Among UsU Padoucha

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:7 397

Padouši mají problém – někdo je postupně vraždí. Jak ale najít toho správného vraha mezi vrahy?

Přepis titulků

Být pořádným záporákem, to je pořádná fuška. Šíření nenávisti vás pořádně vyšťaví. Chcete vládnout světu? Občas si chcete zajít někam, kde všichni nesnáší váš ksicht. A kde záporáci sdílí váš hněv. Chcete být ten zlej, hrdinové jsou všichni stejní. A chcete si zajít někam, kde všichni nesnáší váš ksicht.

Jokere, tys mě zabil! To je na prd. - Nemůžeš mluvit, když jsi mrtvej. - Jo, neprozrazuj ho. Kazíš všem hru. To je dobře. Když mě někdo zabije, tak se pomstím. Teď všichni víme, že je to Joker. - Repete? - Repete. Jseš jako ti, co úmyslně píšou spoilery v komentářích. Ti jsou nejhorší.

Příště si to třeba víc rozmyslíte. Nezačínejte další kolo beze… Lidi. V koupelně je mrtvola. A? Ale nepovídej. A je to Bowser. Cože? Nouzová schůzka. NOUZOVÁ SCHŮZKA Někdo zabil mého nejdůvěryhodnějšího zaměstnance.

Vypadá to, že je mezi námi vrah. - Kdo by to byl řekl. - Nic nového. Vrah mezi námi vrahy. A? Někdo z nás je zrádce! - Viděl někdo něco? - Ne, všichni jsme byli zabraní do hry. Thanosi, ty máš na starosti koupelnu. Kdes byl? Já jsem…

leštil svou… rukavici. - To zní jako něco, co by řekl vrah. - Jo! Cože? To Voldemort ho našel. Proč neviníte jeho? - Nebo tu modrou holku? Možná to byla ona. - Já to nebyla. Víš to jistě? Zas tak často tu nejsi. Možná si tak říkáš o pozornost. Mně se dostává spousta pozornosti.

To se neboj. - Thanos se to jen snaží hodit na mě. - Dost! Kdo si myslí, že to byl Thanos? THANOS NEBYL ZRÁDCE. - To je kra… - Vina! - Kdo teď bude umývat záchody? - Máme větší problémy. Pořád je mezi námi vrah. Jo, ale kdo to je? Než se objeví další vodítko, tady máte seznam úkolů, abyste měli co dělat. To vypadá jako seznam prací, které by normálně dělali tví zaměstnanci.

Nefňukej. Alou do práce! A ozvěte se, pokud uvidíte něco podezřelého. VÁLEČNÁ MÍSTNOST LABORKA Debilní záchody, tohle je hnus. NAHLÁŠENY MRTVOLY Ale ne! To je Khan! A Mystique. - Byl jsem si jistý, že je to Mystique. - Viděl někdo něco? Já ne, plnil jsem svůj úkol.

Já jsem jen viděl Jasona utíkat z místa, kde leží Mystique. Jasone… Vraždíš padouchy v baru? Nám to můžeš říct. Cože? Ne, to je hloupost! Nikdy bych nic takového neudělal. JASON NEBYL ZRÁDCE. Já vám to říkal. Myslel jsem, že jsem viděl Jasona.

Možná to bylo přestrojení. Kdo další umí měnit podobu? Věc vypadá celkem podezřele. Jo. Co můžeš říct na svou obranu, Věci? VĚC NEBYLA ZRÁDCE. Ajaj. Koho dalšího, kdo umí měnit podobu, známe?

Hej lidi, čekám už celou věčnost. Budeme hrát další kolo nebo co? Loki! Loki, odkud jsi přišel? Jo, bože falše, co může vypadat jako kdokoliv. Kde jsi byl? Byl jsem dole v kulečníkárně a čekal, až začne další kolo. To zní jako něco, co by řekl vrah. - Co?

- Byl jsi nedávno v Mariově světě? Jo. O čem to mluvíte? LOKI NEBYL ZRÁDCE. No tak Loki to nebyl. Může to být kdokoliv. Viděl jsem Vetřelce ventovat. VETŘELEC NEBYL ZRÁDCE. Michael nevyhodil odpadky.

Jen tam tak postává. MICHAEL NEBYL ZRÁDCE. Pennywise je prostě Pennywise! PENNYWISE NEBYL ZRÁDCE. Je tu moc potenciálních hrozeb. TERMINÁTOR, PREDÁTOR, COBRA COMMANDER, MAGNETO, URŠULA A GREMLINI NEBYLI ZRÁDCI. Takhle se nikam nedostaneme. Nevinní zlí padouši jsou trestáni za cizí zločiny. Lidi.

Zod je mrtvý. Ale ne, kde? Ve skladu. Kryptonitové kopí. Kdes byl ty? Kdes byl ty? Tak dost! Zkontrolujeme záznamy. Hal se vždycky dívá, ten bude znát pravdu.

Hale? Ano, císaři? Ty víš, kdo je zrádce? Samozřejmě. Zrádce je… Panebože, sabotovali Hala. Ale ne! Nikdo ani hnout! To ne, jeden z vás určitě dělá nějaké čáry máry.

Držte se ode mě dál. Ale já nejsem vrah. To zní jako něco, co by řekl vrah. Voldemorte. Co? Je to na nás. Běž do rozvodny a nahoď světla. - Já rebootuju Hala. - Ale Joker tam pořád někde je. - Jestli jsi vrah, tak Joker by pro tebe neměl být žádný soupeř.

- Jasně. Teda já nejsem ten vrah… Ale jasně. Dobře. Jdu do rozvodny. Zatracený dráty! Dobře, dobře. Voldemorte, konečně jsi udělal… Voldemorte!

Ty šáhlej dementní čaroději! Ty ses prostě nedokázal smířit s tou prohrou, že jo? Obávám se, že Voldemort to nebyl. Homelandere. Zdravím, Palpatine. Měl jsem to tušit… Padouch hrající roli hrdiny. Ty jsi zrádce! Císaři Palpatine.

Zrádce je ten, kterému říkají Homelander. Ano, díky, Hale. Příště bys nám mohl dát vědět o něco dřív. Ano, pane! Nenazval bych se zrovna zrádcem, ale spíš všemocnou, nepochopenou superbytostí. Pro temnou stranu nejsi žádný soupeř. Zvládnu, cokoliv budu chtít. Jokere, tys mě zabil! To je na prd.

- Nemůžeš mluvit, když jsi mrtvej. - Jo, neprozrazuj ho. Kazíš všem hru. Pardon. Cos říkal? Říkal jsem: „Máte mléko?“ Jo, mléko. Jasně. Máme přesně to mléko, po kterém tak toužíš! Tudy.

Má tu nejvyšší kvalitu. Uchovávám ho ve své soukromé ledničce, aby ho nikdo z mých zaměstnanců nekradl. Palpsi, jsi opravdový zachránce. Co to… V tomhle případě jo. Myslím, že jsem. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A ja som myslel, že to bude Palpatine. Opäť všetkých manipulovať a odhaliť svoje skutočné ja, až keď zostávajú už len dvaja. On hral Among Us dávno predtým, než to bolo cool..

81