500 dní se SummerUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:6 254
Dnes se Hlas Upřímných trailerů zblízka podívá na tuto romantickou komedii, a to, co uvidí, se mu nebude moc líbit.

Přepis titulků

Tuto epizodu vám přináší nová akčně dobrodružná hra UnderMine. Objevte tajemství UnderMine, jeden rolník za druhým. Dostupné dnes na Steamu. Toto léto budeme upřímní o letních trhácích minulých i nynějších, je to léto s trháky Upřímných trailerů. Od tvůrčího týmu, který zabil Augusta Waterse a Spider-Mana, přichází ta nejpodivnější pornopomsta, jaká byla kdy udělána. Začátek scénáře byl nazlobený, Jenny Backman, ta m*cha, ale...

500 dní se Summer Připoutejte se na romkom, která není moc ani rom, ani kom, protože je to spíš drama o dospívání, až na to že tomu chlapovi, co dospívá, je asi třicet. Cestujete časem skrze vztah jako přeslazený Christopher Nolan, protože když odebere ten trik a podíváte se na to popořadě, uvidíte, že je to o závislém stalkerovi a prázdné nádobě, na kterou se přisaje.

Já prostě nechci být ve vztahu. Ale nejsi jediná, která o tom rozhoduje, já taky! A říkám, že jsme pár, do háje! Uteč. Seznamte se s Tomem, náhradou za scenáristu, s nudnou prací... - A co tenhle? - Mazel tov na tvoji Bar Micvu. - Hodně se to prodává. ...nudným snem... Studoval jsem architekturu. ...dvěma příšernými přáteli...

Nevěříte, že žena si může užívat to, že je volná a nezávislá? Jsi lesba? - Spal jsi s ní? - Ne. - Tak kuřba? - Ne. - Tak ho vyhonila? - Chlape, ne. ...šesti cardigany, sedmi svetrovými vestami a 500 dny, aby se k téhle holce choval jako k sérii úspěchů ve videohře na odemknutí pro sex. Přemýšlel, jestli to někdo jiný dotáhl takhle daleko. Ano.

Seznamte se se Summer, je to žena. Summer Finnová byla žena. Ale zpět k Tomovi, sledujte jeho zlomené srdce, když Summer najednou odhalí, že nechce přítele. A když říkám najednou, myslím tím poprvé, když si vyrazí... - Takže máš přítele? - Ne. - Proč ne? - Protože ho nechci. ...a pokaždé potom. Já nehledám nic vážného.

Ale to Toma neodradí od toho, aby ji prohlásil za lásku svého života. - Ale... - Ne, tohle na mě nevytahuj. Protože sdílí ty stejné hodnoty... Láska neexistuje, je to jenom fantazie. Ale láska není Santa Claus. ...protože se navzájem respektují... Růže jsou červené, fialky modré, nas*r si, č****u. ...protože on si myslí, že ona je sexy, a ona ráda dělá věci z porna.

Říkával mi Análka. Tak se shromážděte na deset let starý film, který, stejně jako deset let starý vztah, jste milovali, když byl nový, ale teď je nepohodlné znovu ho prohlédnout. Děsíte se, jak úslužný byl, a snažíte se z internetu smazat svou náklonnost pro Toma. Ale jak čas ubíhá, jedna věc zůstává jasná, konec je titanicky pitomý. Jsem Autumn. A já jsem s touhle sr**kou hotovej. Hrají: Vím, s kým jsi to dělal naposledy, Summer, Minulá holka, Tyhle snozule chutnají jako snozule, Bouchej, holka, prosím tě, zmlať tohohle ztroskotance, Nebuď srágora!

Pohodový Coulson, Nejsem já minka? Šest sérií a film!

- Puma? - Ano, puma, protože, však víš... Ne, nevím. Říkáš penisům puma? Mají pumy velké penisy? A jak bys to ty věděla? Divné. (Láska) No, vlastně Jsem Autumn. Ale ne, Tome, víš, co to znamená, zima přichází. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemůže být místo (02:45) anální holka = Análka? :D

20

Odpovědět

Díky za super nápad, změněno :)

21

Odpovědět

Úplní neangličtináři by mohli také ocenit vysvětlení, že...
Jména holek:
Summer = Léto
Autumn = Podzim
... a proto Zima přichází "Winter is coming".

44

Odpovědět

A niekto nemusel vidiet a poznat serial Game of Thrones, tak ten by zas zrejme ocenil vysvetlenie hlasky "Winter is coming" ako takej.
To je niekedy tazko... Nuz, mohlo by tam byt toto vsetko a mozno este i viac. :)

12

Odpovědět

+Komentáře (3)Kvůli jednomu člověku z tisíce bych se už neobtěžoval.

21

Odpovědět

Jen tak pro překladatele - Hit Girl je postava z filmu a komiksu Kick A*s, kterou hrála Chloe Moretz, která hraje i tu malou holku v tomhle filmu :) :)

60

Odpovědět

A Love Actually je film Láska nebeská. Některé puns se prostě špatně překládají.

30

Odpovědět

+Taan(Láska) ne tak Nebeská...

00

Odpovědět

Winter is comming... xD

201

Odpovědět

Klobouk dolu za narazku na Community (6 season and movie) :D Zrovna ten serial sjizdim uz po 3 a tak me potesilo, ze si ho pamatuje jeste nekdo jinej :D

131

Odpovědět

škoda, že nedošlo na ten film

51

Odpovědět

Ja 6x a určite nie naposledy ;)

41