Upřímná akce: Smrtonosná past

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:446
Počet zobrazení:6 251
Tvůrci Upřímných trailerů rozjeli novou sérii, ve které se skutečný doktor dívá nejenom na zub akčním hrdinům a jejich neplechám. Tak kolik potřebuje John McClane životů, aby zachránil legendární věžák před teroristy?

Přepis titulků

ScreenJunkies požádali skutečného doktora, aby analyzoval akční filmy a řekl nám, co by se opravdu stalo vašim oblíbeným hrdinům. Dnešní pacient: John McClane. Vítej na večírku, kámo! UPŘÍMNÁ AKCE SMRTONOSNÁ PAST Pohmoždění kyčle s možnou frakturou pánve. Otřes mozku s možnou frakturou lebky a epidurálním krevním výronem. Fraktura vykloubeného ramene.

Fraktura zadní části žeber. Krevní výron na varlatech a zlomenina prstů. John McClane je mrtev. SMRT: PÁD DO VENTILAČNÍ ŠACHTY Jsem o hodně napřed, parťáku. Bezprostředně hrozící chronické onemocnění plic. Kurva! Popáleniny 3.

stupně, prasklý ušní bubínek a sežehnuté dýchací cesty. John McClane je mrtev. PRAVDĚPODOBNOST SMRTI: KRITICKÉ POPÁLENINY Povrchové poranění sklem a možné lacerace šlach. Podlitina v oblasti oka. Fraktura dolní čelisti. Fraktura lícní kosti. Fraktura v oblasti oka a natržení oční koule. Otřes mozku.

Fraktura hrtanu. John McClane je mrtev. SMRT: KOLAPS DÝCHACÍCH CEST Fraktura ramene prostřelením s možností kolapsu plíce. Vykloubené rameno. Mnohonásobné tržné rány a povrchová poranění sklem. Možnost přežití! Dobrá práce, Johne McClane. Konec hry.

Závěrečná zpráva. John McClane potřebuje čtyři životy, aby dokončil Smrtonosnou past. Pozvali mě na vánoční večírek omylem. Kdo by to řekl...

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ráda bych abyste přeložili toto: http://www.youtube.com/watch?v=4kXMaToMQTE

00

Odpovědět

Zajímavý na to koukat přes oční koule praktickýho lékaře, ale koukat na to přes oční koule psychiatra by imo bylo daleko zajímavější...

30

Odpovědět

Stejně je John McClane nejlepší, teda až na poslední misi v Moskvě, tam už to byl trochu úpadek ...

271

Odpovědět

There's no sequel to Die Hard!

122

Odpovědět

Když jsem v patnácti dostal přes hubu včetně kopaců do břicha a obličeje. Skončil jsem s monoklem a prokouslym spodním rtem. Zlomená čelist, přeražený kyčle, vypadlá oční bulva ani smrt se nekonaly. P.S.: Kouřit jsem přestal v sedmadvaceti :-)

242

Odpovědět

pff, John McClane by si povodil i supermana. Takové drobné poranění by ho ani nezpomalily...

100

Odpovědět

čekal jsem teda víc dílů než ten jeden

50

Odpovědět

Mě se to líbí. Sice bych taky uvítal více realističnosti - hlavně u těch papírových zdí. Ale zase rakovina plic mě pobavila :D

212

Odpovědět

Překvapuje mě, že nezmínili, že by ho zabil ten bungeejumping s požární hadicí, protože ta není pružná :)

180

Odpovědět

Divím se, že jsem vůbec přežil dětství.

361

Odpovědět

Nejsem odborník, ale oční koule? to jako fakt?

462

Odpovědět

bulvy vole

00

Odpovědět

Otřes mozku z toho, že narazí do nějaké krabicové lepenky natřeno na bílo? :D

242

Odpovědět

Náraz do tvrdého sádrokartonu by nevypadal tak "akčně" :D

60

Odpovědět

Tyhle videjka jsou docela přehnané..... Ale aspoň to skusili.

288

Odpovědět

Souhlas, navíc by se našlo spoustu vhodnějších filmů na zpracování. Napadá mě klasika, kdy hlavnímu hrdinovi bouchne granát pomalu u ksichtu a vyvázne s roztrhanym trikem atd., atd. Tohle bylo bad.

144

Odpovědět

+asdasdamyslíš Terminátor ? :D

42

Odpovědět

no tak to jeste vyvazl lip nez Marv.

431

Odpovědět

Ba dokonce lépe než Harry

252

Odpovědět

Nejsem doktor, ale přijde mi to přehnané. Koleno do hlavy a už má zlomenou čelist? Trošku se opře o americkou zeď a už má vykloubené rameno nebo frakturu kyčle? V tom případě bych byl taky už několikrát mrtev.

12019

Odpovědět

Souhlas , skrz ten sádrokarton se klidně dostanete ránou pěstí bez odření kůže . Ale možná jsou američani trochu více křehčí než mi :D

712

Odpovědět

Vždyť to je úmyslně, po tom cigáru to snad musí být jasný, ne?

122

Odpovědět

+MaFFianCZzrovna cigáro bylo snad nejvíc přesný :D

251

Odpovědět

+MaFFianCZMožná to je přehnané úmyslně, ale mě by to přišlo mnohem zábavnější, kdyby to bylo vážně reálné.

90