CatsUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:4 580

Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na hraný film podle proslulé show z Broadwaye, Cats. Odkaz na Direct Relief.

Poznámky: Hráz neboli perineum je v anatomii člověka silná svalnatá oblast mezi konečníkem a pohlavním orgánem.

Přepis titulků

Tvrdnete doma stejně jako my a zajímá vás, jak byste mohli pomoct? Klikněte na odkaz dole a podpořte Direct Relief, dodávají osobní ochranné pomůcky a nutné zdravotnické potřeby zdravotníkům bojujícím s koronavirem. Přispějte svým dílem a dejte, co můžete. Před tisíci lety si lidstvo vyvinulo schopnost spolu mluvit. Nyní, v roce 2019 př. C., tedy před Cats, film tuto dorozumívací schopnost napne až k bodu prasknutí a hodí diváky do bezeslovného zvířecího stavu paniky a zmatení.

Budou schopní pouze mňoukat na svět, který se kvůli tomu, co viděli, stal nesmyslným. Mňau. Takže bez dalšího zdržování: Cats Teď, když režisér Tom Hooper vyhrál svého Oscara, se Satan vrátil, aby si nárokoval svou část smlouvy ve filmu, který zůstává stejně šílený jako show z Broadwaye, ale odebere nadšení z živého představení a kupodivu si nechá také mnoho omezení jevištní produkce, maraton chlupo-rolí celebrit, které si křiko-zpívají po cestě do vašich zorniček.

A protože zpívají úplně všechno... Vyberu z balíčku jakoukoliv kartu. Cestuji na člunu. Ona sedí a sedí a sedí. ...uděláme vám to samé.

Strašně moc se omlouvám. Jste totálně sjetí? Šli jste do baru? Je vaše mysl připravená vidět děsivé a podivné věci? Jste připravení civět s otevřenou pusou jako okoun? Stejně jako vaše šťastné hvězdy jim neuvidíte do zadku. Jellikočičí jsou Jellikočky, co to sakra ta Jellikočka je?

Jellikočky, existují kočky jako Criss Angel, kočky, co propouští své agenty, nadpozemské kočky, kočky jako z Luthera, Taylor Swiftovské kočky, kočky hodné ceny Emmy, Magnetovské kočky, všechny politováníhodné kočky.

Všechny tyto kočky vás budou strašit po nocích, budete se modlit, aby vás Bůh obral o zrak, všichni vaši kámoši z Broadwaye si to budou užívat, zatímco vy si přejete, aby tato pohroma skončila. Zpíváme si svoje úvody, takhle postupuje zápletka, vlastně je to ještě hloupější.

Naučte se pitomá jména osmi nebo devíti hlavních postav... Mr. Mistoffelees, Jennyanydots, Skimbleshanks, Rum Tum Tugger, Macavity, Bustopher Jones, Mungojerrie, Rumpelteazer, Asparagus, Old Deuteronomy.

...pak J-Hud nastoupí do balónu, je to výprava na pomluvení všech sirů a dam. Vážně zrovna donutili sira Iana, aby toto udělal? Mňau, mňau, mňau, mňaau. Budete se smát a zároveň se děsit, pomátnete se, zatímco se budete pokoušet pochopit Cats.

Nepopsatelné. Připravte se na hororovou show, která vámi otřese do základů, plnou obrazů, které vás budou strašit ve snech, zatímco vám brada spadne až na zem, třeba tito švábi s lidskými tvářemi nebo hráz Rebel Wilson. Oproti všem těm tělům a hororu vypadá Cronenberg malebně.

Fraška, fraška, tenhle film je fraška. Filmový chomáč chlupů plný otřesných abnormálností, jak velké mají kočky být? To neví, nebo je to nezajímá. Teď zavřete oči a běžte spát. Bude tam i tvář dámy Judi. Nikdo neviděl tuhle úžasnou bombu, která přišla o tunu peněz.

Všechny recenze byly mizerné. A my zpíváme, zatraceně, ještě nikdy nebyl neúspěšný pokus tak tragický, Bože, prosím, zastav to. Tragické! No teda, ještě nikdy jsem se nemusel ožrat, abych se dokoukal na film.

Teď už toho, prosím, nechte. (Prosím, přestaňte!) Bože! (Přestaňte! Bože!) Tahle píseň pokračuje do nekonečna. Chci přetrhnout své optické nervy, prosím. J-Hud, prosím, přestaň. Macavity! Hrají: NĚKDO TO RÁD BLOND Prašťte mě, MŇAUGIE: SHROMÁŽDĚNÍ zhypnotizujte mě nebo PROČ JSI V TOMHLE FILMU mě nadrogujte, VRNÍME abych se zbavila PROSTITUTKA, KOČKA A SMRAĎOCH téhle vzpomínky UBOHÉ, JUDI DENCH na to, co mi Cats MC SKAT KAT právě udělali.

ODPADKOVÉ KARAOKE Tento film IAN McKOTĚ mě naučil VLAK DO KOČKANU porozumět tomu, KAPITÁN JACK SMUTEK co sračky A PODÍVEJTE, CO VÁS DONUTILI UDĚLAT jsou.

Ale dělat si z něj srandu je taková zábava. Chlupaté koule To jsou ty tančící dvojčata z MIB: Globální hrozby?

Lidi, jste skvělí, jsem velký fanda, měli byste propustit svého agenta. Děkuji, že jste se dívali, a ještě jednou prosím, klikněte na odkaz dole, abyste podpořili Direct Relief, cokoliv pomůže a pamatujte, umývejte si ruce. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Solidní ?********a.... co tam hulí za vzorek ... ?

00

Odpovědět

Žádnej jinej film, ve mě ještě nikdy nevyvolal takovou chuť kouknout se na něj znova!... Vážně, chci si ubalit pooořádný brko a pustit si tenhle film! Wow. Těším se na to. :)

21

Odpovědět

neexistuje brko ktore by to dokazalo :D musel by som oslepnut a ohluchnut v ten sami cas a aj tak by to asi bolo malo

01

Odpovědět

Místo Mňaugie: shromáždění bych dal Mňaugic: the Gathering, protože Magic se prostě nepřekládá a takhle ten odkaz unikne i některým, kdo tu hru znají

90

Odpovědět

Fuj to je hroznej film :D

70

Odpovědět

To je asi jediný video, kdy jsem se vykašalal na titulky a díval se, jak ten film vlastně vypadá.

61

Odpovědět

Viděl to vůbec někdo? Jaký to bylo?

50

Odpovědět

Číčovina :D

90

Odpovědět

+AnonyMařkaVětší číčovina než Michalina Olszanska?

10

Odpovědět

+AnonyMařkaHmm... to zní dobře. Prodáno!!

00

Odpovědět

Jako není to na těch 20% co to mnohde dostalo, na csfd bych tomu dal tak 40-45% s tím že to je jen pro lidi co mají rádi hudební filmy a i ti si budou u některých scén říkat WTF... Rozhodně to mohli natočit lépe, vyhodit některé strašné scény a soustředit se víc na jednotlivá hudební čísla, některá jsou sotva na úrovni audiencí ze superstar, úpřímě člověk totiž sotva pozná rozdíl v kvalitě mezi tímhle trailerem a filmem. Jennifer Hudson nebo Taylor Swift oproti ostatním potom působí jako zjevení z jiného světa.
Osobně bych radši viděl filmovou verzi jen jako inspiraci muzikálem, která by se víc soustředila na děj a ne na představování koček, pak by to mohlo zabodovat i u sirší veřejnosti jako třeba Moulin Rouge.

10

Odpovědět

Byl jsem na CSFD premiéře. Jako vizuál je dost WTF, taneční čísla se kvůli těm nepřirozeným postavám těžko hodnotí, tak člověk musí hodnotit víceméně jen zpěv, kdy je to dost proměnlivé a střídají se dobří zpěváci se špatnými. Třeba Iana McKellena už v životě nechci slyšet zpívat, to byl fakt hnus.

10