Blade Runner 2049Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:4 988
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na pokračování kultovního sci-fi filmu.

Přepis titulků

Od vizionářského režiséra, který je za tím filmem, kde Amy Adams mluví s chapadly... Ty... kdo jsi? ...přichází kritiky uznávané pokračování, které se odvažuje dávat vyzývavé otázky, jako třeba: "Co je duše?" "Jaká je podstata lásky?" a "Hej! Kam to všichni jdou?" Haló? Máme tady Goslinga! Máte rádi Goslinga, že jo? Blade Runner 2049 Po 40 let byli diváci udivení jasnozřivostí Blade Runnera z roku 1982, který mohl předpovědět budoucnost, ve které Sovětský svaz přežil, ploché obrazovky nebyly nikdy vytvořeny a ve válkách bojovali inteligentní androidi, ale doopravdy předpověděl svět, kde každý sci-fi film a seriál je intelektuální, nemotorná blbost o umělé inteligenci, která je tak zatížená svou důležitostí, že všechny postavy mluví poloviční rychlostí.

Cítí pak... touhu. Takže to, co jsi viděl... se nestalo. Mnoho nocí...

sním o sýru. Vadí mi... neohlášené návštěvy. Policie? Vraťte se do světa Blade Runnera o 30 let později, chmurné dystopie, kde jsou replikanti stále stíhání LAPD a výpadek vhodný pro pokračování vymazal veškerá data, která by nějak posunula děj. Před výpadkem? To bude těžký. A seznamte se s K, novým druhem replikanta, který nikdy nezdivočí a nemůže jít proti svým pánům.

My neutíkáme, to dělají jenom starší typy. Dokud úplně nezdivočí a nepůjde proti svým pánům. Co to s tebou sakra je? Ryan Gosling se ztratí ve skvělém vystoupení, kde říká velice málo... Chceš ještě něco říct? ...téměř neukazuje emoce... Za chvíli po mně půjdou. Pamatuješ si něco?

Máš nějaké vzpomínky z dřívějška? Vypadáš osaměle. ... a většinu filmu stráví sám potulováním se po okolí. Počkat... byla každá postava Ryana Goslinga za poslední dekádu replikant? To vysvětluje tolik věcí. Co sakra uděláš? Zmlátíš je pro mě? Hm, kaskadére? Hm? Původní hvězda, Harrison Ford, se vrací jako Rick Deckard, možná replikantský Blade Runner, který jako správný otec-ztroskotanec opustil své dítě a utekl žít do Las Vegas.

Bude mu trvat déle ukázat se ve filmu než na charitativní akci celebrit. Poté ukáže své nejživější a energetické představení dekády, takže je tak na 5 nebo 5,5. Půjde proti krutému technologovi Jaredu Letovi, který konečně dostal možnost ukázat se v pokračování, navíc se znovu uvidí se svou pravou láskou Rachael a... teda... jejda. To je... ale v tomto filmu je hodně dalších ženských postav a nejsou všechny drsňačky či sexuální objekty, které zabíjí, aby posunuly děj.

Třeba Robin Wright je drsná poručice Joshi. Ona... Dobře, je tu Luv, drsná a zlá replikantka, která je odhodlaná... Dobře, ještě je tu Joi, hologram UI, naprogramovaná, aby potěšila muže... ...a potom umře. Miluji tě. Fajn, co Mariette? Je to prostitutka. Ani se neusmíváš. Ale přežije!

Zvládne celý film! Aspoň myslím, musel jsem asi dvakrát na záchod, takže vážně nevím. Takže si konečně udělejte čas na tuto epickou, krásně udělanou druhou kapitolu jednoho z nejvýznamnějších sci-fi příběhů všech dob, která přinesla originální vyprávění, které diváci vyžadovali jako alternativu k zaměnitelným akčňákům, a pak se neukázali, aby to podpořili. - Koho jsi přivedl? - Nikoho. Protože tento film není jenom o nesmyslných bitkách robotů, je to velkomyslná meditace o etice a důvodech těchto bitek, dobře?

Jo! Prašť toho robota! Později vyřešíme, jestli má duši. Hrají: Speciální K, Žiješ sám? Solo. E-holky, 30 Seconds to Mars, Ne, vážně, tak dlouho to v budoucnosti trvá, Princezna Buttercop, Terminátorix, Dave Bot-tista a Můj malý Pony: Utrpení je tragické.

Roboti, kotě Je vážně škoda, že se tomu filmu nedařilo líp, Villeneuve asi už nedostane další šanci přetvořit klasické sci-fi. Asi to bude v menším měřítku, aby nejdřív zaujali diváky.

To perou peníze pro kartel, nebo co? Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Schéma tohoto konceptu je nijak neproniknout do hloubky díla, ale jenom ho srážet na základě jednorozměrných názorů (blackout) a momentů vytržených z kontextu (viz: každá postava mluví poloviční rychlostí). je to naprosto zbytečná a opovrženíhodná práce, která šlape po jednom z nejlepších filmů vůbec, jenž disponuje jak emocemi, tak intelektuálnem. Divák ale nesmí být tupej, aby byl schopnej se v tom orientovat a proto většina lidí film přijala s mírnou chválou a částečném nepochopením. Mrzí mě, že Blade Runner 2049 finančně neuspěl. Zkurvený tupý ovce. Chodíte na sračky, který pak po vzoru kapitalismu (co vydělává, toho bude víc) dostávaj víc prostoru, čímž se lidstvo ještě víc otupuje.

33

Odpovědět

Mozno mas pravdu, ale ludstvo otupuje, je nepochopenie jak realneho zivota, tak neuspechu BL2..

Film proste nepri iesol nic nove na rozdiel od prvebo filmu, aj ked bola hudba fajn, aj pointa filmu, ale to evidetne nestacilo, aspon mne nie, cakal som viacej dialogu. Viacej futuristickych vizualov, viacej futuristickych predpovedi, a hlavne konecne rozuzlenie ci maju stroje vedomie/dusu/pravo na zivot tak ako ho ma dnes clovek v nasich koncinach..

Poculi sme slovo pana:)

11