Trevor Moore - A co ústní voda?

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:312
Počet zobrazení:5 709

Po skladbě o teplosti, která se přenáší vzduchem, vám dnes Trevor Moore zazpívá o tom, co vše musel dělat, když mu odmítli prodat alkohol.

Přepis titulků

Já a Jessiin bratranec jsme po práci zajeli k benzínce, chtěli jsme si dát pivka a sušené hovězí. Chlápek za pokladnou chtěl vidět nějaký průkaz. Podal jsem mu jeden, na kterém chlápek vypadal trochu jako já. Zamračil se a zeptal se na mou adresu. Vzpomněl jsem si na ulici, ale na zbytek už ne. Řekl jsem mu, že jsem svůj ztratil a zaplatíme mu dvojnásobek. Přísahali jsme, že nejsme poldové, takže nebude mít potíže.

Usmál se a řekl: "Promiňte, ale už je 12:04." "A stát nařizuje, že je na prodej alkoholu už pozdě." Smutně jsme šli piva vrátit, ale najednou mi do oka padla jiná láhev a já dostal nápad. A co ústní voda? A co výpary z barev? K jejich nákupu nepotřebujete občanku a nikdy na ně není pozdě.

A co ústní voda? A co čichání lepidla? Pokud ti nebudou chtít prodat alkohol, sirup proti kašli odvede stejnou práci. A dřív než úplně vytuhneme... A co ústní voda? Sedíme v pick-upu na parkovišti, nad námi září měsíc a hvězdy.

Nepotřebujeme obchody s alkoholem, nepotřebujeme bary. Piju Listerine a tonik, a Jessiin bratranec pije Scope s kolou. Robitussin s Redbulem, ne to není vtip. Ale v tom obchodě se ve mně něco zlomilo, pivo a tvrdý alkohol mi už nestačí. To šeptání, které slyším, a ty pohledy upřené na mě, když si na nóbl svatbě připíjím daiquiri s Mucosolvanem.

Minulou noc mě zastavil policajt, když jsem jel po pětadevadesátce na jih. Viděl, že mám barvu na puse i na nose. Podíval se přímo na mě, v očích měl lítost. Jako by právě viděl ten největší smutek, který v sobě člověk může nosit. Viděl, co vše je člověk schopný udělat, aby nedostal absťák.

Vypadal, jako by brečel, ale pak odešel. Díval jsem, jak odjíždí do dáli. Pak jsem se zamyslel a řekl si, že to je další důvod, proč je to tak skvělý. A co ústní voda? A co čichání lepidla? Když vás zastaví policajti, nebudou vědět, co s vámi dělat.

A co ústní voda? Nebo desinfekce rukou? Pokud se podívají do přihrádky v autě, nebudou o nic moudřejší. A dřív než úplně vytuhneme... Řekni: "A co ústní voda?" A co ústní voda?

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

suprově se to poslouchá ... víc jeho videííí :)

00

Odpovědět

Ale ta písnička se hrozně dobře poslouchá. :D Ten týpek má takovej ten typickej country hlas. Škoda že amíci nemají tu naši slavnou Alpu. :) Taková alternativa proti ústní vodě.

90

Odpovědět

tfw robitussin je legit droga(při větší dávce) :D

30

Odpovědět

Super ! Konečně to sem dali !

51

Odpovědět

Když už překládáte Trevora Moora tak myslím, že tohle by se líbilo každýmu, kdo si čas od času přečte nějakej ten YouTube komentář - "The Ballad of Billy John" https://www.youtube.com/watch?v=kMbLImbrjgQ. Mě to alespoň poslalo do kolen. ;)

270

Odpovědět

Líbilo se mi taky Kitty History

40

Odpovědět

Tohle jsem měl dělat, když mi bylo 16, a né místo toho škemrat po vietnamcovi, ať ná prodá flašku :D

510

Odpovědět

No to je mi novinka... Alpskej vánek (alpa se zelenou) jsme ve velkym chlastali na Votvíráku už před deseti lety.

616

Odpovědět

A kdo tvrdí že je to novinka ty retard.

372

Odpovědět

Vzhledem k tomu, že se v Alpě používá denaturák, nezbývá než popřát:„Na zdraví!“ :)

213

Odpovědět

A já pokaždý ten Listerine vyplivnu... Je načase to začít dělat správně!

681

Odpovědět

Hadam ze to ma vyhodu, po bliti listerinu z cloveka nepotahne zvetrale pivo s rumem.

670

Odpovědět

co zelená ?

20

Odpovědět

Zákaz prodeje alkoholu po dvanácté hodině? The land of freedom, american dream. :D

853

Odpovědět

Zákony o alkoholu se zřejmě inspirovaly filmem Gremlins.
"never feed him after midnight, no matter how much he begs"

371

Odpovědět

To zvracení vypadá ... autenticky ...

1000

Odpovědět

Píseň ze života... Ty Američani jsou blázni... :D

10

Odpovědět

Tohle video jenom dokazuje, jak jsou Američani divní :-D

286