Let č. 712

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:534
Počet zobrazení:5 969

Krátký skeč z dílny Françoise Pérusse. Řídit letadlo dá někdy pořádně zabrat!

(Omlouvám se za poněkud rychlejší titulky hlavně ve druhé polovině skeče, ale jsou způsobeny velmi rychlou mluvou ve videu a nebylo možné je více zestručnit.)

 

Přepis titulků

- Takže dnes letíš poprvé? - Jo. Zapnul sis pás, viď? - Neboj. - A co je tohle za papír? Celní formulář. Ten možná budeš muset vyplnit. - A tenhle pytlík? - Ten možná taky budeš muset vyplnit. Dobrý den, hovoří kapitán vašeho letu 712 Air de Pamessa, super nářez, super rádio, yes, yes, jou, jou. Chtěl jsem vám jen říct, že... lehké otřesy, které právě cítíte, jsou způsobeny...

tím, že moc neumím pilotovat a hlásit do mikrofonu zároveň. A k těmto turbulencím si teď pustíme Mikea Oldfielda - Turbulence Bell. Tak já si asi skočím na záchod. Dovolíš? S dovolením... Promiňte... S dovolením... Tady to je. Ajaj, tady je těsno... Takže... Zatracený turbulence.

Tady se nedá močit rovně. Co to proboha je? Jsem úplně mokrý. No nazdar, už to mám i na kalhotech. Sakra! - Haló, hovoří váš kapitán. - Já vypadám... Jen bych chtěl říct pasažérovi, který je na záchodě, že kdyby se držel madla a ne pindíka, možná by tolik nenadělal. No děkuju.

To stačí. - Kapitáne? - Ano? Na řídícím panelu bliká červené světýlko, je u něj číslo 15. 15? Podívám se do manuálu... Číslo 15: poškozená vrata zavazadlového prostoru. - Sakra! Kruci! - Kruci! Teď se rozsvítilo další - číslo 30. Číslo 30, číslo 30...

vysouvání podvozku. Sakra! Kruci! Kruci! Teď už svítí všechna světýlka. Já se kouknu. Když se rozsvítí všechna světýlka, znamená to... Veselé Vánoce! Sakra! Kruci! Kruci! Jedna kontrolka ještě nesvítí, č. 18. To možná bude naše záchrana. Možná ještě funguje nouzový systém. Naše poslední šance. Číslo 18 je... Kávovar.

A sakra, a kruci, a kruci, a kruci, a sakra, a sakra, a kruci, a kruci. Pozor, Air Pamessa, let 712 volá kontrolní věž. Kontro kokololní věži, slyšíte nás? Ano, 712, tady koko loko věž. Moc vás neslyším, jako kdyby tam byl někdo vedle vás. Není, je nade mnou. Isabelo, nech toho na chvíli. Vidíte nás na radaru? - Vidím vás výborně.

- Máme tady... - Mimochodem, super účes. - Díky. Máme malý problém. Máte vybavení na to, abyste nás mohli přijmout? - Ano, něco tady bude. - Jaké vybavení máte? No, nějaké ty balonky, fáborky, transparenty "Vítáme vás"... - Hlavně zachovat klid. - Dobře. Upozorním cestující, že nás čeká obtížné přistání. - Pozor, ať je nevyděsíš. - Jasně. Dobrý den, hovoří váš kapitán.

Super nářez. Začíná přistání, které... Roztřískáme se na maděru! Překlad: LaBleue Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč mi francouzský skeče nepřijdou ani trochu vtipný?

1813

Odpovědět

koko loko věž :D

190

Odpovědět

Přidat pár slov do textu a píseň se svým refrénem "O merde, o merde" se určitě stane hitem :D :D

200

Odpovědět

:D

190

Odpovědět

Mně se hrozně líbí mluvená francouzština.

192

Odpovědět

Sakra! Kruci! Kruci! :)

191

Odpovědět

Raven: Přesně tak. Překládám to tak, jak to tam říkají, a určitě to tak říkají schválně. :)

180

Odpovědět

"Mike Oldfiel - Tubular Bells" a ne Turbulence Bells. Ale chápu, že je to asi narážka na děj skeče.

180

Odpovědět

Nej hlaška "mimochodem hezký účes". :D Příjemná změna. Jak jazyku, tak stylu humoru. :)

180

Odpovědět

nic moc jako !!!

1811

Odpovědět

Tenhle humor můžu. :]

190

Odpovědět

nuuuuudddddddddááááááááááááá.....................

1812

Odpovědět

Nejlepší !!

180

Odpovědět

To je dobrý :-)

180

Odpovědět

masakr, LOL:D

180

Další