Black PantherUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:9 943

S Hlasem upřímných trailerů se v této epizodě vrátíme do doby před Infinity war k jednomu z nejvýdělečnějších filmů tohoto roku – Black Pantherovi.

Přepis titulků

Po sedmnácti filmech MCU konečně zčernalo. Dali dohromady černošský štáb, superhrdinský film s černochy, který je jedním z nejlepších zatím vydaných, což dává haterům jedinou možnost – podívat se na jakýkoli jiný film od MCU. Black Panther. Když jste si začali myslet, že si Chadwick Boseman zamluvil každý černošský idol, nasadí si kostým Black Panthera, superhrdiny s hi-tech oblekem ve stylu Iron Mana, přírodními steroidy ve stylu Kapitána Ameriky a neviditelným tryskáčem ve stylu Wonder Woman.

Ale jedna věc ho od ostatních hrdinů od MCU odlišuje, ne to, že je černý, ne to, že je šlechtic, ale to, že tento hrdina prostě nevtipkuje. Když na mě budou lidé střílet, počkej, nasadím si helmu. Stačí. Ztuhnul jsi. My ti nepomůžeme. - Ztuhnul?

- Jako antilopa v záři světel. Skončili jste? Jeho otec právě zemřel, a on neřekl žádný vtip? Já myslel, že zachránit svět může jenom vtipálek. Zatančíme si, kámo. Vycestujte do Wakandy, kombinace Jetsons a časopisu Jet z 90. let. Je zdrojem všeho vibrania na Zemi, materiálu tak mocného, že překoná Starkovu technologii a magii Doctora Strange, protože zvládne cokoli, co scénář potřebuje.

- Na těch vlacích je vibranium? - Vibranium je všude kolem nás. Tak jsem vás uzdravila. Tajné království zůstalo schované po staletí díky neprůstřelné strategii, žádat lidi, aby o něm nikomu neříkali. Nechte si to pro sebe. Ale poté, co nic neudělali s otroctvím, brutálními diktátory, dvěma světovými válkami, několika invazemi mimozemšťanů a inteligentní UI používající kradené vibranium ke zničení Země, jsou konečně připraveni se zapojit do obchodu s nemovitostmi na pobřeží.

Koupil jsem tuhle budovu a tamtu budovu a tamtu taky. Kočičí krůčky. Po 18 filmech se 6 kvalitními záporaky, brečte, protože Marvelu stačí 3 filmy, aby je zkrouhnul na dva. Možná jednoho. Ale na jednu úžasnou chvíli jsme měli Klawa, Andyho Serkise, který radostně ztvárňuje muže, co nemusí nosit mocap.

To bylo úžasný, to bylo úžasný! A Killmongera, Michael B. Jordanova Michaela Jordana mezi marvelovskými záporáky. Ahoj, tetko. Nejnamakanějšího týpka, který kdy vystudoval MIT, který je svalnatý pro vaše potěšení, a který vyhraje hádku o morálce a změní hrdinův názor. Kde byla Wakanda? Všichni jste se mýlili, když jste se otočili zády ke zbytku světa.

Killmonger měl pravdu? Na tolik novinek nejsem od marvelovských zlounů zvyklý. Rychle, začni dusit starou paní, ať si vzpomenu, komu fandím. Tady ho máme. Zatímco si kluci hrají, všechnu práci v Black Pantherovi odvedou ženy. Třeba Okoye, doslovně zlodějka paruk, Shuri, expertka na vyzbrojené memy...

Co to je? ...Angela Bassett hrající samu sebe a Nakia, která celou diskuzi mezi T'challou a Killmongerem říkala úplně to stejné, ale nikdy ji nedocenili. Wakanda je dostatečně silná, aby pomohla ostatním a sama se zároveň ochránila. Taky zachránila královskou rodinu... Jdeme! ...a taky zachránila budoucnost Black Panthera.

Nejsem zvyklý na sílu u milostné zápletky v marvelovských filmech. Ať ji někdo zachrání, abych věděl, kdo je hrdina. Dolů! Užijte si tento film se skvělými hereckými výkony... Musím napravit tyto chyby. ...skvělým příběhem, skvělým námětem a skvělou kulturní hodnotou, díky čemuž téměř zapomenete na nedotažené milostné příběhy... Zabila bys mě, má lásko?

...příšerné CGI i ten velký, zapomenutelný rámus ve třetím dějství. Jinak řečeno, je to marvelovka. Hrají: Superhrdina dříve známy jako princ, Aha, tady je Wallace, Lupito, ty jsi tak fajná, jsi tak fajná, že tomu nemůžu uvěřit, Lupito, Lupito! Děste se oholené hlavy, Bilbo Watson, Značkový vtip "Tolkienovi bílí chlapci," Nejlepší Disney princezna, Váleční psi: Cesta samuraje, Buster Bluth, Dostal jsem se ven, Žehnám vlakům v Africe a Arsenio Hall Show.

Aristokočka.

Je to správnej chlap, ale nenechávejte Everettu Rossovi na starost jednoruký chlapy. Už má dva utekli. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

The Aristocat! mě rozsekalo :D

30

Odpovědět

Konečně zčernalo? To jako fakt?! BP je zatím nejhorší marvelovka. Ano, měl skvělou návštěvnost, ale ne proto, že by to byl dobrý film, ale proto, že to bylo o černoších. Černí na to šli proto, aby ukázali svoji rasovou hrdost a bílí proto, aby ukázali, že nejsou rasisti.

3921

Odpovědět

Já na to šla, protože se mi to líbilo. Nějak mě barva kůže nezajímá.

358

Odpovědět

Mělo to rozhodně lepší záporáky než Thor 2, iron man, Strážci. A to tam dokonce zvládly mít dva hodně dobrý záporáky. v Česku kde každý pátý je rasista to má na čsfd 70%

1619

Odpovědět

+SalemLepší záporáky? Myslíš toho šílenýho pašeráka nebo ukřivděnýho bratránka? No tak to jsou úplně převratní záporáci. Zlatej Ronan a Malekith.

33

Odpovědět

+anonym21Tak já doufám že Ronana napravý v Cap. Marvel, byl fakt hodně špatný, a Malekith mám pocit že byl v Thor 2, ale přišlo mi že byl dělanej fantasie generátorem postav. U bratránka si měl, alespoň nějaký takoví to pozadí postavy a u pašeráka si ho měl taky a obzvlášť když už byl v Avengerech 2

50

Odpovědět

najnudnejsia marvelovka doposial.
okrem dole spomenutych vytknuti mi zarezonoval Forest Whitaker, ktory hra uz aspon 10ty krat tu istu osobu mentora ktory zgegne, Wakanda je jedina krajina na svete(aj marvelovskom), kde nemaju tajnu sluzbu a kde sa sefovia klanov spravaju ako retardovane deti. no ale cernochom sa ten film pacil

1915

Odpovědět

Wakanda má tajnou službu ;)

50

Odpovědět

+ass.ass.inTeď přemýšlím jakou práci dělala Nakia, myslím že byla asi tajná agentka.

20

Odpovědět

@assassin/salem
bolo to trosku myslene ironicky, aj ak niekoho ako tajnu sluzbu mali, nevedeli kto je ten poďobany typek, ktory prisiel s mrtvolou beloha ku hranici(apropo vyspela krajina so stitom neviditelnosti chranena na hranici typkami zabalenymi v dekach) :)

21

Odpovědět

+skaventak já si myslím že T'Chaka se snažil co nevíc zamaskovat že měl vlastně bráchu. Takže nikdo nevěděl kdo je ten týpek. A kdyby měli lidi za hranice někoho dalšího krom hraničářů, tak by to mohlo trochu odhalit jejich existenci.

00

Odpovědět

a šup na HISHE :D

70

Odpovědět

Chystám se na to :D

70

Odpovědět

Wakanda...odsuzuje celý zbytek světa jako primitivně násilnický...vybírá vůdce pomocí smrtelného souboje...

510

Odpovědět

Desítky let technologického náskoku... používá oštěpy a válečné nosorožce... To je možná ještě hloupější, než vzít nejuniverzálnější látku na světě a udělat z ní frisbee.

550

Odpovědět

+TaanOni to v podstate spojili s tou africkou tradičnosťou a zvykmi (tanec, oštepy, oblečenie, zvieratá, príroda). Ale v konečnom dôsledku vzhľadom na súčasnosť a na to, že odsudzujú zbytok "primitívneho" sveta, to vyzerá mizerne a totálne hlúpo.

223

Odpovědět

"Technologicky vyspělá africká země"

233

Odpovědět

+Morcelol

90

Odpovědět

Smrtelne souboje, hmmmm. Kdyz vidim Trumpa, Zemana, Merkel, tak uvazuji, ze obcas volit si vudce za pomoci stareho dobreho duelu na zivot a na smrt nemusi byt zas tak spatne....

233

Odpovědět

+randomname0777Kde je Putin a jeho medvěd.

50

Odpovědět

+SalemNo jo, mas pravdu. Jak jsem mohl zapomenout na Putina?

10