemluví o incestu, to je něco trošku jinačího...

182

Odpovědět

:O Ten je úplně neskutečnej!

Lynx: Možná ti trochu uniká pointa pana Minchina..

182

Odpovědět

Lynx: ty detailisto :P

191

Odpovědět

Incest není v Ezekiel8 ale v Genezis 19

1824

Další