300: Bitva u ThermopylUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:7 222
Hlas Upřímných trailerů se v tomto díle podívá na historický film o 300 kamarádech z posilky.

Přepis titulků

Věřili byste tomu? Už jsme udělali 50 těhle blbostí. Od chlapa, díky kterému jsou batmanovské komiksy zase husté, a chlapa, kvůli kterému budou batmanovské filmy zase špatné, přichází film podle komiksové knihy podle staršího filmu podle starověké řecké propagandy podle pravdivého příběhu. 300: Bitva u Thermopyl Před vydáním nepotřebného pokračování na lodi se pojďme podívat na film, kvůli kterému se muži všude cítili vážně z formy.

Seznamte se se Sparťany, společností postavenou na rozumu, sed-lezích a týrání dětí. Vede je Leonidas, nejuřvanější král kinematografie… Toto je Sparta! Sparťané! Bez milosti! Ne! Přeskupit!

Steliosi! Dnes večeříme v pekle! …který pochází ze skotské části Řecka? Nevšiml jste si, že s vámi naši kulturu sdílíme celé ráno? Sledujte, jak Leonidas a jeho 300 nejbližších kámošů z posilky stojí proti moci Xerxa, bezvlasého obra s celým zlatnictvím na obličeji a hlasem, který zní, jako že je v programu na ochranu svědků.

Vymažu z historie i vzpomínky na Spartu. Zavažte si sandály na směs historické pravdy a nesmyslů Zacka Snydera, mísí skutečné řecké bitevní formace s šílenými otočkami ninjů, skutečné sparťanské rady se sexy striptérským orákulem a skutečné perské bojové jednotky s mutantími perskými kozo-muži? Naolejujte se na tu nejvíce matoucí věc, co se stala puberťákům od hodin matiky, plnou homoerotických podtónů jako jsou: muži v tangách, muži, které probodávají falické objekty, muži, kteří se drží za ruce, muži, kteří drží muže něžně zezadu, muži, co to nechávají viset, muži, kteří moknou v dešti, muži, kteří se potí na pláži, muži, kteří hrají na dvě flétny zároveň, muži, kteří říkají takovéto věci: Dobrý výpad.

Nebo takovéto: Tví athénští rivalové pokleknou u tvých nohou, pokud ty poklekneš u mých. A poměr mužských bradavek k ženským 600:4. Ty jo, film takhle hluboko ve skříni jsem neviděl od Top Gunu. Jsem nebezpečný. Takže se nabuďte na hloupý film, který je hustý jenom díky sbírce nadměrně užívaných vizuálních triků Zacka Snydera, obsahující: dramatické padání, filtry z Instagramu a super zpomalené záběry.

No tak, to bych si rovnou mohl přečíst tu knížku. Hrají: Gerard Butt, Nick Fury, 6 až 300, Dhalsim, Císař Herpetine, Hele, lidi, Cersei Lannister?

McNulty? A Michael Fassbender?

300 Jeden hustej film a teď může dělat Batman vs Superman? Super. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ideální video THIS IS SPARTA in different languages kde se můžete naučit hlášku ve více jazycích :)

70

Odpovědět

Tahle scéna je jasně cenzurovana... Po pádu do studny se ozve Baník.. a vyslanci si prokopou cestu i studní. Tuto cestu pak ukážou i svému králi a ten ji využije ke lsti. Postava hrbáče je nesmyslná, protože Sparta přece postižené občany házela ze skály...

11

Odpovědět

Česky to bolo úplne top

00