Upoutávka na The Webventures of Justin & Alden

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:2 560

Po The Guild a The Legend of Neil, dvou velice úspěšných a kvalitních webseriálech, pro vás mám další z mých oblíbených kousků, ve kterém se opět dostaneme mezi naše známé tváře. Seriál totiž režíruje Sean Becker, který je jedním z tvůrců The Guild a Sandeep Parikh (Zaboo z The Guild a jeden z tvůrců The Legend of Neil), a tak se zde potkáme například s Feliciou Day, Robin Thorsen (Clara z The Guild), Tony Janningem (Neil z The Legend of Neil) a se spoustou dalších. Ovšem zvláštností je i výskyt herců ze známějších seriálů, například Peter z Heroes, či Shannon Doherty. Prostě jde o jeden z nejlépe obsazených webseriálů, a tak si myslím, že se máte rozhodně na co těšit. Seriál má jen 5 dílů, takže The Legend of Neil, který zatím nahrazuje, se vrátí buď po něm, nebo možná už během něj. Ale myslím, že kvalitativně je minimálně srovnatelný a snad se vám bude líbit. Těšit se na něj můžete ve čtvrtek ve 20:00.

Přepis titulků

SPONZOROVÁNO ŽVÝKAČKAMI TRIDENT. Co nám zbývá na seznamu úkolů? Být slavní. No jo, to pořád odkládáme. Mohli bychom udělat webseriál. Vypadá to, že na tom všichni vyděl… Nebo... uděláme webseriál. Skvělý nápad.

Uděláme ten nejlepší webseriál, který kdy byl na webovém počítači. OD AUTORŮ SANDEEPA PARIKHA A TONYHO JANNINGA A REŽISÉRA SEANA BECKERA SPECIÁLNĚ VYSTOUPÍ: The Webadventures of Justin and Alden již brzy na VideaČesky.cz Jsem Felicia Day, jasně, že mám ninjy.

Všichni se smějou. Podívejte se na něj. Překlad: Zoidy www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vyzera na to dobry webserial, ale co tam robi Shannen Doherty? Po chvili im to cele skazi jej odchodom, ako skoro v kazdom filmovom vystupeni jej kariery..

180

Odpovědět

Leffi: A víš, že už tu je první díl, jo? :-D

180

Odpovědět

jsem napnutý jak struna

180

Odpovědět

Jo, to vypadá dobře. :]
Těším se na Felicii, ale i na Taryn. ;)

180

Odpovědět

Už aby to tu bylo :-).

180

Odpovědět

Doclea se na to i těším, jsem zvědav, co z toho bude (podobně jako Prank War). BTW smažte toho idiota co se chvástá "první", na to jsem opravdu alegrickej.

180

Odpovědět

to vypadá dost dobře :)

180

Odpovědět

BugHer0: Jj, souhlasím s tebou. Podle upoutávky už jsem pár dobrejch filmů odsoudil neprávem, podle upoutávky to vážně nejde soudit :)

180

Odpovědět

Novis: Tak ono tahle upoutávka moc neřekne. Skoro jen ukazuje herce. ;-) Dali jsme ji sem hlavně proto, abychom informovali o tom, co se blíží. Soudit byste měli až zítra podle prvního dílu. :-)

180

Odpovědět

Než jsem to dopsal, tak se hodnocení zlepšilo koukám ;-)

180

Odpovědět

Podle upoutávky to zas tak dobře nevypadá (jen můj názor), ale to samozřejmě nejde takhle soudit, když ten seriál neznám. Zatím se zdržím hlasování (hodnocení je zatím jak vidím docela špatné) a určitě se na to podívám. Spíš mě potěšilo, že zase budete přidávat Legend of Neil, podle mě nejlepší seriál na těchto stránkách :) (i když AVPS a MAMD sou taky super).

180

Odpovědět

První! xD

180