Upřímné indické aerolinky

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:745
Počet zobrazení:8 744

Pilot má v popisu práce hlášení a letušky zase běžnou komunikaci s pasažéry na palubě. Jenže co kdyby neříkali to, co musí, ale to, co si skutečně myslí?

Přepis titulků

Dámy a pánové, jsem zbytečně zdvořilý, ale každopádně vítejte na palubě. Hlásí se vám váš kapitán. Díky, že jsem musel vstávat v pět ráno. Mluvím s americkým přízvukem, protože můj Gurgaonský přízvuk by vám nebyl po chuti. Evidentně nestačí, že vás v téhle kovové krabici 10 000 metrů nad zemí udržím naživu, musím na vás ještě mluvit, jak bych byl blbej komik. Nyní prosím ignorujte bezpečnostní pokyny od našich letušek. Naše letadlo má dvoje dveře, kterými bych nejradši vyskočila, protože jsem se neuchytila jako modelka a musím dělat tohle.

Nesnáším svou práci. Díky, že jste si koupili nejlevnější letenku, jaká byla k dostání. Pane? Mohl byste, prosím, poslouchat pokyny k evakuaci? I když podle vašeho výrazu soudím, že byste se při havárii podělal strachy. Máte docela hezký kozy, takže vám odpovím "ano". Budu ukazovat na věci, kterým nebudete věnovat pozornost, ale holt je to má práce. Vím, že mi celou dobu čumíte na prsa; doufám, že vás někdo přefikne kaktusem. Díky za pozornost.

Mám v popisu práce se nad tebou rozplývat, ale drž, prosímtě, hubu. - Hej, náhodný spolucestující! - Hm? Pojďme se spolu hlasitě bavit, ať si ostatní let pořádně užijí! - Třeba o obchodu s cennými papíry. - Všeobecný názor. Všeobecný názor o tom, že investice do nemovitostí se vyplatí. Sexistický vtip! Víte co? Zapomněl jsem na elektronické odbavení a nemám s sebou sluchátka, takže mi zbývá jediné...

Dejte mi svou vizitku. Nikdy vám nezavolám. Ty jsi tak ošklivé... Vypadáš jako něco, co vzniklo pářením E.T. a ještěrky! Právě jsem si nadělala do gatí! Tady to je, pane. Alkohol, který byste si normálně nemohl dovolit. Jaký by byl smysl mezinárodních letů... kdyby se během nich člověk neožral jako prase? Už jste vypil osm panáků. Kolik jich do sebe ještě kopnete? Zlato, dal bych si i okenu, kdyby byla zadarmo.

Radši půjdu, než mě plácnete po zadku. Panenko, zatanči pro mě... Panenko! Víš co? Maminka by tě radši měla vyměnit za ledničku! Vítejte na mezinárodním letišti Bangalore. Řekl jsem, abyste zůstali sedět, ale evidentně jste všichni hluší. Taky jsem říkal, ať si vypnete mobily, ale byly zapnuté celou dobu, že jo? Díky a sbohem. K čemu vám je, že jste právě ušetřil dvě vteřiny času?

Promiňte, tenhle problém mám už od narození... Předčasná evakuace. Už je mi mnohem líp... Všichni vstanou a nalepí se na sebe, to je legrace. Seru na vás.... Na vás taky... Na vás úplně nejvíc... Už s námi nikdy nelétejte... Vaše dítě je odporný skřet...

Plivla jsem vám do kávy... Smrdíte jako zapařené koule! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Strašně mi, i tou mluvou připomíná Anife Vyskočilovou ....

151

Odpovědět

Mňa rajcovalo, ako tá letuška hovorila sprosto. :)

393

Odpovědět

Mně se hrozně líbí ten akcent, je to srandovní a zároveň sexy.

342

Odpovědět

Nejdou mi titulky.

52

Odpovědět

Hmm.... Škoda že mi tam nejedou titulky ikdyž jsou zaplé.

232

Odpovědět

Pardon, opravovala jsem chybu, na kterou upozornil play3man a pro změnu udělala překlep v názvu titulků. :)

51

Odpovědět

Macarena :-)

31

Odpovědět

Pěkně vyjmenovali, proč se vyplatí vlastně sedět u okna.

Nemusím řešit podávání jídla nebo že na mě někdo něco vylije, nikdo mě neotravuje, že chce na hajzl nebo že musí prostě být co nejdříve venku z letadla, nemusím řešit, že kolem chodí letuška.

Člověk je tak trošku izolovaný od hluku, protože ve chvíli, kdy dá najevo sousedovi, že nemá chuť diskutovat tím, že si nasadí sluchátka, tak nikdo na mě ani nemluví.

Když se vystupuje, nemám problém počkat chvíli déle. Stejně se to někde zasekne a dostanu se nějak logicky z letadla. A i kdybych měl jít poslední, tak se většinou bude čekat na bagáž, takže ve výsledku na tom jsou všichni stejně.

K tomu má člověk výhled, který občas stojí za to - letět nad večerní Evropou (před desátou) je fajn, protože všechno osvětlení vytváří různé tvary, postavičky a je zajímavé to sledovat. Přes den je mi to většinou ukradené :D

471

Odpovědět

Jinak letuška má furt relativně dream job. Lidi to sice vůbec nezajímá, ale je 3x lépe placená než nějaký poskok v autobuse... :D

262

Odpovědět

+talkersa prakticky nulový osobní život.... Nemůže mít ani blbý rybičky, pokud nemá doma někoho, kdo jí je nakrmí... možná tak had to ještě přežije, i když... vodu by taky měli dostávat denně čerstvou...

173

Odpovědět

+talkersTak to si jenom myslis. Prace s lidma je peknej opruz + pokud nelita s Emirates tak ma plat podobny jak uklizecka..

41

Odpovědět

+talkerstalkers: Právě že až takovej dream job to není. Plat má sice vyšší, ale žádná hitparáda to taky není. Ale aspoň se podívá po světě. To samý piloti. Když zpočátku nastoupíš, jseš rád, že můžeš začít splácet licence a zbyde ti něco málo na jídlo :D

31

Odpovědět

+talkersTak teď se to řeší - letušky ČSA mají 29 tisíc čistého při odlétaných 61 hodinách za měsíc. Je to snížení o 40%.

Vem si, kolik dostává člověk, který roznáší kafe a noviny ve studentovi, ti budou mít tak polovinu, pokud vůbec. Navíc jeho práce je nebezpečnější... :D

Že musí jednat s lidmi? To musí v současnosti pomalu kdokoliv, těžko se tomu lze úplně vyhnout. Navíc kolikrát projdou za ten let uličkou? 5x tam a zpátky? Stráví tam 1/3 času letu dejme tomu?

A že nebudou mít osobní život? Budou to mít komplikovanější. Ale že by to byl nulový osobní život?

76

Odpovědět

0:17 - 10 000 m ;)

91

Odpovědět

Ou šit, díky, opraveno. :D

53

Odpovědět

Ono to nápadem a vtipem není vůbec špatný, ale ty otřesný herecký výkony...

2229

Odpovědět

3:03 je bohuzial realita. Nechapem preco sa vzdy, ako pred startom ale hlavne po pristati vsetci hrnu dnu a von ako by sa bali, ze ked to nestihnu hned teraz, tak ich lietadlo prevezie o zastavku dalej akoby to bola lokalka do Hostic. A potom jak údi stoja 5 min v ulicke alebo dokruteny medzi sedackami, so svojou 17kg prirucnou batoziniu v rukach, kym sa uvolni cesta.

771

Odpovědět

Přesně :D ale aspoň se člověk může roztáhnout na sedačce a smát se jim do xichtu...

272

Odpovědět

kdyby to skončilo 0:40, tak bych se to snad i dalo

716

Odpovědět

f**k you...f**k you to...f**k you very much :D :D :D dlho som sa tak dobre nenasmial :D

1625

Odpovědět

*f**k you too...

225

Odpovědět

+Foodman** f**k you ;)

407