Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:57
Počet zobrazení:4 156

Birds of Prey alias Jokerův fanklub bez Jokera chtěl ovládnout plátna kin. Ovládnul však spíš propadliště dějin, kam nejen podle trailerového hlasu patří…

Poznámky: 

  • Seriál Doktorka Quinnová, který u nás frčel v devadesátkách, měl podtitul „medicine woman“, tedy lékařka, léčitelka. „Off her medicine woman“ v překladu znamená „žena, co přestala brát své léky“.
  • René Montoya a její zkažené povýšení je narážka na film Princezna nevěsta. Zde vystupuje Inigo Montoya, který touží pomstít smrt svého otce – a jeho hláška se stala nesmrtelným memem.
  • Obi-Wan Jabroni – jabroni je výraz pro lůzra, pozéra a blbečka.
  • Ramona Flowers je postava z filmu Scott Pilgrim proti zbytku světa. „To glower“ znanemá tvářit se naštvaně, otráveně nebo výhrůžně.
  • Diamonds are forever – Diamanty jsou věčné, jedna z mnoha Bondovek. 
  • „Jizvy, které jsi musela vidět.“ je narážka na text Red Hot Chilli Peppers, kde se zpívá: „Jizvy, které jsem si přál, abys viděla.“
  • Dr. Marvin Candle je narážka na seriál LOST (Ztraceni), kde onen herec hrál stejnojmennou postavu pracovníka Dharmy.
  • Insane Clown Posse je hip hopová, resp. horrorcorová kapela kombinující více stylů z Detroitu.

Přepis titulků

Jste zavření doma jako my, ale chcete pomáhat? Klikněte na odkaz a podpořte Direct Relief. Dodávají ochranné a zdravotní pomůcky zdravotníkům v první linii. Prosím, zapojte se a darujte, kolik můžete. Překlad: hAnko www.videacesky.cz Ve světě, kde si WB přejí, aby Jared Leto neexistoval… Všichni víme, že Suicide Suqad je kec, takže na něj zapomeňte.

Jedinou dobrou věc z toho filmu vytáhli z hrobu a dali jí vlastní gang. - Jen už jí nedovolte tetovat. - Napsala jsem to slovo s chybou. - Jak být krásný… - Birds of Prey… To číst nebudu. - Seznamte se s Birds of Prey. - Přichází nová Harley Quinn. - Za chvilku. - Hodně lidí ve městě chce moji smrt. - Za chvilinku. - Dokonalý vajíčkový sendvič. Ne? Tak ne. Seznamte se s Harley Quinn. Po rozchodu s dvojníkem Jareda Leta dokazuje, že je víc než paní Jokerová.

Takže si založí vlastní gang, ale nebere ho vážně, vtipkuje nalíčená jako klaun a používá legrační zbraně proti boháčovi v černé masce. To mi nezní moc jako emancipace. Spíš jako třpytivá předělávka bez chuti, vůně a charakteru. Prozkoumejte Gotham jako nikdy dřív. Za denního světla! Fuj, divný… Chce ho ovládnout vraždící milionářský synek s blackfacem. Teda s černou maskou.

Ale zároveň blackfacem. Získal jsem ji od kmene Mgambi v Kongu. Ewan McGregor září jako majitel toho nejhoršího klubu vůbec. Vylez ku*va na ten stůl! A tancuj. Stírá rozdíl mezi sadistickým mafiánem, kamarádským šampónkem a okrajově gayem tak, aby to prošlo u cenzorů v Číně. Jste v tom filmu gayové? Ten vztah je jakože… o tom, že… by určitě chtěli, to jo… Zkrátka protančí skvělým ztvárněním padoucha, které se bude propírat roky, protože je jiné než v komiksu.

Fakt se těším na kecy o něm a Mandarinovi až na věky věků… - Zastavit ho chtějí Birds of Prey. - Tohle je náš příběh. Skoro… Můžeme to přetočit, než se dají dohromady? - Budeme muset dělat spolu. - No konečně! Máme tu Huntress. Důkaz toho, jak divnej je sirotek vytrénovanej v zabijáckýho bezďáka. Víš, kdo jsem?

Cassandru Cain. Mrně. Sorry, mrně. Hej, mrně! To mrně nech žít. Odměna za to mrně. Máte špatný děcko. Pojď, mrně! Mrně. Mrně. Mrně. Zastřel je, mrně. René Montoya je polda se schopností… Aha, tak jen polda. A Black Canary. Zpívá hodně nahlas. A dobře kope. A tak. Chci říct, že toho vím víc o Kataně. A to o ní vím jen 4 věci. - První.

- Tohle je Katana. - Druhá. - Kryje mi záda. - Třetí. - Doporučuju nenechat se od ní zabít. - A čtvrtá. - Její meč pohltí duše svých obětí. Nejsou to moc složitý postavy. Tak se připravte na R-kový film, co je víc Bugs Bunny než Batman. Zahoď to, děkuju. Spojuje skvělé obsazení s bezva akčními scénami do barevnější verze klipu od Beyoncé, co potěší vašeho vnitřního puberťáka. Ale kvůli R ratingu na něj nemohli skuteční puberťáci.

Bez rozšmelcování nohy toho týpka by to asi nebylo ono. Hrají: Doktorka Quinnová, když nebere léky. Zdravím, jsem René Montoya. Zkazili jste mi povýšení, připravte se zemřít. Obi-Wan Kéžby. Diamanty se tráví věčně. Jizvy, které jsi musela vidět. Nejlepší klub v Gothamu je Black Mask. Zlámaný nohy, smutný zpěvačky, jedna místnost bez tanečního parketu.

A vyděšená Erica… To je, když se jmenuješ Erica a jetej majitel tě donutí tančit bez hudby. - Všichni víte, kdo to je? - Zní jako pěknej debil. Holčičí fanklub šílenýho klauna. A proto bys nikdy neměla státu platit daně. Harley neplatí daně a volila Bernieho? To je padouštví hodné Jokera!

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když to i přes vymazlený vizuál dostalo všude možné dost mizerné hodnocení, tak to bude úplná pitomost.

23

Odpovědět

Dr. Marvin Candle je narážka na seriál LOST (Ztraceni), kde onen herec hrál stejnojmennou postavu pracovníka Dharmy

20

Odpovědět

Díky za doplnění. :)

10

Odpovědět

Takto potom vyzerá Dc film (aj Justice League), keď sa niekto Hore rozhodne natočiť genderovo vyvážene + Marvel humor k tomu ala Deadpool... Teraz už chápem prečo Darkseid nechce prísť na Zem nás navštíviť... :(

35

Odpovědět

pravě Warner Bros neumí udělat scénař bez chyb pro DC filmy natož týmovky po Man of Steel a Birds of Prey bylo něco jak Captain Marvel jen tam víc cpali současnost a taky to trpělo na otřesný scénář ale pořad lepší než Netflix seriál Zaklínač kde je whitewashing

37

Odpovědět

Co presne je na uz v komiksech desitky let pred filmem cistokrevny zensky tymovce natoceny tak, aby to bylo genderove vyvazeny? To by jim do tymu naopak museli strcit nejakyho muzskyho :)

71

Odpovědět

Insane Clown's Posse vážně nebude narážka na DiCapriovo sexuální život, ale překvapivě na Insane Clown Posse.

11

Odpovědět

Až na to, že vysvětlují jen to, co znamená Posse. Překvapivě.

20

Odpovědět

Díky za opravu, každý bohužel nemůže znát všechny reálie a pop-kulturní či hudební narážky. :)

10

Odpovědět

+hAnkoV pořádku, já si zas nikdy nedoved představit jak někoho balí Tobey Maguire, obzvlášť ve skupině s americkou obdobou věštkyně Jolandy Davidem Blainem

01