Thumbnail play icon

Upřímné indické aerolinky

81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:739
Počet zobrazení:5 818

Pilot má v popisu práce hlášení a letušky zase běžnou komunikaci s pasažéry na palubě. Jenže co kdyby neříkali to, co musí, ale to, co si skutečně myslí?

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Strašně mi, i tou mluvou připomíná Anife Vyskočilovou ....

150

Odpovědět

Mňa rajcovalo, ako tá letuška hovorila sprosto. :)

392

Odpovědět

Mně se hrozně líbí ten akcent, je to srandovní a zároveň sexy.

341

Odpovědět

Nejdou mi titulky.

51

Odpovědět

Hmm.... Škoda že mi tam nejedou titulky ikdyž jsou zaplé.

231

Odpovědět

Pardon, opravovala jsem chybu, na kterou upozornil play3man a pro změnu udělala překlep v názvu titulků. :)

50

Odpovědět

Macarena :-)

30

Odpovědět

Pěkně vyjmenovali, proč se vyplatí vlastně sedět u okna.

Nemusím řešit podávání jídla nebo že na mě někdo něco vylije, nikdo mě neotravuje, že chce na hajzl nebo že musí prostě být co nejdříve venku z letadla, nemusím řešit, že kolem chodí letuška.

Člověk je tak trošku izolovaný od hluku, protože ve chvíli, kdy dá najevo sousedovi, že nemá chuť diskutovat tím, že si nasadí sluchátka, tak nikdo na mě ani nemluví.

Když se vystupuje, nemám problém počkat chvíli déle. Stejně se to někde zasekne a dostanu se nějak logicky z letadla. A i kdybych měl jít poslední, tak se většinou bude čekat na bagáž, takže ve výsledku na tom jsou všichni stejně.

K tomu má člověk výhled, který občas stojí za to - letět nad večerní Evropou (před desátou) je fajn, protože všechno osvětlení vytváří různé tvary, postavičky a je zajímavé to sledovat. Přes den je mi to většinou ukradené :D

470

Odpovědět

Jinak letuška má furt relativně dream job. Lidi to sice vůbec nezajímá, ale je 3x lépe placená než nějaký poskok v autobuse... :D

261

Odpovědět

+talkersa prakticky nulový osobní život.... Nemůže mít ani blbý rybičky, pokud nemá doma někoho, kdo jí je nakrmí... možná tak had to ještě přežije, i když... vodu by taky měli dostávat denně čerstvou...

172

Odpovědět

+talkersTak to si jenom myslis. Prace s lidma je peknej opruz + pokud nelita s Emirates tak ma plat podobny jak uklizecka..

40

Odpovědět

+talkerstalkers: Právě že až takovej dream job to není. Plat má sice vyšší, ale žádná hitparáda to taky není. Ale aspoň se podívá po světě. To samý piloti. Když zpočátku nastoupíš, jseš rád, že můžeš začít splácet licence a zbyde ti něco málo na jídlo :D

30

Odpovědět

+talkersTak teď se to řeší - letušky ČSA mají 29 tisíc čistého při odlétaných 61 hodinách za měsíc. Je to snížení o 40%.

Vem si, kolik dostává člověk, který roznáší kafe a noviny ve studentovi, ti budou mít tak polovinu, pokud vůbec. Navíc jeho práce je nebezpečnější... :D

Že musí jednat s lidmi? To musí v současnosti pomalu kdokoliv, těžko se tomu lze úplně vyhnout. Navíc kolikrát projdou za ten let uličkou? 5x tam a zpátky? Stráví tam 1/3 času letu dejme tomu?

A že nebudou mít osobní život? Budou to mít komplikovanější. Ale že by to byl nulový osobní život?

55

Odpovědět

0:17 - 10 000 m ;)

90

Odpovědět

Ou šit, díky, opraveno. :D

52

Odpovědět

Ono to nápadem a vtipem není vůbec špatný, ale ty otřesný herecký výkony...

2228

Odpovědět

3:03 je bohuzial realita. Nechapem preco sa vzdy, ako pred startom ale hlavne po pristati vsetci hrnu dnu a von ako by sa bali, ze ked to nestihnu hned teraz, tak ich lietadlo prevezie o zastavku dalej akoby to bola lokalka do Hostic. A potom jak údi stoja 5 min v ulicke alebo dokruteny medzi sedackami, so svojou 17kg prirucnou batoziniu v rukach, kym sa uvolni cesta.

760

Odpovědět

Přesně :D ale aspoň se člověk může roztáhnout na sedačce a smát se jim do xichtu...

271

Odpovědět

kdyby to skončilo 0:40, tak bych se to snad i dalo

715

Odpovědět

f**k you...f**k you to...f**k you very much :D :D :D dlho som sa tak dobre nenasmial :D

1624

Odpovědět

*f**k you too...

224

Odpovědět

+Foodman** f**k you ;)

406
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)