1760The Webventures of Justin & Alden (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:175
Počet zobrazení:3 355

S The Webventures of Justin & Alden jste se u nás mohli setkat už minulý týden a dnes pro vás máme druhou epizodu tohoto vydařeného seriálu. Objeví se v ní náš známý Tony Janning alias Neil z The Legend of Neil a taky Illeana Douglas, která si zahrála většinou epizodní role ve spoustě známých seriálů. Třetí epizodu očekávejte příští týden ve stejný čas.

Přepis titulků

V MINULÉM DÍLE... Být slavní. Uděláme webový seriál! Víš, koho ale potřebujeme? Feliciu Day. Předávání cen Streamy začíná za 5 hodin. - Opravdový trojzubec. - Výlet! Tak jak daleko musíme jet? Čtyři míle.

EPIZODA 2 - 1760 - Je to osoba? - Ano. - Je to Martin van Bruinessen? - Ano! Vidím svým malým očkem něco... - Travnatého. - Travnatého, tráva! - Ano, ano! - Dobře, dobře. - Deset malých černoušků bla bla bla. - Neznám slova. A pak se ten vychovatel otočil a viděl, že všechny děti měly háky!

Místo nosu! Podívej, stopařka. Mamka mi vždycky říkala, ať neberu stopaře. To je Illeana Douglas, vždyť ji nominovali na Streamy. Proč potřebuje odvoz? To nevím. Ale rozhodně bychom jí neměli zastavit. Správně. Ne, hrozný nápad. Dobrá.

Díky, že jste zastavili. - Oceňuju to. - Tohle se mi nezdá, kámo. Měla ceduli, na které bylo napsáno, že není nebezpečná. Takovou by měli jen nebezpeční lidé. O čem to mluvíš, vypadá naprosto normálně. Ne, je to divné. Něco tady nehraje. Jste Illeana Douglas, která pracuje v Ikei, nebo... nebo ta, která hraje tu, co pracuje v Ikei?

- Jsem obojí. - Kámo, svlíká se. To je divné. - To není divné. To je sexy! - No jo, ale... Co když má nůž nebo tak něco? Co to kecáš, kde by ho asi měla, nemá ani batoh. - Má tašku. - Vím, vidím ji, ale... co by v ní proboha tak mohla mít? Kdo mi pomůže... s mým makeupem.

Zkus tohle. - Je tohle My Fair Lady? - Ne, je to Rock and Gold. Tolik jsem o tom slyšel. - Justine, musíš si čuchnout. - Ne, ne, ne! - Čuchni si. Je to přímo magnet na muže. - Ne, ne. - Má pravdu. - Nepotřebuju přitahovat muže. - Dobře, já jen tak. - A teď pudr. - Ach můj bože!

- Vypadám líp? Ano, vypadáš jako rocková hvězda! - Opravdu? - Rocková hvězda. Podívej se na mou tvář. Už jsem ji viděl, jsme kamarádi, takže... - Ano, řekl... - Co? Děláte si legraci? - To neřekl. - Opravdu řekl. Čemu se tam vzadu smějete? Já chci taky šeptat a smát se.

Teď nevím, jestli jsi hezčí ty, nebo tvá žvýkačka. Žvýkačka. Už jsme nejlepší kamarádi. Totálně nejlepší... ne ty a já. To je naprosto jasné, kámo. - Vypadáš skvěle. - Ty vypadáš skvěle. Nech toho, já ne... Pánové, víte, proč jsem Vás zastavil?

Ne, netuším strážníku. - Neporušujeme žádné zákony. - Že ne, jo? A co je tamto? - Tohle je Trident žvýkačka. - Opravdu? - Píšou to na obalu. - To posoudím sám. Dobře. Výborná. - Snažíte se podplatit strážníka?

- Ne, to vůbec. Víte, už měsíce se tu potuluje stopařka. Vypadá jako Illeana Douglas. Její oběti jsou většinou 2 muži okolo 25 let. - S nízkým počtem bodů u SAT zkoušky. - Toho bych se nebál. - Pokud vám tedy nepříjde 1150 bodů málo. - Jo, to je náš výsledek. - Řekl bych, že je to dost málo. - Sečetl jsem oba naše výsledky dohromady. Takže vaše matika i angličtina dává dohromady 1150 bodů? To je málo, to je opravdu málo.

- Je to opravdový knír? - Je. Každopádně, nakonec zabije... Co? - Vaše přátelství. - Věděl jsem to. Počkat, cože? To je nelegální? V Hollywoodu jo. Je to vzácná věc. Nemůžete nechat dobré přátelství zemřít. Počkat, počkat, počkat.

Tohle nedává smysl. 1150 bodů je málo? Pokud v tom jsou obě matiky a angličtiny, tak je to hrozné. Jste jako hloupá zvířata, která umí vybarvovat kolečka tužkou. - Co? To je chytré zvíře. - To možná ano, ale vy ne. - Strážníku, ta žena je s námi v autě, přímo za vámi. - Kdo? - Ta žena, ta kriminálnice. - Támhleta utíkající žena? - Ano, pravděpodobně. - Ta, co vypadá jako Illeana Douglas? - Nejsem detektiv, asi ano. - Do háje. - Držte to přátelství naživu.

- Udržíme, díky. Přesednu si dopředu. Zatraceně. Výlety nejsou žádná sranda. Tohle nikdy nebude fungovat. Nemůžu uvěřit, že to fungovalo. Nemusíš jet tak rychle, máme ještě spoustu času. - Tak zpomal. - Nemůžu ho ovládat. - Zpomal!

- Co se to děje? To je George Washington? Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Griffe: Není.

181

Odpovědět

neni ten George Washington nahodou Marshall z "How i met your mother"

181

Odpovědět

Překročil hranici 80 mil v hodině a díky nalepené žvýkačce cestoval časem? Ta myšlenka se mi líbí. :D

180

Odpovědět

Ako sa vola ta pesnicka na konci?

180

Odpovědět

Vypadá to čím dál tím lépe... A prý nejnudnější díl? Radši ani nechci vědět, co přijde... :D

180

Odpovědět

Dobrá kravina, ale to jsou snad všechny web seriály

180

Odpovědět

Jako první dobrej rozjezd (ale opravdu hodně jsem se modlil, aby se odpoutali od parodování) a druhej díl sranda (vražedkyně přátelství :) muhehe) a zvrat fakt nečekanej. Je vidět, že se v tomhle webseriálu točí přeci jen trochu jiné prachy než v mnohých jiných. Už se těšim na další díl :D

180

Odpovědět

Tony mi pořád připomíná Simona Pegga!

180

Odpovědět

scr00chy: Máš pravdu, je to celé o žvýkačkách, já myslel, že je to narážka na... ehm... 'cum'. :]

180

Odpovědět

skvělý zvrat, to jsem nečekal... už se těším na nový díl:-)

180

Odpovědět

Bude lepší, tohle byl i podle mě asi nejslabší díl :)

180

Odpovědět

Ja nevim, docela nic moc

180

Odpovědět

Vím, že je to těžké, ale "bromance" bych nepřeložil jen jako přátelství.

180

Odpovědět

UnLiMiTeD: Podle mě říká "I don't know what's prettier, you or your gum." a on řekne "It's the gum."

180

Odpovědět

Vypadá to cool. :)

A neřekla ve 2:44 'cum' a ten vepředu to proto opravil na 'gum'? :]

180

Další