OdstřelovačTujurikkuja

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:3 148

Máme tu další díl pořadu Tujurikkuja s Märtem Avandim v roli trochu zbrklého odstřelovače. Ott Sepp je tentokrát jenom na drátě a snaží se navádět na cíl.

Přepis titulků

Haló? Připraven. Připraven. Cože? Už seš tam? Kurva drát. Počkej, máš zbraň? Počkej… Hledám… Tady to mám… Mám tady teď takovej bordel.

Takže… Hele, vidíš chlápka s červeným batohem vedle telefonní budky? Počkej, ten je vlastně náš. Ale od něj napravo by měl být na lavičce týpek ve světlým obleku. A ten je taky náš. Ale ten cíl je žena se psem, měla by být někde poblíž. Ne, počkej, ta je taky naše.

Jo. Počkej, sorry… Tady to mám. Už. Mladší chlápek poblíž, světlý vlasy. Toho… nech být, nemá s tím nic společnýho. Jo, tady! Vidíš malýho čínskýho kluka? S matkou?

Tak abys věděl, ten s tím taky nemá nic společnýho. Ale teď. Počkej, už to mám. Mám to na druhým listu totiž. Takže. Teď by tam mělo být černý auto. Toho řidiče… nestřílej. Na zadním sedadle je muž. Ne, žena! Ne, na předním sedadle.

Ne, počkej, počkej. Počkej, kurva, jdu ven, jsem docela blízko, počkej. Aspoň uvidím, co se děje. Jsem teď… Počkej, počkej… Tak… Do hajzlu, co se tady děje?

Tak… vidíš mě? Stojím u dubu v tričku se Simpsonama. Na mě nestřílej! Kurva, to bolí, teče mi krev. Překlad: Lukkul www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář