Captain MarvelUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:7 384
Přichází Upřímný trailer na první film od Marvelu vedený hlavní hrdinkou, Captain Marvel. Co si o něm bude myslet Hlas Upřímných trailerů a co si o něm myslíte vy?

Přepis titulků

Od Marv-, to jsou všechny camea Stana Leeho? To není fér. Rozbrečíte mě a to jsme ještě ani nezačali. Marvel se vrací zpět k prvnímu Avengerovi, ne, tenhle to není, tento Avenger, před všemi novými, jako je Ant-Man, ne tenhle Ant-Man. Alespoň před Black Pantherem, teda potom, co byl Black Panther T'Chaka, ale před T'Challou.

Hele, prostě nevím, jsou to devadesátky, fajn? Je to ta z devadesátek. Captain Marvel Cestujte do Haly a poznejte se s Captain Marvel, holkou se silou vesmírné lodi. Je to kousavá létající vojanda s amnézií na výpravě za nalezením své pravé identity, kousavé létající vojandy bez amnézie, hlavně jí neříkejte, jak se má cítit. Jsi moc emocionální. Pro vojáka není nic nebezpečnějšího než emoce. Bojuješ se svými emocemi.

Nenech své emoce, aby převážily tvůj úsudek. Dokážeš své emoce udržet na uzdě dost dlouho na to, abys mě porazila? Tato hvězdná pilotka to totiž chce udržet na neutrálu. - My se tomu dostaneme na kloub, Versová, společně. - Dobře. - Jsi v pořádku? - Mhm. Zase sny. Carol, uklidni se, jsi až moc emocionální. Fajn.

Brie Kree není sama, jako každý hrdina od Marvelu potřebuje někoho, na koho se šklebí. Jako třeba Yon-Rogg, její problematický Yoda, Maria Rambeau, její Marvelem vydaná černá kámoška, Anette Bening ve dvojroli jako vědkyně, kterou moc nepoznáme, a počítač, kterému moc nerozumíme, ten pes z Věci, ale v kočičí formě, a perla večera, obličejově omlazený Nick Fury.

Je to efekt, který naprosto přelstí oko, dokud ho neuvidíte běžet, bojovat... ...nebo používat klávesnici. O-ou, děda je v počítačové budově, superhrdinský tým znovu přichází. Roky jste čekali, než Marvel představí Skrully. Chvějte se z možnosti, že budou další velké zlo po Thanosovi, protože můžou být kdokoliv, od Kapitána Ameriky po roztomilého, mazlivého, rodinného muže? Počkat, Skrullové jsou hodní?

Jak můžete Bena Mendelsohna neudělat zlého? Ben Mendelsohn je vždycky zlý. Tu Tajnou invazi vážně nedostaneme. Jste připravení na Blockbuster? Nebudete potřebovat AltaVista, abyste ho našli. Protože Captain Marvel je Street Fighter II a je na tvém Game Boyovi, takže zpomalte, trollové, a hoďte tam zpátečku, Flákači, nemusí být sestřelena Nerfem, protože není jako Mellon Collie ohledně Rozdrcení voleb s The Bush a Leonardem Cohenem?

Svatá prostoto, ty odkazy na devadesátky jsou tak nucené jako ty filmy. Nine Inch Nails, RadioShack, dobře, končím. Připravte se na film, který je zklamáním, pokud jde o maso v sendviči Infinity War, solidním filmem v porovnání s ostatními origin příběhy od Marvelu, a Občan Kane v porovnání se superhrdinskými filmy vedenými ženami kromě Wonder Woman. Dejte si pozor, kluci, tímto tempem ženské hrdinky převezmou kina... nikdy. Filmy s muži: 61 Filmy s ženami: 6 Hrají: Kapitánská slečna Marvelová, Nick Chlupáč, Skrull a Klony, Zákon na orbitě: S Kree U, Blue Man Oddíl, Garfield, kterého má vaše teta ještě pořád na předním skle, Maria Ramstřihpodlehrnce, Skynet Bening, Ecrof Ria K Es Etjediřp Kdo?

Zaplacené DLC, a scenárista filmu Pod povrchem. To je fakt, který si pamatuju místo narozenin své dcery. Brie Kree volat domů Naposledy, když jsem někomu věřil, ztratil jsem oko. Věřím ti, že mě nesežereš.

Já nevím, to je trošku přehnané. Posraná... Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pravda je, ze na nejmocnejsi hrdinku toho skutecne moc nepovedla. Prijde mi to, ze vsechny trumfy proste vyplacali na Iron Mana, potazmo Avengers a ted uz se jen placaj, protoze maji nejaky harmonogram.

40

Odpovědět

Upřímný trailer na Apex Legends, pls. Dost lidí to hraje, tak snad i uvítá. Ale jestli tam nemá hlas co říct a jen něco plácá, jen aby něco řekl (jak už jsme se párkrát přesvědčili třeba u filmů, které jistou kvalitu mají), tak samozřejmě radši nic.

01

Odpovědět

No, bohužel mám pocit, že jde přesně o případ, který popisuješ. Možná je to změnou hlasu (ten nový mi fakt nesedí), možná je to už vyčpělý formát, nebo to možná jen už nedělají ti nadšení lidi s nápady jako kdysi, ale někdo nový, kdo v tom vidí jen a jen prachy.
Nicméně pozitivní zpráva je, že se alespoň Honest Game Trailers po několika měsících řešení vlastnických práv vrátily na YouTube (a tedy tím pádem i k nám). Tak třeba ti spraví chuť nějaký starší kousek ;-)

00

Odpovědět

+XardassNj, časy "dlouhých pohledů" jsou pryč. Taky jsem si všiml, že už nemusím mít krabici kapesníčků na slzičky z bránice. :)

00

Odpovědět

Popravdě, ani jednou jsem se u toho nezasmála, což se mi obvykle nestává. Ale to bude možná spíš tím, jak je strašně špatná samotná předloha.
Captain Marvel je tak nepochopitelně účelový film bez smyslu, až je to zkrátka smutné a tomu se ani nedá smát.

93

Odpovědět

Poslední dobou to už prostě není ono...

282