UP’LIFE

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:5 228
Chybí vám Poslíček? Mně trochu ano, a proto jsem se pro vás rozhodla přeložit krátký sci-fi film, ve kterém vystupují Jérôme Niel a Adrien Ménielle, představitelé Williama a Martina. Film připomíná epizody Černého zrcadla a vznikl pro francouzský kanál GG, který se věnuje fenoménu gamingu a geeků. Co na kraťas říkáte?

Přepis titulků

ROZŠÍŘENÁ REALITA: technologie umožňující v reálném čase do reálného obrazu vložit 2D nebo 3D prvek, pro podobné téma viz „virtuální realita“ UPLIFE UPGRADUJTE SVŮJ ŽIVOT HUDBA GALERIE Chcete mluvit s kýmkoliv kdykoliv? Vyzkoušejte VR’Human. Revoluční aplikaci, která vám umožní kohokoliv vytvořit díky umělé inteligenci.

Chcete si natrénovat rozhovor s osobou, kterou milujete, oznámení zprávy blízkým? Nebo se jen chcete pobavit? Vyzkoušejte VR’Human zdarma. STÁHNOUT INSTALACE Pro začátek nahrajte kontakt z adresáře nebo fotografii osoby, kterou chcete virtualizovat. IMPORTOVAT DO VR’HUMAN PROBÍHÁ ANALÝZA Analýza ukončena.

Do prdele. Zakupte plnou verzi, abyste s ní mohl komunikovat a měl přístup ke všem funkcím. KOUPIT Děkujeme za zakoupení VR’Human Pro. Odteď s ní můžete komunikovat. - Ahoj. - Ahoj, Paule. - Můžu k tobě blíž? - Samozřejmě. Tak se přiblížím.

Zakupte VR’Human X, abyste pokročili na další úroveň. Ne, ne. ZRUŠIT - K čemu to je? - Co? - Jen jsem si říkal, na co ta aplikace je. - Pro zábavu. Abyste se s někým naučil mluvit. Je velmi užitečná. Musíš si stáhnout VR’Human, je to masakr. - Je to působivý, ale k ničemu.

- To jako vážně? Jdu k tobě. Co s tou aplikací budeš dělat? - Znáš Pierricka, mýho šéfa? - Jo. Konečně mu řeknu, co si o něm myslím. Váš každodenní rytmus je vynikající. Pokračujte tímto tempem. Tak jo, chlapečku, teď mlč a mluvit budu já. Zavřeš hubu, zvlášť když jsi po cigáru takhle blízko od mýho obličeje. Nemůžeš si dát žvýkačku? Nebo se mnou nemluvit? Zavři tu svou hubu! No vida, takhle to má být.

Pokračuj, kámo! Podívej se na mě. Buď jako já. Pořádný svaly! Dostanem tě na novou úroveň. Zvedneme tě na novou úroveň. Bolí tě to? Je mi to fuk, dělej! Šlapej! Šlapej! POČET STAŽENÍ Netroufnul jsem si tě oslovit. A ani se nikdy neodvážím. Ale líbíš se mi. Od chvíle, kdy jsem tě spatřil na gymplu, jsem na tebe nepřestal myslet.

Rukavice VR’Feel vám dotekem umožní reálně pocítit virtuálního člověka. POČET STAŽENÍ Kámo, víš, co by bylo super? - Co? - Počkej. - Import dokončen. - To je hustý. Ahoj! Jak se máš? Co děláte, kluci? Je hezky.

- Co s tím chceš dělat? - Pamatuješ si toho týpka, co mě ve škole šikanoval? Nenávidím tě! Nenávidím! A co mluvení? Mohl sis s ním promluvit. - A tys ho jenom zmlátil. - Jo. Takže jsi s tím v pohodě. Aha, tak jo. Nepochopils to. Sundej si tu rukavici. - Už jsi zkoušel VR’Date?

- Co to je? Je to jako Tinder, ale když máš match, připojíš se a vidíš ty lidi naživo. - Takže to jsou skuteční lidi? - Jo. Podívej se. Najdi holku, co se ti líbí, a uvidíme. Jsi v pohodě? Do prdele. Promiň, já zapomněl. Ne, to nedělej. Přestaň, to není zdravý, nech toho.

K čemu ti to bude? ODPOČÍVEJ V POKOJI, JULIE… IMPORTOVAT DO VR’HUMAN POTVRDIT IMPORT Import dokončen. Paule? Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jde to nekomu? Mne vzdycky hodi error :(

00

Odpovědět

mne ano, ale je to uplna chujovina

24

Odpovědět

Video mi normálně přehrát jde, pokud vám hází error celá stránka, tak zkoušejte stránku obnovovat, dokud nenaskočí.

30