Palpatinova karanténaU Padoucha

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:7 073

I Palpatine musel jako mnoho dalších zavřít bar a strávit nějakou dobu v karanténě. Jak to bez ostatních padouchů zvládá?

Přepis titulků

Být pořádným záporákem, to je pořádná fuška. Šíření nenávisti vás pořádně vyšťaví. Chcete vládnout světu? Občas si chcete zajít někam, kde všichni nesnáší váš ksicht. A kde záporáci sdílí váš hněv. Chcete být ten zlej, hrdinové jsou všichni stejní. A chcete si zajít někam, kde všichni nesnáší váš ksicht.

- Jsme tu! - Čau. Ne, ven. Všichni ven. Všichni hned vypadněte. To nevíte, co se venku děje? Neříkej, že věříš těm nesmyslům. Jo, kupa ustrašenců se schovává doma. Vůbec nechápu, v čem je problém. Celý týden jsem byl v kontaktu s lidma a jsem v pohodě. - Táhněte s těma svýma pandemii šířícíma zadkama pryč.

- Šířící zadky. Poslední, co na svým pracovišti potřebuju, je, aby bylo toxický a smrtící. Tohle místo? Opravdu? Jděte domů, blbečci. Máme zavřeno! Ale já mám prázdniny. Můžu si dělat, co chci, a nebrat ohledy na ostatní. Tak nakažlivá nemoc nefunguje, vy idioti! Ty taky, Bowsere. Thanosi. Všichni běžte domů. - Hale. - Ano, císaři? Zamkni dveře.

Tohle místo je odteď… v karanténě. Dobře. Dobře. Tahle karanténa trvá déle, než jsem předpokládal. Hale. Ano, císaři. Nudím se!

- Musíte vymyslet, jak se motivovat. - Motivovat se? Ano, udržet si zdravého ducha a zabavit mysl. Vemte si všechny klony, co jsou na prodej. Já je nechci, udělám svých klonů habaděj. Nemohli ukázat, jak jsem přežil ten pád? Teď je má sága mrtvá jak Darth Maul. Viděls ty lidi na pláži? Jo.

Říkal jsem si: Rozhlédněte se, hňupové. Ani vlny se tu neukazujou. Jděte domů. A snědls někoho z nich? Ani náhodou, nechci s tím nic mít. Zásobil jsem se tuňákama. Výborně. A čtyři.

A pět. A šest. Dobře. Myslím, že to stačilo. ZÁCHODY Hale. - Hale! - Ano, císaři Palpatine? - Proveď rozkaz 2! - 2, pane? Ano.

Obávám se, že nám došel toaleťák. Objednej ihned další. - Obávám se, že to nemohu, pane. - Udělej to! - Toaleťák nejde sehnat. - Cože? Civilisté vykupují obchody ze strachu, že jim během lockdownu dojde. To mají ale štěstí. Ale já potřebuju toaleťák teď hned! Co mám dělat? Použít Sílu? Zřejmě ano, pane.

Tohle je cesta ke schopnosti, kterou i já považuji za nepřirozenou. Funguje to, pane? Jo, funguje. Dej mi pokoj. Koukejte na mě. Jsem patetickej Jedi k ničemu! Ale ne, spadl jsem z útesu, protože jsem tak k ničemu! Počkat!

Už jsem zase naživu. Zajímalo by mě, odkud ten nápad mají. Sledujte nás všechny zpívat písně, které jsme nenapsali. Necítíte se hned líp, než kdybyste se o život báli? Mám pocit, že sociální sítě přiživují mou frustraci a vztek. Dobře! Dobře!

Co to bylo? Nic. Já nic neříkal. Myslím, že potřebuju na vzduch. Běžte dovnitř. Zůstaňte uvnitř. Tohle mi rozhodně nepomůže zbavit se napětí. Chybí mi kamarádi. Kdyby tu tak teď byli.

Jsem zlý čaroděj, který nedokáže zastavit ani bandu puberťáků. To se ti zdá zlý? Já jsem vojevůdce a dostal jsem nakládačku od nezkušený lamy. Můj bratr tohle… a bla bla bla, můj otec tamto! Já pořád měním tvář. Věda, věda. Kecy, kecy. Myslím si, že jsem mnohem lepší než všichni ostatní.

Víte, co si myslím já? Myslím, že půlka z vás by měla umřít, abych tu mohl dál bezdůvodně vysedávat. - Hale. - Ano, císaři? Myslím, že už to takhle dál nezvládnu. Je to náročné, pane. A je mnoho dalších, kteří jsou na tom mnohem hůř. Abychom zvítězili, musíte porazit nutkání to vzdát. Jak dlouho už to trvá?

Jak dlouho už jsem tu uvězněn? Dvě hodiny, pane. Cože? Tohle je děsný utrpení! I hvězdy smrti jsem postavil rychleji. Dělejte, co je potřeba, ať se toho zbavíme. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář